
Obojstranný matrac SPIMSI Duality - Obojstranný MEDIUM / MEDIUM HARD, 80 x 200 cm
20×80×200 cm, zdravotný, penový, tvrdý
-28 %287 €
399 €

Obojstranný matrac SPIMSI Duality - Obojstranný MEDIUM / MEDIUM HARD, 90 x 200 cm
20×90×200 cm, zdravotný, penový, tvrdý
-28 %316 €
439 €

Obojstranný matrac SPIMSI Duality - Obojstranný MEDIUM / MEDIUM HARD, 120 x 200 cm
20×120×200 cm, zdravotný, penový, tvrdý
-28 %424 €
589 €

Obojstranný matrac SPIMSI Duality - Obojstranný MEDIUM / MEDIUM HARD, 140 x 200 cm
20×140×200 cm, zdravotný, penový, tvrdý
-28 %496 €
689 €

Obojstranný matrac SPIMSI Duality - Obojstranný MEDIUM / MEDIUM HARD, 160 x 200 cm
20×160×200 cm, zdravotný, penový, tvrdý
-28 %553 €
769 €

Obojstranný matrac SPIMSI Duality - Obojstranný MEDIUM / MEDIUM HARD, 180 x 200 cm
20×180×200 cm, zdravotný, penový, vysoký
-28 %625 €
869 €

Obojstranný matrac SPIMSI Duality - Obojstranný MEDIUM / MEDIUM HARD, 100 x 200 cm
20×100×200 cm, zdravotný, penový, tvrdý
348 €
Obojstranný matrac SPIMSI Duality - Obojstranný MEDIUM / MEDIUM HARD, 100 x 200 cm
Rozmery 20×100×200 cm
Najlepšia cena za posledných 30 dní: 348 €
História cien
- 27. 5. 2026 - 348 €
- 25. 5. 2026 - 348 €
Dostávajte upozornenia, keď cena tohto produktu klesne pod požadovanú cenu.
Popis produktu
[elementor-template id="8795"]
Rozmery
| Šírka: | 100 cm |
|---|---|
| Hĺbka: | 200 cm |
| Výška: | 20 cm |
Parametre
| Zdravotné | Ano |
|---|---|
| Typ | Penový |
| Tvrdosť | Stredne tvrdé, Tvrdé |
| Výplň | HR pena |
| Nosnosť | Do 120 kg |
| Obojstranné | Ano |
| Farba | Biela |
| Rozmer | 100 x 200 cm |
| Typ matraca | Penový matrac |
| Typ roštu pod matrac | Lamelový pružný rošt |
| Výrobca | BENAB |
| Počet zón | 1 (Vhodný i pre deti a mládež) |
| Výška matraca | 20 cm |
| Nosnosť matraca | 110 kg |
| Záruka | 3 roky |
| Tvrdosť (1-5) | A Strana - 3 / B Strana - 4 |
| Antibakteriálne | Áno |
| Ortopedické matrace | Áno |
| Hmotnosť (90x200) | 17,5 kg |
| Odporúčaný rošt | Lamelový rošt (rozostup lamiel max. 7 cm) |
| Jemná latexová pena | ClimaSoftTouch™ – Latexová pena s hrúbkou 3 cm |
| Pamäťová visco pena | ComfortMemoryLayer™ – VISCO pamäťová pena 3 cm bez perforácie |
| Horná poťahová látka | MERILOU - so striebornými antiroztočovými funkciami, prateľná v 50-60° C. |
| Štítok | Májová akcia, Najlepší pomer CENA vs. KVALITA, Vankúš zdarma |
Podobné produkty

Nižší matrac s latexom SPIMSI Joy - MEDIUM, 14 cm, 80 x 200 cm
14×80×200 cm, zdravotný, penový
Na odoslanie o 5 dníDoprava zadarmo
Komfortný matrac SPIMSI Dreamy - MEDIUM HARD, 80 x 200 cm
20×80×200 cm, zdravotný, penový
Na odoslanie o 5 dníDoprava zadarmo
Prémiový penový matrac SPIMSI Harmony - MEDIUM HARD, 80 x 200 cm
24×80×200 cm, zdravotný, penový
Na odoslanie o 5 dníDoprava zadarmo
Materasso Taštičkový matrac Black Spring NEW Rozmer: 120 x 200 cm
26×120×200 cm, zdravotný, taštičkový
SkladomDoprava zadarmo
Materasso Penový matrac Lavender Therapy Rozmer: 120 x 200 cm
27×120×200 cm, zdravotný, penový
SkladomDoprava zadarmo
Materasso Penový matrac Viscogreen Aloe Rozmer: 120 x 200 cm
18×120×200 cm, zdravotný, penový
SkladomDoprava zadarmo
Materasso Penový matrac Prezident extra lux Rozmer: 180 x 200 cm, Výška: 20 cm, Tvrdosť: T3
20×180×200 cm, zdravotný, penový
SkladomDoprava zadarmo
Drevočal Poťah SilverGuard Veľkosť: 200 x 90
90×200 cm, zdravotný, výška
Skladom
Prémiový taštičkový matrac SPIMSI Euphory - MEDIUM HARD, 120 x 200 cm
26×120×200 cm, zdravotný, taštičkový
Na odoslanie o 5 dníDoprava zadarmo
Matrac z Pur peny Happy Ciana TiaHome - 90x200cm
15×90×200 cm, penový, s výplňou z PUR peny
Skladom
Materasso Penový matrac Aloe Vera Rozmer: 80 x 200 cm
18×80×200 cm, zdravotný, penový
SkladomDoprava zadarmo
Materasso Penový matrac Herbal spinal Rozmer: 120 x 200 cm
24×120×200 cm, zdravotný, penový
SkladomDoprava zadarmo
Anatomický matrac TERMAL-VISCO 25 cm šedá 180 x 200 cm
Na odoslanie o 3 dniDoprava zadarmo
Materasso Penový matrac Sultán Hydrolatex Plus Rozmer: 120 x 200 cm, Tvrdosť: T3
18×120×200 cm, zdravotný, penový
SkladomDoprava zadarmo
Obojstranný matrac VISCOFOAM DUO 20 cm + prešívané periny s Aloe Vera ZADARMO 90 x 200 cm
20×90×200 cm, zdravotný, penový
Na odoslanie o 3 dniDoprava zadarmo
Drevočal Studená pena Hedvika Veľkosť: 195 x 80 x 25, Poťah: Úplet
25×80×195 cm, zdravotný, penový
SkladomDoprava zadarmo
Eureka Penový matrac s kokosem "MARGO Premium” 21cm 90x200
21×90×200 cm, penový, tvrdý
Na odoslanie o 1 týždeň
Matrac pre 2 osoby 203x152x51cm Queen Tritech Truleisure Air Bestway 6716P
51×152×203 cm, nafukovací, mäkký
Dostupné v 3 e-shopoch
Skladom
Tropico Tropico Super FOX Blue Classic Rozmery 90x200
22×90×200 cm, zdravotný, penový
SkladomDoprava zadarmo
Materasso Penový matrac Night Dream 1+1 Rozmer: 120 x 200 cm
17×120×200 cm, zdravotný, penový
SkladomDoprava zadarmo
Matrac taštičkový STELA HARD Safr TiaHome - 80x190cm
80×190 cm, zdravotný, taštičkový
Skladom
Matrac taštičkový Silstar aloe vera TiaHome - 90x200cm
90×200 cm, zdravotný, taštičkový
Dostupné v 4 e-shopoch
Skladom
Set posteľnej bielizne a matraca ENKEL, polyesterové vlákno, šedá
Penový, s výplňou z HR peny, do 120 kg
SkladomDoprava zadarmo
Materasso Penový matrac Camilca Comfort Rozmer: 120 x 200 cm
22×120×200 cm, zdravotný, penový
SkladomDoprava zadarmo
Detský matrac SPIMSI KidsDream 60x120 cm Merilou
10×60×120 cm, zdravotný, penový
Na odoslanie o 5 dníDoprava zadarmo
Materasso Penový matrac Beast Lavender Rozmer: 120 x 200 cm
23×120×200 cm, zdravotný, penový
SkladomDoprava zadarmo
Materasso Pružinový matrac Admirál Bio hydrolatex Rozmer: 80 x 200 cm, Tvrdosť: T4
21×80×200 cm, zdravotný, pružinový
SkladomDoprava zadarmo
Tropico Tropico Super Fox Visco Classic Rozmery 80x200
22×80×200 cm, zdravotný, penový
SkladomDoprava zadarmo
Materasso Penový matrac Beauty Collagen Rozmer: 120 x 200 cm
23×120×200 cm, zdravotný, penový
SkladomDoprava zadarmo
Bestway Samonafukovací kempingový matrac pre 2 osoby, nosnosť 300 kg, QUEEN, 203 x 152 cm, 6716P
51×152×203 cm, nafukovací, mäkký
Dostupné v 3 e-shopoch
Na odoslanie o 1 týždeň
Penový matrac MAGNIA 23 cm 80 x 200 cm Ochrana matraca: VRÁTANE chrániče matraca
23×80×200 cm, zdravotný, penový
Na odoslanie o 2 týždne
ComfortMatrace LUXSleep 23cm Rozměr: 80x200 cm
23×80×200 cm, zdravotný, penový
SkladomDoprava zadarmoNajlepšie produkty od SPIMSI - matrace novej generácie

