






Rozmery 22-90×22-90 cm
Dostávajte upozornenia, keď cena tohto produktu klesne pod požadovanú cenu.
Drevená mandala na stenu s efektom zirkónu v podmanivých odtieňoch tyrkysovej a kráľovskej modrej pôsobí ako skutočný šperk interiéru. Detailne prepracovaný ornamentálny vzor pripomína vitráž vykladanú drahokamami, kde jednotlivé prvky evokujú lesk modrého zirkónu. Precízna symetria a jemný kontrast robia túto mandalu ideálnou voľbou pre milovníkov duchovného dizajnu, jogy, meditácie alebo ako originálny darček pre ženu so zmyslom pre estetiku a harmóniu. Význam obrazu: Modrá farba predstavuje pokoj mysle, dôveru a vnútornú stabilitu. Zirkón dodáva dielu energiu čistoty a ochrany. Upozornenie: Rám zobrazený na obraze je vytlačený spolu s motívom obrazu ako jeden celok.Obraz neobsahuje samostatný drevený rám. Vyrábame prémiové obrazy DUBLEZ vytlačené na drevenej doske. Používame pri tom najpokročilejšie technológie a najkvalitnejšie farby na trhu. Motív vytlačíme na dosku a obraz vyrežeme pomocou laserovej technológie, vďaka čomu má výrobok z boku elegantný tmavohnedý okraj, ktorý ešte viac zvýrazní motív. Objavte výhody drevených, tlačených obrazov z DUBLEZ: - Prémiová kvalita prevedenia - Farby, ktoré vyniknú: 3-krát sýtejšie farby ako obrazy na plátne - Obraz nevyblende: Stále farby odolné voči UV žiareniu - Rovný a nerozbitný - na rozdiel od plátna je obraz odolný, pevný a nevlní sa - Obraz na celý život - Extrémne vysoká životnosť - Tmavohnedý okraj plne nahrádza rám Montáž, ktorú zvládne každý: Obraz obsahuje na zadnej strane háčik/y, ktorými ho jednoducho zavesíte na stenu. Obraz odporúčame zavesiť na hmoždiny alebo silnejšie klinčeky. Vďaka vyššej hmotnosti ako bežné obrazy na plátne, sú naše obrazy pevnejšie, masívnejšie a lepšie držia na stene. Váha jednotlivých veľkostí je rozpísaná v technických parametroch. - Pri rozmere 22x22 cm, 33x33 cm a 45x45 cm obsahuje obraz jeden háčik. - Pri rozmere 66x66 cm a 90x90 cm obsahuje obraz 2 háčiky. Čo nájdete v balíku? - Drevený obraz mandala - Zirkón - Vopred namontovaný háčik na druhej strane obrazu - Prehľadný návod na montáž
| Šírka: | 22-90 cm |
|---|---|
| Výška: | 22-90 cm |
| Materiál | Drevo |
|---|---|
| Štýl | Orientálny |
| Farba | Modrá |
| Typ | Jednodielny |
| Tvar | Okrúhle |
| Váha | 0,3 kg, 0,5 kg, 1 kg, 2,3 kg, 4,2 kg |
| Motív | Mandala |
| Novinka | Áno |
| Exkluzivita | Dizajn dostupný len u nás |
| Umiestnenie | Na stenu |
| Udržateľnosť | Áno |
| Vlastný text | Nie |
| Technológia výroby | Rezanie laserom, Farebná potlač |
| Výrobca | DUBLEZ |

Drevená
Skladom

Drevená
Skladom
Jednodielna, drevená
Skladom
S kvetinami, drevený, jednodielny
Skladom
S kvetinami, drevený, v rustikálnom štýle
Skladom
Na stenu, 3D, s nápismi, citátmi
Skladom
Na plátne, s kvetinami, drevený
Skladom
Drevený, do obývačky, do spálne
Skladom
Do kuchyne, drevený, do obývačky
Skladom
Do kuchyne, drevený, do obývačky
Skladom
S kvetinami, drevený, v modernom štýle
Skladom
S kvetinami, drevený, v rustikálnom štýle
Skladom
31-100×21-67 cm, drevený, v provence štýle
Skladom
Drevený, do obývačky, do spálne
Skladom
Na stenu, 3D, s nápismi, citátmi
Skladom
Jednodielna, drevená
Skladom
Drevený, jednodielny, náboženský
Skladom
Drevený, do obývačky, v modernom štýle
Skladom
Drevený, jednodielny, náboženský
Skladom
Do kuchyne, drevený, do obývačky
Skladom
Drevená
Skladom