



Rozmery 45×140 cm
Najlepšia cena za posledných 30 dní: 16,9 €
Dostávajte upozornenia, keď cena tohto produktu klesne pod požadovanú cenu.
Krásny stolný behúň s decentnými vianočnými motívmi podporí tú pravú slávnostnú atmosféru pri štedrovečernej večeri. Pevný a odolný materiál. V ponuke tiež sada prestierania s rovnakým motívom pre dokonale zladenú sviatočnú domácnosť. Rozmery: 45 x 140 cm Materiál: 48% bavlna, 35% polyester, 16% akryl, 1% nylon Odporúčané pranie: 40 °C
| Šírka: | 45 cm |
|---|---|
| Hĺbka: | 140 cm |
| Materiál | Bavlna, Polyester |
|---|---|
| Metráž | Kusové |
| Sortiment | Behúne |
| Tvar | Obdĺžnikové |
| Motív | Ornamenty |
| Odporúčané pranie | 40 °C |
| Dĺžka | 91 - 140 cm |
| Typ | Obrus, Vianoce |
| Výrobca | DecoDoma |

Z PVC, metrážový, klasický
Skladom
Z PVC, jednofarebný, metrážový
SkladomDoprava zadarmo
Elastický, výška, hĺbka
Na odoslanie o 2 dniDoprava zadarmo
90×200 cm, jersey, mapínacia
Na odoslanie o 2 dni
Elastický, výška, hĺbka
Na odoslanie o 2 dniDoprava zadarmo
Elastický, výška, hĺbka
Na odoslanie o 2 dniDoprava zadarmo
50×40-80 cm, kúpeľňová, WC
Na odoslanie o 2 dni
80×15 cm, na spanie, klinový
Na odoslanie o 2 dni
Elastický, univerzálne
Na odoslanie o 2 dniDoprava zadarmo
Dekoračný, antialergický, bavlnený
Na odoslanie o 2 dni
Keramická, s vekom
Na odoslanie o 2 dni
S pokrievkou, s nepriľnavým povrchom, hliníková
Na odoslanie o 2 dniDoprava zadarmo
Bavlnená, v sade
Na odoslanie o 2 dni
Kusový, froté, bavlnený
Na odoslanie o 2 dni
Kusový, froté, bavlnený
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 2 dni
Gumová
Na odoslanie o 2 dni
Elastický, výška, hĺbka
Na odoslanie o 2 dniDoprava zadarmo
Na čaj, sklenený, v sadách
Na odoslanie o 2 dni
Pufy, pletený, čalúnený
Na odoslanie o 2 dniDoprava zadarmo
50×70 cm, bavlnená, v sade
Na odoslanie o 2 dni