







Rozmery 82×47×51 cm
Vyberte si z 2 e-shopov v cenovom rozpätí od 48,3 € do 54,7 €:
Materiál stoličky Polypropylén: Svetlo sivá Rozmery stoličky (+/- 1 cm) Šírka: 47 cm Výška: 82 cm Hĺbka: 51 cm Výška sedu: 44 cm Hĺbka sedáku: 39 cm Šírka sedáku: 46 cm Nosnosť: 100 kg Hmotnosť: cca 3,4 kg Vyhotovenie Sada 2 ks jedálenských stoličiek Ergonomicky tvarované sedadlo Možnosť využitia v interiéri aj exteriéri Ľahký sedák s jednoduchou údržbou Odnímateľné nohy pre jednoduchú posezónnu úschovu Odporúčame chrániť pred dlhotrvajúcim slnečným žiarením pre zachovanie farby Dodávané v demonte Štýlová stolička pre domov aj záhradu Táto moderná stolička je skvelou voľbou pre každodenné využitie doma aj vonku . Vďaka ľahkej, ale odolnej konštrukcii z polypropylénu ju jednoducho prenesiete z kuchyne či jedálne na terasu, balkón alebo záhradu . Ergonomicky tvarovaný sedák poskytuje pohodlie pri posedení s rodinou, pri práci pri stole aj pri odpočinku na čerstvom vzduchu. Minimalistický dizajn navyše skvele zapadne do moderných interiérov aj vonkajších priestorov, kde vytvorí príjemné miesto pre rýchlu kávu, letné posedenie alebo relaxáciu na slnku .
| Šírka: | 47 cm |
|---|---|
| Hĺbka: | 51 cm |
| Výška: | 82 cm |
| Štýl | Moderný, Škandinávsky |
|---|---|
| Sady | 2 ks |
| Materiál sedáku | Plast |
| Materiál | Plast |
| Farba | Sivá |
| Počet miest na sedenie | Pre 2 osoby |
| Otočné | Nie |
| Podrúčky | Bez podrúčok |
| Materiál nôh | Plast |
| Poťah | Bez polstrovania |
| Nosnosť | 100 kg |
| Typ nohou | Štyri nohy |
| Vzor | Jednofarebný |
| Výška sedu | 44 cm |
| Vzhľad opierky | Plná |
| Vzhľad | Klasický |
| Tvar opierky | Zaoblená |
| Šírka sedáku | 46 cm |
| Hmotnosť | 6,8 kg |
| Hĺbka sedadla | 39 cm |

82×47×51 cm, plastová, v modernom štýle
Dostupné v 2 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
82×47×51 cm, plastová, v modernom štýle
Dostupné v 2 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
84×46×51 cm, kovová, plastová
Dostupné v 3 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
84×46×51 cm, kovová, plastová
Dostupné v 3 e-shopoch
Skladom
84×46×51 cm, kovová, plastová
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
84×46×51 cm, kovová, plastová
Dostupné v 2 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
82×63×57 cm, kovová, čalúnená
Na odoslanie o 1 týždeň
83×65×56 cm, kovová, čalúnená
Na odoslanie o 1 týždeňDoprava zadarmo
85×55×62 cm, kovová, čalúnená
Dostupné v 13 e-shopoch
Na odoslanie o 1 týždeňDoprava zadarmo
Kovová, s podrúčkami
Na odoslanie o 1 týždeňDoprava zadarmo
Drevená, kovová, s podrúčkami
SkladomDoprava zadarmo
Drevená, v modernom štýle, v sade po 2 ks
Na odoslanie o 1 týždeňDoprava zadarmo
Drevená, kovová, s podrúčkami
SkladomDoprava zadarmo
77×46×53 cm, kovová, plastová
Dostupné v 8 e-shopoch
Na odoslanie o 1 týždeň
46×84×51 cm, kovová, plastová
Dostupné v 10 e-shopoch
Na odoslanie o 1 týždeň
Kovová, čalúnená, v modernom štýle
SkladomDoprava zadarmo
Drevená, kovová, s podrúčkami
SkladomDoprava zadarmo
Kovová, čalúnená, s podrúčkami
SkladomDoprava zadarmo
Čalúnená, v modernom štýle, v škandinávskom štýle
SkladomDoprava zadarmo
82×47×51 cm, plastová, v modernom štýle
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
82×47×51 cm, plastová, v modernom štýle
Dostupné v 2 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
Drevená, v modernom štýle, v sade po 2 ks
Na odoslanie o 1 týždeňDoprava zadarmo
78×49×55 cm, kovová, čalúnená
Na odoslanie o 1 týždeňDoprava zadarmo
82×63×57 cm, kovová, čalúnená
Dostupné v 11 e-shopoch
Na odoslanie o 1 týždeň
87×44×55 cm, kovová, čalúnená
Na odoslanie o 1 týždeň
82×46×51 cm, plastová, v modernom štýle
Dostupné v 2 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
82×47×51 cm, plastová, v modernom štýle
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
Drevená, v modernom štýle, s látkovým sedákom
Dostupné v 10 e-shopoch
Na odoslanie o 1 týždeň
82×47×51 cm, plastová, v modernom štýle
Dostupné v 2 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
Čalúnená, v modernom štýle, v škandinávskom štýle
Skladom
Kovová, v modernom štýle, v škandinávskom štýle
Dostupné v 5 e-shopoch
Na odoslanie o 1 týždeň
85×62×55 cm, kovová, čalúnená
Na odoslanie o 1 týždeňDoprava zadarmo
11×158×84 cm, drevená
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 2 týždne
11×158×84 cm, drevená
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 2 týždne
73-87×47×56 cm, otočná, s plastovými kolieskami
Skladom
15×109×64 cm, - zásuvky, drevená
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
Do postieľky, s gombíkmi, bavlnená
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
17×150×57 cm, - boxy, drevená
Dostupné v 3 e-shopoch
Skladom
Do postieľky, pre dievča, s gombíkmi
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
90×200 cm, toppery
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
Do postieľky, s gombíkmi, so zipsom
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
Do postieľky, pre dievča, s gombíkmi
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
Do postieľky, pre dievča, s gombíkmi
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
Závesný, priemer
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
Z polyesteru
Skladom
74-84×47×57 cm, otočná, s pogumovanými kolieskami
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
73-87×47×56 cm, otočná, s pogumovanými kolieskami
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
90×200 cm, latkový
Dostupné v 6 e-shopoch
Skladom
80×200 cm, toppery, priemer
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 1 týždeň
90×200 cm, chrániče, priemer
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom