





Najlepšia cena za posledných 30 dní: 17,3 €
Dostávajte upozornenia, keď cena tohto produktu klesne pod požadovanú cenu.
Bavlnené obliečky Bavlnené obliečky zo zmesi 70 % recyklovanej bavlny a 30 % panenskej bavlny BCI. Recyklovaná bavlna pomáha šetriť prírodné zdroje a dáva nový život už použitým textilným materiálom, zatiaľ čo panenská bavlna BCI pochádza z zodpovednejšej produkcie v rámci programu Better Cotton Initiative. Vďaka tejto kombinácii je materiál príjemný na dotyk, priedušný a zároveň šetrnejší k životnému prostrediu. Možnou nevýhodou je krčenie a následná potreba žehlenia. Materiál 70% recyklovanej bavlny | 30% panenskej bavlny BCI Farba Biela Vlastnosti Odporúčané pranie: každý týždeň, maximálne 1x za 14 dní Obliečka na vankúš je opatrená hotelovou kapsou Obliečka na paplón je opatrená holandským uzáverom na prehyb Odporúčaná teplota prania: 40 °C (podľa štítku výrobcu) Sušenie v sušičke: max. 60 °C Obliečky je potrebné žehliť Praktické rady Pred prvým použitím obliečky dôkladne vyperte Posteľné obliečky perte oddelene, vždy naruby Použite prací prostriedok vhodný pre materiál a farbu obliečok Po vypraní zvoľte šetrné odstredenie Obliečky žehlite naruby, tým zabránite poškodeniu materiálu a vyblednutiu farieb Obsah balenia podľa výberu varianty Obliečky 200 x 220 cm: 1 ks obliečka na prikrývku 200 x 220 cm + 20 cm | 2 ks obliečka na vankúš 60 x 70 cm
| Materiál | Bavlna |
|---|---|
| Typ | Francúzske |
| Farba | Biela |
| Motív | Jednofarebné |
| Rozmer obliečky | 2 ks 60 x 70 cm | 200 x 220 cm, 2 ks 60 x 70 cm | 200 x 220 cm |
| Rozmer prikrývky | 200 x 220 cm |
| Zapínanie | Hotelové vrecko, Holandský uzáver |
| Motív obliečok | Jednofarebné, S nápisom |
| Ročné obdobie | Celoročné |
| Odporúčaná teplota prania | 40 °C |
| Nežehlivé | Nie |
| Štýl obliečky | Moderné, Škandinávsky, Minimalistický |
| Cena | Lacné do 23 € |
| Obojstranné | Nie |
| Rozmer vankúša | 60 x 70 cm |
| Sady | Paplón a vankúš |
| Gramáž | 119 g/m2 |

Z mikrovlákna, z mikroflanelu, so zipsom
SkladomDoprava zadarmo
140×200 cm, bavlnená, jednolôžková
Skladom
140×200 cm, bavlnená, jednolôžková
Skladom
140×200 cm, bavlnená, jednolôžková
Skladom
Francúzska, z mikrovlákna, so zipsom
Doprava zadarmo
140×200 cm, bavlnená, krepová
Skladom
140×200 cm, bavlnená, krepová
Skladom
Bavlnená, flanelová, s gombíkmi
Skladom
Bavlnená, saténová, francúzska
Na odoslanie o 2 dni
140×200 cm, francúzska, so zipsom
Na odoslanie o 1 deň
140×200 cm, saténová, jednolôžková
Skladom
140×200 cm, z mikrovlákna, z mikroplyšu
Skladom
140×200 cm, bavlnená, jednolôžková
Skladom
200×220 cm, francúzska, so zipsom
Na odoslanie o 1 deň
140×200 cm, bavlnená, saténová
Skladom
140×200 cm, bavlnená, jednolôžková
Skladom
200×220 cm, bavlnená, francúzska
Skladom
140×200 cm, flanelová, jednolôžková
Skladom
140×200 cm, bavlnená, damašková
SkladomDoprava zadarmo
140×220 cm, bavlnená, so zipsom
Skladom
Bavlnená, so zipsom
Skladom
140×200 cm, bavlnená, jednofarebná
Skladom
200×220 cm, francúzska, so zipsom
Na odoslanie o 1 deň
140×200 cm, bavlnená, saténová
Skladom
140×200 cm, bavlnená, jednolôžková
Skladom
Z mikrovlákna, so zipsom, jednolôžková
SkladomDoprava zadarmo
Bavlnená, flanelová, s gombíkmi
Skladom
Bavlnená, so zipsom
SkladomDoprava zadarmo
200×220 cm, bavlnená, francúzska
SkladomDoprava zadarmo
140×200 cm, bavlnená, krepová
Skladom
Bavlnená, flanelová, so zipsom
Skladom
Bavlnená, flanelová, s gombíkmi
Skladom
17×200×57 cm, - boxy, drevená
Dostupné v 2 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
180×200 cm, jersey, mapínacia
SkladomDoprava zadarmo
90×200 cm, jersey, mapínacia
Dostupné v 2 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
180×200 cm, jersey, mapínacia
SkladomDoprava zadarmo
180×200 cm, jersey, ľanová
SkladomDoprava zadarmo
90×200 cm, jersey, mapínacia
SkladomDoprava zadarmo
50×70 cm, bavlnená, v sade
SkladomDoprava zadarmo
90×200 cm, jersey, mapínacia
SkladomDoprava zadarmo
Celoročná, antialergická, s výplňou z dutého vlákna
SkladomDoprava zadarmo
90×200 cm, jersey, mapínacia
SkladomDoprava zadarmo
90×200 cm, jersey, mapínacia
SkladomDoprava zadarmo
90×200 cm, lamelový
Dostupné v 3 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
Jersey, froté, bavlnená
SkladomDoprava zadarmo
90×200 cm, jersey, mapínacia
SkladomDoprava zadarmo
70×90 cm, anatomický, na spanie
Dostupné v 3 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
90×200 cm, mapínacia, mikroplyšová
Dostupné v 3 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
90×200 cm, jersey, mapínacia
SkladomDoprava zadarmo
90×200 cm, mapínacia, bavlnená
SkladomDoprava zadarmo