
Posteľ IKAROS 140 x 200 cm, biela/dub sonoma Rošt: Bez roštu, Matrac: Bez matraca
65×148×206 cm, s úložným priestorom, drevená, z lamina
102,5 €

Posteľ IKAROS 140 x 200 cm, biela/dub sonoma Rošt: Bez roštu, Matrac: Matrac Coco Maxi 20 cm
65×148×206 cm, s úložným priestorom, vrátane matraca, drevená
316,9 €

Posteľ IKAROS 140 x 200 cm, biela/dub sonoma Rošt: S latkovým roštom, Matrac: Matrac Coco Maxi 20 cm
65×148×206 cm, s úložným priestorom, vrátane matraca, drevená
348,5 €

Posteľ IKAROS 140 x 200 cm, biela/dub sonoma Rošt: S lamelovým roštom, Matrac: Matrac Coco Maxi 20 cm
65×148×206 cm, s úložným priestorom, vrátane matraca, drevená
347,9 €

Posteľ IKAROS 140 x 200 cm, biela/dub sonoma Rošt: Bez roštu, Matrac: Matrace Sommera 18 cm
65×148×206 cm, s úložným priestorom, vrátane matraca, drevená
270,7 €

Posteľ IKAROS 140 x 200 cm, biela/dub sonoma Rošt: Bez roštu, Matrac: Matrac Deluxe 10 cm
65×148×206 cm, s úložným priestorom, vrátane matraca, drevená
213,7 €

Posteľ IKAROS 140 x 200 cm, biela/dub sonoma Rošt: S latkovým roštom, Matrac: Bez matraca
65×148×206 cm, s úložným priestorom, drevená, z lamina
134 €

Posteľ IKAROS 140 x 200 cm, biela/dub sonoma Rošt: S latkovým roštom, Matrac: Matrace Sommera 18 cm
65×148×206 cm, s úložným priestorom, vrátane matraca, drevená
302,3 €

Posteľ IKAROS 140 x 200 cm, biela/dub sonoma Rošt: S latkovým roštom, Matrac: Matrac Deluxe 10 cm
65×148×206 cm, s úložným priestorom, vrátane matraca, drevená
245,3 €

Posteľ IKAROS 140 x 200 cm, biela/dub sonoma Rošt: S lamelovým roštom, Matrac: Bez matraca
65×148×206 cm, s úložným priestorom, drevená, z lamina
133,4 €

Posteľ IKAROS 140 x 200 cm, biela/dub sonoma Rošt: S lamelovým roštom, Matrac: Matrace Sommera 18 cm
65×148×206 cm, s úložným priestorom, vrátane matraca, drevená
301,7 €

Posteľ IKAROS 140 x 200 cm, biela/dub sonoma Rošt: S lamelovým roštom, Matrac: Matrac Deluxe 10 cm
65×148×206 cm, s úložným priestorom, vrátane matraca, drevená
244,7 €
Posteľ IKAROS 140 x 200 cm, biela/dub sonoma Rošt: Bez roštu, Matrac: Bez matraca
Rozmery 65×148×206 cm
Odporúčané ponuky
Vyberte si z 2 e-shopov v cenovom rozpätí od 101,8 € do 102,5 €:
Popis produktu
Materiál Konštrukcia z borovicového masívu Čelá postele z MDF dosky Nohy z masívneho borovicového dreva Farba Dub sonoma / biela Rozmery Vonkajšia dĺžka: 206 cm Vnútorná dĺžka: 200 cm Vonkajšia šírka: 148 cm Vnútorná šírka: 140 cm Výška čela pri hlave: 64,5 cm Výška čela pri nohách: 36,5 cm Výška roštu od podlahy: 25 cm Vyhotovenie Lakovaná posteľ Nosnosť 120 kg na osobu Súčasťou postele je balíček s príslušenstvom na montáž Jednoduchá montáž Možnosť dokúpenia úložného boxu pod posteľ a nočných stolíkov Balenie postele obsahuje 1x predné čelo pri nohách 1x zadné čelo pri hlave 2x bočnice 1x stredová lať 1x piata stredová noha Spojovací materiál Návod na zloženie Záruka 2 roky Ako zložiť posteľ z masívu?
Rozmery
| Šírka: | 148 cm |
|---|---|
| Hĺbka: | 206 cm |
| Výška: | 65 cm |
Parametre
| Štýl | Rustikálny |
|---|---|
| S úložným priestorom | Ano |
| Set | Bez matraca |
| Materiál | Drevo, Lamino |
| S nožičkami | Ano |
| S čelom | Ano |
| Farba | Biela |
| Dekor | Dub sonoma |
| Rošt | Bez roštu |
| Matrac | Bez matraca |
| Lak | Áno |
| Rozmer | 140 x 200 cm |
| Vhodné pre | Spálne |
| Dekor dreva | Dub sonoma |
| Vonkajšia dĺžka | 206 cm |
| Vnútorná dĺžka | 200 cm |
| Nosnosť postele | 120 kg na osobu |
| Vnútorná šírka | 140 cm |
| Cena | Lacné do 120 € |
| Výška čela pri nohách | 36,5 cm |
| Výška čela pri hlave | 64,5 cm |
| Výška roštu od podlahy | 25 cm |
| Vonkajšia šírka | 148 cm |
| Hmotnosť | 28,55 kg, 54,85 kg, 36,2 kg, 33,75 kg, 49,65 kg, 57,55 kg, 41,4 kg, 52,35 kg, 60,3 kg, 36,5 kg, 57,6 kg, 44,15 kg |
Podobné produkty

