


Rozmery 140×200 cm
Najlepšia cena za posledných 30 dní: 29,9 €
Dostávajte upozornenia, keď cena tohto produktu klesne pod požadovanú cenu.
| Šírka: | 140 cm |
|---|---|
| Hĺbka: | 200 cm |
| Materiál | Bavlnený satén, Satén |
|---|---|
| Typ | Jednolôžko |
| Farba | Zelená |
| Zapínanie | Zips |
| Gramáž | 115 g/m² |
| Rozmery prikrývky | 140 x 200 cm |
| Obsah balenia | 1x vankúš, 1x prikrývka |
| Odporúčané pranie | 40 °C |
| Rozmery vankúša | 70 x 90 cm |
| Prevedenie | Jednolôžko |
| Certifikát | OEKO-TEX Standard 100 |
| Motív | Ostatné |
| Výrobca | Faro |

Z mikrovlákna, so zipsom, so zvieracím motívom
SkladomDoprava zadarmo
Saténová, flanelová, z mikrovlákna
SkladomDoprava zadarmo
Z mikrovlákna, so zipsom, so zvieracím motívom
SkladomDoprava zadarmo
140×240 cm, krepová, flanelová
SkladomDoprava zadarmo
140×200 cm, bavlnená, so zipsom
Skladom
Bavlnená, saténová, krepová
SkladomDoprava zadarmo
Bavlnená, z mikrovlákna, z mikroflanelu
SkladomDoprava zadarmo
Bavlnená, saténová, krepová
SkladomDoprava zadarmo
Bavlnená, saténová, krepová
SkladomDoprava zadarmo
Bavlnená, z mikrovlákna, so zipsom
SkladomDoprava zadarmo
Bavlnená, saténová, krepová
SkladomDoprava zadarmo
Z mikrovlákna, z mikroplyšu, s vianočným motívom
SkladomDoprava zadarmo
Bavlnená, flanelová, jednofarebná
SkladomDoprava zadarmo
Bavlnená, z mikrovlákna, z mikroplyšu
SkladomDoprava zadarmo
Bavlnená, z mikrovlákna, s vianočným motívom
Skladom
Bavlnená, saténová, krepová
SkladomDoprava zadarmo
140×200 cm, bavlnená, saténová
SkladomDoprava zadarmo
Bavlnená, jednofarebná, z mikrovlákna
Skladom
Saténová, flanelová, z mikrovlákna
SkladomDoprava zadarmo
Bavlnená, saténová, krepová
SkladomDoprava zadarmo
140×200 cm, bavlnená, z mikrovlákna
Skladom
Bavlnená, so zipsom, so zvieracím motívom
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
Jednofarebná, z mikrovlákna, so zipsom
SkladomDoprava zadarmo
Bavlnená, flanelová, z mikrovlákna
SkladomDoprava zadarmo
Bavlnená, z mikrovlákna, so zipsom
SkladomDoprava zadarmo
140×200 cm, bavlnená, s vianočným motívom
Skladom
Z mikrovlákna, z mikroplyšu, so zipsom
Na odoslanie o 2 dni
Bavlnená, z mikrovlákna, jednolôžková
Skladom
140×240 cm, saténová, z mikrovlákna
SkladomDoprava zadarmo
140×200 cm, bavlnená, jednolôžková
SkladomDoprava zadarmo
Saténová, z bavlneného saténu, so zipsom
Na odoslanie o 2 dni
Bavlnená, saténová, krepová
SkladomDoprava zadarmo
Elastický, výška, hĺbka
Na odoslanie o 2 dniDoprava zadarmo
90×200 cm, jersey, mapínacia
Na odoslanie o 2 dni
Elastický, výška, hĺbka
Na odoslanie o 2 dniDoprava zadarmo
Elastický, výška, hĺbka
Na odoslanie o 2 dniDoprava zadarmo
50×40-80 cm, kúpeľňová, WC
Na odoslanie o 2 dni
Dekoračný, antialergický, bavlnený
Na odoslanie o 2 dni
80×15 cm, na spanie, klinový
Na odoslanie o 2 dni
Elastický, univerzálne
Na odoslanie o 2 dniDoprava zadarmo
Kusový, froté, bavlnený
Na odoslanie o 2 dni
S pokrievkou, s nepriľnavým povrchom, hliníková
Na odoslanie o 2 dniDoprava zadarmo
Kusový, froté, bavlnený
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 2 dni
Gumová
Na odoslanie o 2 dni
Keramická, s vekom
Na odoslanie o 2 dni
Bavlnená, v sade
Na odoslanie o 2 dni
Pufy, pletený, čalúnený
Na odoslanie o 2 dniDoprava zadarmo
Na čaj, sklenený, v sadách
Na odoslanie o 2 dni
Elastický, výška, hĺbka
Na odoslanie o 2 dniDoprava zadarmo