






Rozmery 130×80 cm
Najlepšia cena za posledných 30 dní: 35,7 €
Dostávajte upozornenia, keď cena tohto produktu klesne pod požadovanú cenu.
Materiál Bavlna s prímesou polyesteru Kov Vankúš: Polyester Farba Biela Béžová Rozmery Šírka: 80 cm Priemer sedadla: 60 cm Výška operadla: 42 cm Výška celková: 130 cm Dĺžka ozdobných strapcov: 20 cm Výška od sedadla k zaveseniu: 112 cm Dĺžka závesných lán: 81/101 cm Nosnosť: 150 kg Vyhotovenie Závesné kreslo v boho štýle s vankúšom Kovová konštrukcia opletená mäkkými lanami Možnosť zavesenia do jedného alebo dvoch bodov Kreslo by malo byť chránené pred nepriaznivým počasím Stojan nie je súčasťou balenia Hojdanie nie je len zábava – je to prirodzený spôsob, ako si dopriať pokoj a uvoľnenie v každodennom zhone. Závesné kreslo v boho štýle vnesie do vášho priestoru ľahkosť a harmóniu, či už ho umiestnite do záhrady, na terasu alebo do interiéru. Stačí sa pohodlne usadiť, nechať sa jemne kolísať a vychutnať si chvíle, ktoré patria len vám. Vytvorte si svoj vlastný relaxačný kút, kde načerpáte novú energiu a spomalíte tempo dňa.
| Šírka: | 80 cm |
|---|---|
| Výška: | 130 cm |
| Materiál | Kov |
|---|---|
| Polstre súčasťou balenia | Ano |
| Typ | Závesné |
| Farba | Biela |
| Vzor | So vzorom |
| Materiál kresla | Bavlna, Polyester, Kov |
| Stojan | Nie |
| Polstrovanie | S polstrovaním |
| Spôsob ukotvenia | Na ukotvenie |
| Vzhľad | Hojdacie siate |
| Štýl | Moderný |
| Hmotnosť | 5 kg |

Kovové, závesné, z ratanu
SkladomDoprava zadarmo
58×50×87 cm, kovové, skladacie
Dostupné v 2 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
Z umelého ratanu, s podrúčkami, s polstrami
Skladom
Hojdacie, kovové, závesné
Dostupné v 3 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
Hojdacie, kovové, závesné
Dostupné v 3 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
Hojdacie, kovové, skladacie
Skladom
120×90×60 cm, drevené, závesné
Skladom
94×56×90 cm, hojdacie, kovové
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 5 dníDoprava zadarmo
Kovové, závesné, z ratanu
SkladomDoprava zadarmo
120×105×70 cm, kovové, závesné
Skladom
12-17×158×84 cm, v dekore borovica, - boxy
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 2 týždne
17×158×84 cm, - boxy, drevená
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 2 týždne
73-87×47×56 cm, otočná, s plastovými kolieskami
Skladom
15×109×64 cm, - zásuvky, drevená
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
17×150×57 cm, - boxy, drevená
Dostupné v 3 e-shopoch
Skladom
90×200 cm, toppery
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
Do postieľky, s gombíkmi, bavlnená
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
Do postieľky, s gombíkmi, so zipsom
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
Bambusový, bavlnený, kusový
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
Do postieľky, pre dievča, s gombíkmi
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
Do postieľky, pre dievča, s gombíkmi
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
74-84×47×57 cm, otočná, s pogumovanými kolieskami
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
Do postieľky, pre dievča, s gombíkmi
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
90×200 cm, latkový
Dostupné v 6 e-shopoch
Skladom
Závesný, priemer
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
73-87×47×56 cm, otočná, s pogumovanými kolieskami
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
Z polyesteru
Skladom
90×200 cm, chrániče, priemer
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom