


Rozmery 140×200 cm
Najlepšia cena za posledných 30 dní: 41,9 €
Dostávajte upozornenia, keď cena tohto produktu klesne pod požadovanú cenu.
2x obliečka na vankúš 70 x 90 cm 2x obliečka na prikrývku 140 x 200 cm Úžasnú atmosféru exotického Japonska s rozkvitnutými vetvičkami sakúr prinesú do vašej spálne nové bavlnené obliečky Sakura. Tieto obliečky zo 100% bavlny sa vyznačujú kvalitnou potlačou a precíznym šitím. Prírodné vlákna stále hrajú prím - sú príjemné k pokožke, vysokosavé a vďaka svojej priedušnosti budú bavlnené obliečky prinášať pohodlie a spokojný spánok. Obliečky sú vybavené praktickým zapínaním na zips. Obliečky Sakura vám ponúkame v štandardnej dĺžke v súprave pre 2 lôžka. Dostanete tak 2x obliečku na vankúš 70 x 90 cm a 2x obliečku na prikrývku 140 x 200 cm. Obliečky odporúčame prať naruby a zapnuté v pracom prostriedku na jemnú farebnú bielizeň bez obsahu bielidiel, pri teplote do 40 °C. Český výrobok.
| Šírka: | 140 cm |
|---|---|
| Hĺbka: | 200 cm |
| Typ | Klasické |
|---|---|
| Zapínanie | Zips |
| Materiál | Bavlna |
| Farba | Žltá |
| Gramáž | 125 g/m² |
| Rozmery prikrývky | 140 x 200 cm |
| Obsah balenia | 1x vankúš, 1x prikrývka |
| Prevedenie | 2x jednolôžko |
| Odporúčané pranie | 40 °C |
| Rozmery vankúša | 70 x 90 cm |
| Český výrobok | Áno |
| Útulný domov vytvoria | Deky, obliečky a vankúšiky |
| Motív | Kvetiny |
| Výrobca | STANEX |

Klasická, so zipsom, bavlnená
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 2 dni
Klasická, so zipsom, z mikrovlákna
Na odoslanie o 2 dni
Klasická, so zipsom, bavlnená
Skladom
Do postieľky, s gombíkmi, so zipsom
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
Do postieľky, s gombíkmi, bavlnená
Dostupné v 2 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
Do postieľky, so zipsom, bavlnená
SkladomDoprava zadarmo
Do postieľky, pre dievča, s gombíkmi
SkladomDoprava zadarmo
Do postieľky, s gombíkmi, bavlnená
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
Do postieľky, s gombíkmi, bavlnená
Dostupné v 2 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
Do postieľky, pre dievča, so zipsom
SkladomDoprava zadarmo
140×200 cm, klasická, so zipsom
Na odoslanie o 2 dni
Do postieľky, pre dievča, s gombíkmi
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
Do postieľky, pre dievča, s gombíkmi
Dostupné v 2 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
Klasická, so zipsom, z mikrovlákna
Na odoslanie o 2 dni
Pre dievča, klasická, so zipsom
SkladomDoprava zadarmo
140×200 cm, klasická, s gombíkmi
SkladomDoprava zadarmo
Do postieľky, s gombíkmi, bavlnená
SkladomDoprava zadarmo
Klasická, so zipsom, z mikrovlákna
Na odoslanie o 2 dni
140×200 cm, klasická, so zipsom
SkladomDoprava zadarmo
140×200 cm, klasická, s gombíkmi
Skladom
140×200 cm, klasická, s gombíkmi
SkladomDoprava zadarmo
Klasická, so zipsom, bavlnená
Skladom
90×130 cm, pre chlapca, pre dievča
Skladom
Klasická, so zipsom, z mikroplyšu
SkladomDoprava zadarmo
140×200 cm, klasická, so zipsom
Skladom
140×200 cm, pre chlapca, pre dievča
Na odoslanie o 2 dni
Klasická, so zipsom, z mikrovlákna
Na odoslanie o 2 dni
Pre dievča, klasická, s gombíkmi
Skladom
Klasická, bavlnená, so zvieratkami
Skladom
Do postieľky, pre dievča, s gombíkmi
SkladomDoprava zadarmo
Klasická, bavlnená
Skladom
Klasická, so zipsom, bavlnená
SkladomDoprava zadarmo
Elastický, výška, hĺbka
Na odoslanie o 2 dniDoprava zadarmo
90×200 cm, jersey, mapínacia
Na odoslanie o 2 dni
Elastický, výška, hĺbka
Na odoslanie o 2 dniDoprava zadarmo
Elastický, výška, hĺbka
Na odoslanie o 2 dniDoprava zadarmo
50×40-80 cm, kúpeľňová, WC
Na odoslanie o 2 dni
Elastický, univerzálne
Na odoslanie o 2 dniDoprava zadarmo
Dekoračný, antialergický, bavlnený
Na odoslanie o 2 dni
80×15 cm, na spanie, klinový
Na odoslanie o 2 dni
S pokrievkou, s nepriľnavým povrchom, hliníková
Na odoslanie o 2 dniDoprava zadarmo
Kusový, froté, bavlnený
Na odoslanie o 2 dni
Kusový, froté, bavlnený
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 2 dni
Keramická, s vekom
Na odoslanie o 2 dni
Bavlnená, v sade
Na odoslanie o 2 dni
Gumová
Na odoslanie o 3 dni
Pufy, pletený, čalúnený
Na odoslanie o 2 dniDoprava zadarmo
50×70 cm, bavlnená, v sade
Na odoslanie o 2 dni

Ručný, priemer
Dostupné v 4 e-shopoch
Na odoslanie o 2 dni