Anatomický vankúš SPIMSI Bubbly 62 x 40 x 12 cm
40×62 cm, anatomický, z pamäťovej peny
Na odoslanie o 5 dníDoprava zadarmo
Antialergický vankúš SPIMSI EasyPillow - 70 x 90 cm
70×90 cm, na spanie, dekoračný
Na odoslanie o 5 dníDoprava zadarmo
Topper s latexom a visco SPIMSI DreamSofter - 80 x 200 cm
80×200 cm, toppery
Na odoslanie o 5 dní
Rošt SPIMSI Premium Frame - 80 x 200 cm
80×200 cm, lamelový, výška
Na odoslanie o 5 dníDoprava zadarmo
Lamelový rošt SPIMSI Comfort Frame - 80 x 200 cm
80×200 cm, lamelový, priemer
Na odoslanie o 5 dníDoprava zadarmo
Posteľné obliečky SPIMSI Champagne - Obliečka na paplón 140 x 200 cm
140×200 cm, bavlnená, damašková
Na odoslanie o 5 dníDoprava zadarmo
Posteľné prádlo SPIMSI Grey - SET: 1 ks 140x200 cm + 1 ks 50x70 cm
50-140×70-200 cm, bavlnená, s vianočným motívom
Na odoslanie o 5 dní
Prémiový páperový vankúš SPIMSI DuckyPillow - 50 x 70 cm
50×70 cm, na spanie, antialergický
Na odoslanie o 5 dníDoprava zadarmo
Latový rošt SPIMSI Wood Frame - 80 x 200 cm
80×200 cm, latkový, priemer
Na odoslanie o 5 dníDoprava zadarmo
Prémiový taštičkový matrac SPIMSI Euphory - MEDIUM HARD, 120 x 200 cm
26×120×200 cm, zdravotný, taštičkový
Na odoslanie o 5 dníDoprava zadarmo
Prémiový penový matrac SPIMSI Harmony - MEDIUM HARD, 140 x 200 cm
24×140×200 cm, zdravotný, penový
Na odoslanie o 5 dníDoprava zadarmo
Anatomický vankúš SPIMSI Peppy 63,5 cm x 40,5 cm x 13 cm
41×64 cm, anatomický, z pamäťovej peny
Na odoslanie o 5 dníDoprava zadarmo
Obliečky SPIMSI Sand - Obliečka na paplón 140 x 200 cm
140×200 cm, bavlnená, so zipsom
Na odoslanie o 5 dníDoprava zadarmo
Obliečky SPIMSI Sand - SET: 1 ks 140x200 cm + 1 ks 50x70 cm
140×200 cm, bavlnená, so zipsom
Na odoslanie o 5 dníDoprava zadarmo
Posteľná bielizeň SPIMSI Snow - Obliečka na paplón 140 x 200 cm
140×200 cm, výška, priemer
Na odoslanie o 5 dní
Antialergický paplón SPIMSI EasyDuvet 140 x 200 cm
Celoročná, antialergická, s výplňou z dutého vlákna
Na odoslanie o 5 dníDoprava zadarmo
Komfortný matrac SPIMSI Dreamy - MEDIUM HARD, 80 x 200 cm
20×80×200 cm, zdravotný, penový
Na odoslanie o 5 dníDoprava zadarmo
Darčekový poukaz SPIMSI - 50 €
V hodnote 50 €, elektronický, platné 12 mesiacov
Na odoslanie o 5 dní