Posteľ IKAROS 160 x 200 cm, biela Rošt: Bez roštu, Matrac: Bez matraca
65×168×206 cm, s úložným priestorom, drevená
Dostupné v 2 e-shopoch
SkladomNajlepšie produkty od SCANDIshop.sk

Detský úložný box DOMČEK D3 biely
17×158×84 cm, - boxy, drevená
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 2 týždne
Detský úložný box DOMČEK D3 borovica
12-17×158×84 cm, v dekore borovica, - boxy
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 2 týždne
Pudrovo ružové kancelárske kreslo AVOLA VELVET
73-87×47×56 cm, otočná, s plastovými kolieskami
Skladom
Bellamy Biela zásuvka pod postieľku RATATA
15×109×64 cm, - zásuvky, drevená
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
Úložný box pod posteľ 150 cm, biely
17×150×57 cm, - boxy, drevená
Dostupné v 3 e-shopoch
Skladom
Dvojvrstvový chránič matraca - TOPPER 90x200 cm
90×200 cm, toppery
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
Bavlnené obliečky do postieľky PINTURA sivé Rozmer obliečok: 45 x 65 cm | 90 x 135 cm
Do postieľky, s gombíkmi, bavlnená
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
Bavlnené obliečky do postieľky ELIVINE biele Rozmer obliečok: 45 x 65 cm | 90 x 135 cm
Do postieľky, s gombíkmi, so zipsom
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
Bavlnené obliečky do postieľky BALUNEA biele Rozmer obliečok: 45 x 65 cm | 90 x 135 cm
Do postieľky, pre dievča, s gombíkmi
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
Bavlnené obliečky do postieľky JEDNOROŽEC A MESIAC biele
Do postieľky, pre dievča, s gombíkmi
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
Svetlosivé kancelárske kreslo AVOLA VELVET
74-84×47×57 cm, otočná, s pogumovanými kolieskami
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
Bavlnené obliečky do postieľky LUNETTA ružové Rozmer obliečok: 45 x 65 cm | 90 x 135 cm
Do postieľky, pre dievča, s gombíkmi
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
Latkový rošt s textíliou 90 x 200 cm
90×200 cm, latkový
Dostupné v 6 e-shopoch
Skladom
Svetlo hnedé kancelárske kreslo AVOLA VELVET
73-87×47×56 cm, otočná, s pogumovanými kolieskami
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
Bellamy Zamatový dekoračný vankúšik MOON SNOW
Z polyesteru
Skladom
Súprava 2 háčikov na kúpeľňový radiátor SEZA
Závesný, priemer
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
Vrchný krycí matrac TOPPER HR 80x200 cm
80×200 cm, toppery, priemer
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 1 týždeň
Bambusová osuška BAMBOO 70 x 140 cm hnedá, 70% bambus | 30% bavlna
Bambusový, bavlnený, kusový
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom







