







Najlepšia cena za posledných 30 dní: 68 €
Dostávajte upozornenia, keď cena tohto produktu klesne pod požadovanú cenu.
Podložka pod kvetináč s kolieskami MOVO. Jej nosnosť je 50 kg. Zmes syntetickej živice a kameňa má veľmi stabilnú textúru. Pevný materiál je vďaka svojim vynikajúcim vlastnostiam odolný voči poveternostným vplyvom a dobre si poradí aj vonku. Pojazdná podložka pod kvetináče vám uľahčí premiestňovanie kvetináčov vo vnútri aj vonku. Jej kolieska nie sú príliš viditeľné. Sú šikovne zapustené do spodnej strany podložky. Tento nenápadný pomocník vám uľahčí vysávanie, vytieranie alebo zametanie.
| Výška: | 4 cm |
|---|
| Typ | Klasický |
|---|---|
| Materiál | Kameň |
| Umiestnenie | Izbové, Vonkajšie |
| Mrazuvzdorné | Ano |
| Veľkosť | Stredné |
| Farba | Sivá |
| Tvar | Okrúhle |
| Kategória výšky | Do 20 cm |
| Použitie | Exteriér / Interiér |
| Modelová rada | MOVO |
| Výška [cm] | 4 cm |
| Priemer [cm] | 28 cm |
| Výrobca | Eshop-kvetinace.sk |

Betónový, vonkajší, okrúhly
Skladom
51×33×33 cm, betónový, samozavlažovací
Skladom
21×27×27 cm, závesný, samozavlažovací
Skladom
21×27×27 cm, závesný, samozavlažovací

28×33×33 cm, samozavlažovací, drevený
Skladom
15×19×61 cm, samozavlažovací, vonkajší
Skladom
35×64×64 cm, drevený, plastový
Skladom