







Rozmery 82×47×51 cm
Najlepšia cena za posledných 30 dní: 109,5 €
Dostávajte upozornenia, keď cena tohto produktu klesne pod požadovanú cenu.
Materiál stoličky Polypropylén: Biela - off white Rozmery stoličky (+/- 1 cm) Šírka: 47 cm Výška: 82 cm Hĺbka: 51 cm Výška sedu: 44 cm Hĺbka sedáku: 39 cm Šírka sedáku: 46 cm Nosnosť: 100 kg Hmotnosť: cca 3,4 kg Vyhotovenie Sada 4 ks jedálenských stoličiek Ergonomicky tvarované sedadlo Možnosť využitia v interiéri aj exteriéri Ľahký sedák so jednoduchou údržbou Odnímateľné nohy pre jednoduché posezónne uskladnenie Odporúčame chrániť pred dlhodobým slnečným žiarením pre zachovanie farby Dodávané v demonte Štýlová stolička pre domov aj záhradu Táto moderná stolička je skvelou voľbou pre každodenné využitie doma aj vonku . Vďaka ľahkej, ale odolnej konštrukcii z polypropylénu ju ľahko prenesiete z kuchyne či jedálne na terasu, balkón alebo záhradu . Ergonomicky tvarovaný sedák poskytuje pohodlie pri posedení s rodinou, pri práci pri stole aj pri odpočinku na čerstvom vzduchu. Minimalistický dizajn navyše skvele zapadne do moderných interiérov aj vonkajších priestorov, kde vytvorí príjemné miesto pre rýchlu kávu, letné posedenie alebo relaxáciu na slnku .
| Šírka: | 47 cm |
|---|---|
| Hĺbka: | 51 cm |
| Výška: | 82 cm |
| Štýl | Moderný, Škandinávsky |
|---|---|
| Sady | 4 ks |
| Materiál sedáku | Plast |
| Materiál | Plast |
| Farba | Biela |
| Nosnosť | 100 kg |
| Počet miest na sedenie | Pre 4 osoby |
| Podrúčky | Bez podrúčok |
| Typ nôh | Štyri nohy |
| Poťah | Bez polstrovania |
| Materiál sedadla | Plast |
| Materiál nôh | Plast |
| Otočné | Nie |
| Výška sedu | 44 cm |
| Vzhľad opierky | Plná |
| Vzor | Jednofarebný |
| Vzhľad | Klasický |
| Tvar opierky | Zaoblená |
| Šírka sedadla | 46 cm |
| Hmotnosť | 3,4 kg |
| Hĺbka sedadla | 39 cm |


Kovová, čalúnená, v modernom štýle
Na odoslanie o 3 dni
74×51×55 cm, čalúnená, skladacia
Dostupné v 11 e-shopoch
Doprava zadarmo
81×51×55 cm, drevená, v dekore dub
SkladomDoprava zadarmo
90×43×51 cm, čalúnená, v modernom štýle
Dostupné v 2 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
Kovová, čalúnená, v modernom štýle
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
Skladacia, plastová, v modernom štýle
SkladomDoprava zadarmo
79×45×55 cm, v dekore dub, v škandinávskom štýle
Dostupné v 4 e-shopoch
Skladom
Jersey, mapínacia, froté
Dostupné v 2 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
Jersey, mapínacia, froté
SkladomDoprava zadarmo
Jersey, mapínacia, froté
SkladomDoprava zadarmo
46×55 cm, k písaciemu stolu, na kolieskach
SkladomDoprava zadarmo
Jersey, froté, bavlnená
SkladomDoprava zadarmo
Jersey, mapínacia, froté
SkladomDoprava zadarmo
Jersey, mapínacia, froté
SkladomDoprava zadarmo
Jersey, mapínacia, froté
SkladomDoprava zadarmo
Bavlnený, kusový
Dostupné v 2 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
Jersey, mapínacia, froté
SkladomDoprava zadarmo
90×200 cm, jersey, mapínacia
SkladomDoprava zadarmo
90×200 cm, lamelový
Dostupné v 3 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
Bavlnený, kusový
SkladomDoprava zadarmo
70×140 cm, bavlnený, kusový
SkladomDoprava zadarmo
Bavlnený, kusový, jednofarebný
Dostupné v 2 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
Bavlnený, kusový
SkladomDoprava zadarmo
Bavlnený, kusový, jednofarebný
Dostupné v 2 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
Bavlnený, kusový, so zvieracím motívom
Dostupné v 2 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo