



Rozmery 180×200 cm
Najlepšia cena za posledných 30 dní: 14,9 €
Dostávajte upozornenia, keď cena tohto produktu klesne pod požadovanú cenu.
Froté plachty 180x200 cm pre ľahkú údržbu a komfortný spánok Froté plachty sú vyrobené z hrejivej a na dotyk príjemnej slučkovej tkaniny s podielom 80 % bavlny a 20 % polyesteru. Sivá froté plachta s neutrálnym odtieňom podčiarkne minimalistický štýl spálne a ľahko sa kombinuje s posteľnými obliečkami aj obliečkami na vankúšiky. Obľúbite si ju pre nenáročnú údržbu bez žehlenia a všitú gumu, vďaka ktorej plachta 180x200 cm pevne drží na matraci. Náš tip: Pre lepšiu hygienu a dlhšiu životnosť matraca odporúčame použiť chránič matraca, ktorý sa hodí aj ako nepremokavá plachta do detskej izby.
| Šírka: | 180 cm |
|---|---|
| Hĺbka: | 200 cm |
| Typ | Klasické |
|---|---|
| Nepriepustné | Ano |
| Materiál | Bavlna, Froté |
| Farba | Sivá |
| Rozmery | 180x200 cm |
| Zloženie | 80% bavlna, 20% polyester |
| Gramáž | 190 g/m² |
| Výška matraca | Do 25 cm |
| Rozmery plachiet | 180 x 200 cm |
| Certifikát | Oeko-tex® standard 100 |
| Na matrac | Do 25 cm |
| Rozmer | 180 x 200 cm |
| Výrobca | XPOSE® |

140×200 cm, jersey, mapínacia
Skladom
180×200 cm, jersey, mapínacia
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
160×200 cm, jersey, mapínacia
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
90×200 cm, jersey, mapínacia
Dostupné v 2 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
70×140 cm, mapínacia, froté
Skladom
140×200 cm, mapínacia, froté
Skladom
90×200 cm, mapínacia, mikroplyšová
Skladom
180×200 cm, mapínacia, froté
Na odoslanie o 4 dni
90×200 cm, mapínacia, froté
Na odoslanie o 4 dni
90×200 cm, jersey, mapínacia
Dostupné v 2 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
90×200 cm, mapínacia, froté
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
Ľanová, bavlnená, výška
Skladom
140×240 cm, mapínacia, bavlnená
Skladom
90×200 cm, jersey, mapínacia
SkladomDoprava zadarmo
180×200 cm, mapínacia, froté
Skladom
120×200 cm, jersey, mapínacia
Skladom
90×200 cm, mapínacia, froté
Na odoslanie o 4 dni
90×200 cm, mapínacia, mikroplyšová
SkladomDoprava zadarmo
200×200 cm, jersey, mapínacia
Skladom
90×200 cm, mapínacia, froté
SkladomDoprava zadarmo
90×200 cm, klasická, bambusová
Skladom
Mapínacia
Na odoslanie o 4 dni
90×200 cm, mapínacia, mikroplyšová
SkladomDoprava zadarmo
180×200 cm, jersey, ľanová
Skladom
200×220 cm, jersey, ľanová
Skladom
140×200 cm, mikroplyšová
Skladom
180×200 cm, mapínacia, froté
Na odoslanie o 4 dni
90×200 cm, mapínacia, froté
Na odoslanie o 4 dni
90×200 cm, jersey, mapínacia
Dostupné v 2 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
90×200 cm, mapínacia, froté
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
90×200 cm, saténová, klasická
Dostupné v 6 e-shopoch
Skladom
90×200 cm, jersey, mapínacia
SkladomDoprava zadarmo
90×200 cm, jersey, mapínacia
Skladom
180×200 cm, jersey, ľanová
Skladom
90×200 cm, jersey, mapínacia
Skladom
180×200 cm, jersey, ľanová
Dostupné v 4 e-shopoch
Skladom
180×200 cm, jersey, ľanová
Dostupné v 8 e-shopoch
Skladom
180×200 cm, jersey, ľanová
Dostupné v 3 e-shopoch
Skladom
70×140 cm, plážový, bavlnený
Skladom
200×220 cm, jersey, ľanová
Dostupné v 3 e-shopoch
Skladom
180×200 cm, jersey, mapínacia
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
90×200 cm, jersey, mapínacia
Skladom
180×200 cm, jersey, ľanová
Skladom
40×40 cm, dekoračný, antialergický
Skladom
180×200 cm, mikroplyšová, klasická
Dostupné v 4 e-shopoch
Skladom
90×200 cm, jersey, ľanová
Skladom
90×200 cm, jersey, mapínacia
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
90×200 cm, jersey, mapínacia
Skladom
180×200 cm, jersey, ľanová
Skladom
180×200 cm, jersey, mapínacia
Skladom