


Najlepšia cena za posledných 30 dní: 3,8 €
Dostávajte upozornenia, keď cena tohto produktu klesne pod požadovanú cenu.
Savé froté uteráky pre hebké pohladenie aj dokonalú starostlivosť Vaša pokožka si zaslúži to najlepšie. Doprajte si froté s vynikajúcou savosťou. Zelený uterák a svetlý odtieň vám dobre poslúži pri bazéne, na pláži či vo vašej kúpeľni. Uteráky sa vyznačujú unikátnym dezénom VERONA, ktorý rešpektuje súčasné trendy a zároveň uspokojí požiadavky aj tých najnáročnejších zákazníkov. Vyberte si ten pravý uterák či osušku, aby vám spoľahlivo slúžili a doplňte ich o nenahraditeľných pomocníkov pre starostlivosť o telo po kúpeli, ktoré vo vašej kúpeľni nesmú chýbať.
| Rozmery | 50 x 90 cm |
|---|---|
| Zloženie | 100% bavlna |
| Pútko | ÁNO |
| Obsah balenia | 1 ks |
| Gramáž | 450 g/m² |
| Materiál | Froté |
| Rozmery uteráka | 50 x 90 cm |
| Certifikát | Oeko-tex® standard 100 |
| Výrobca | XPOSE® |

180×200 cm, jersey, ľanová
Skladom
90×200 cm, jersey, mapínacia
Skladom
180×200 cm, jersey, ľanová
Skladom
180×200 cm, jersey, ľanová
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
180×200 cm, jersey, ľanová
Dostupné v 8 e-shopoch
Skladom
90×200 cm, jersey, mapínacia
Skladom
200×220 cm, jersey, ľanová
Dostupné v 3 e-shopoch
Skladom
70×140 cm, plážový, bavlnený
Skladom
180×200 cm, jersey, mapínacia
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
90×200 cm, jersey, mapínacia
Skladom
40×40 cm, dekoračný, antialergický
Skladom
180×200 cm, mikroplyšová, klasická
Dostupné v 3 e-shopoch
Skladom
180×200 cm, jersey, ľanová
Skladom
90×200 cm, jersey, ľanová
Skladom
90×200 cm, jersey, mapínacia
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
90×200 cm, jersey, mapínacia
Skladom
180×200 cm, jersey, ľanová
Skladom
180×200 cm, jersey, mapínacia
Skladom