
Detský úložný box DOMČEK D3 borovica
12-17×158×84 cm, v dekore borovica, - boxy
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 2 týždneVyberte si z 2 e-shopov v cenovom rozpätí od 106,3 € do 116,8 €:
Materiál Materiál čalúnenia: membránová tkanina Plast Kov Rozmery Šírka: 65 cm Výška: 114 - 124 cm Výška sedu: 47 - 57 cm Hĺbka celková: 64 cm Hĺbka sedadla: 44 cm Šírka sedadla: 45 cm Šírka opierky: 43 cm Hĺbka opierky na ruky: 26 cm Hmotnosť: 12 kg Vyhotovenie Dodávané v demonte
| Materiál nôh | Kov |
|---|---|
| Poťah | Čalúnené |
| Podrúčky | S podrúčkami |
| Kolieska | Na kolieskach |
| Vzhľad | Kancelárske |
| Otočné | Otočné |
| Nosnosť | 100 kg |
| Materiál poťahu | Látka |
| Výška sedu | 47 - 57 cm |
| Nastaviteľnosť | Nastaviteľná |
| Hĺbka sedadla | 44 cm |
| Hmotnosť | 12 kg |

12-17×158×84 cm, v dekore borovica, - boxy
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 2 týždne
17×158×84 cm, - boxy, drevená
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 2 týždne
73-87×47×56 cm, otočná, s plastovými kolieskami
Skladom
15×109×64 cm, - zásuvky, drevená
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
17×150×57 cm, - boxy, drevená
Dostupné v 3 e-shopoch
Skladom
90×200 cm, toppery
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
Do postieľky, s gombíkmi, bavlnená
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
Do postieľky, s gombíkmi, so zipsom
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
Bambusový, bavlnený, kusový
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
Do postieľky, pre dievča, s gombíkmi
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
Do postieľky, pre dievča, s gombíkmi
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
74-84×47×57 cm, otočná, s pogumovanými kolieskami
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
Do postieľky, pre dievča, s gombíkmi
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
90×200 cm, latkový
Dostupné v 6 e-shopoch
Skladom
Závesný, priemer
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
73-87×47×56 cm, otočná, s pogumovanými kolieskami
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
Z polyesteru
Skladom
90×200 cm, chrániče, priemer
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom