
Prehoz bavlnený Deluxe Jednofarebný Béžový TiaHome - 140x220cm + 1ks 50x70cm
140×220 cm, na jednolôžko, bavlnený
SkladomRozmery 140×200 cm
Najlepšia cena za posledných 30 dní: 12,1 €
Dostávajte upozornenia, keď cena tohto produktu klesne pod požadovanú cenu.
Podrobnosti: Materiál - 80% bavlna + 20 % polyester | 100% bavlna Gramáž - 125 g/m2 | 135g/m2 Povlak na polštář: 70 x 90 cm Povlak na přikrývku: 140 x 200 cm Zapínání: Knoflíky / Zip Cena za 1 sadu povlečení Nechajte sa inšpirovať Pre deti Nábytok
| Šírka: | 140 cm |
|---|---|
| Hĺbka: | 200 cm |
| Typ | Jednolôžko |
|---|---|
| Farba | Sivá |
| Materiál | Bavlna |
| Gramáž | 135 g/m2, 125 g/m2 |
| Rozmer prikrývky | 140 x 200 cm |
| Rozmer vankúša | 70 x 90 cm |
| Zapínanie | Gombíky, Zips |
| Odporúčaná teplota prania | 40 °C |
| Cena | Lacné do 15 € |

140×220 cm, na jednolôžko, bavlnený
Skladom
250×270 cm, bavlnený, na dvojlôžko
Na odoslanie o 2 dni
220×240 cm, na dvojlôžko
Skladom

220×240 cm, bavlnený, na dvojlôžko
Skladom
140×200 cm, na jednolôžko, bavlnený
Na odoslanie o 2 dni
220×240 cm, bavlnený, na dvojlôžko
Skladom

140×200 cm, na jednolôžko, bavlnený
Skladom
240×260 cm

140×200 cm, na jednolôžko, bavlnený
Skladom
Bavlnený
SkladomDoprava zadarmo
220×240 cm, na dvojlôžko
Skladom
220×240 cm, na dvojlôžko
SkladomDoprava zadarmo
200×220 cm, na dvojlôžko
Dostupné v 2 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
140×200 cm, na jednolôžko, bavlnený
Skladom
140×200 cm, na jednolôžko, bavlnený
Skladom
170×210 cm, na jednolôžko, na dvojlôžko
SkladomDoprava zadarmo
180×200 cm, jersey, mapínacia
SkladomDoprava zadarmo
90×200 cm, jersey, mapínacia
SkladomDoprava zadarmo
180×200 cm, jersey, ľanová
Dostupné v 2 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
180×200 cm, jersey, mapínacia
SkladomDoprava zadarmo
90×200 cm, jersey, mapínacia
Dostupné v 2 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
90×200 cm, chrániče, výška
Dostupné v 2 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
17×200×57 cm, - boxy, drevená
Dostupné v 3 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
90×200 cm, jersey, mapínacia
SkladomDoprava zadarmo
90×200 cm, jersey, mapínacia
SkladomDoprava zadarmo
90×200 cm, lamelový
Dostupné v 3 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
Bavlnená, v sade, výška
SkladomDoprava zadarmo
Celoročná, antialergická, s výplňou z dutého vlákna
SkladomDoprava zadarmo
75×75 cm, kusový, bavlnený
SkladomDoprava zadarmo
90×200 cm, jersey, mapínacia
SkladomDoprava zadarmo
75×75 cm, kusový, bavlnený
SkladomDoprava zadarmo
Kusový, z mikrovlákna
SkladomDoprava zadarmo
70×140 cm, bavlnený, kusový
SkladomDoprava zadarmo
180×200 cm, jersey, mapínacia
SkladomDoprava zadarmo