
Vankúš Bamboo Medic 50x70 cm EMI
50×70 cm, na spanie, antialergický
SkladomRozmery 90×70 cm
Najlepšia cena za posledných 30 dní: 40 €
Dostávajte upozornenia, keď cena tohto produktu klesne pod požadovanú cenu.
Vankúš Aloe Vera 70 × 90 cm je moderný výrobok spájajúci pohodlie, funkčnosť a priaznivé účinky prírody. Jeho výplň tvorí 1000 g guľôčok z dutého polyesterového vlákna , ktoré zabezpečujú optimálnu podporu hlavy a krčnej chrbtice, výbornú tvarovateľnosť a dlhodobú objemovú stálosť. Vankúš je mäkký, nadýchaný a zároveň si zachováva pružnosť aj po opakovanom používaní. Unikátnosť tohto vankúša spočíva v povrchovej úprave tkaniny výťažkami z Aloe Vera. Táto rastlina je známa svojimi liečivými vlastnosťami už od staroveku – pôsobí priaznivo na pokožku, má protizápalové a upokojujúce účinky , znižuje podráždenie, pomáha zmierňovať bolesti svalov a kĺbov a zároveň pôsobí antibakteriálne a protihubovo . Povrchová tkanina je vyrobená zo 100 % kvalitného mikrovlákna , ktoré je jemné na dotyk, priedušné a zároveň odolné. Vďaka kombinácii mikrovlákna a Aloe Vera je dosiahnutý vysoký hygienický štandard , vhodný aj pre osoby s citlivou pokožkou či sklonom k alergiám. Vankúš je možné prať opakovane pri teplotách do 60 °C , čo zabezpečuje výbornú hygienu a jednoduchú údržbu bez narušenia funkčných vlastností Aloe Vera. Ostatná starostlivosť sa riadi symbolmi údržby uvedenými na etikete. Zloženie: Povrch: 100 % polyester – mikrovlákno s Aloe Vera úpravou Výplň: 100 % polyesterové guľôčky (duté vlákno) Vankúš Aloe Vera – komfortný spánok s dotykom prírody.
| Šírka: | 90 cm |
|---|---|
| Hĺbka: | 70 cm |
| Typ | Klasický |
|---|---|
| Vnútorná výplň | Polyester |
| Antialergické | Ano |
| Farba | Biela |
| Materiál poťahu | Polyester |
| Tvar | Obdĺžnikové |
| Motív | Jednofarebný |
| Veľkosť | 70 x 90 |
| Snímateľný poťah | Áno |
| Prateľný poťah | Áno |
| Krajina pôvodu | Česko |
| Rozmery | 70 x 90 cm |
| Materiál | Mikrovlákno |
| Materiál výplne | Duté vlákno |
| Zapínanie | So zipsom |
| Dĺžka | 70 cm |
| Výrobca | DŘEVOČAL |

50×70 cm, na spanie, antialergický
Skladom
Na spanie, antialergický, bavlnený

Anatomický, antialergický, s výplňou z polyesteru
Skladom
50×70 cm, anatomický, bavlnený
Skladom
40×60 cm, anatomický, antialergický
Skladom
Antialergický, bavlnený, s výplňou z polyesteru
Skladom
Na spanie, antialergický, s výplňou z polyesteru
Skladom
70×90 cm, na spanie, antialergický
Skladom
Na spanie, antialergický, s výplňou z polyesteru
Skladom
Na spanie, dekoračný, antialergický
Skladom
50×70 cm, na spanie, antialergický
Skladom
40×40 cm, dekoračný, antialergický
Skladom
Na spanie, antialergický, s výplňou z polyesteru
Skladom
40×40 cm, dekoračný, s výplňou z polyesteru
Skladom
Na spanie, klinový, s poťahom z polyesteru
Na odoslanie o 4 dni
Dekoračný, antialergický, bavlnený
Na odoslanie o 4 dni
70×90 cm, anatomický, antialergický
Skladom
45×45 cm, na spanie, dekoračný
Dostupné v 4 e-shopoch
Skladom
Na spanie, antialergický, s výplňou z polyesteru
Dostupné v 3 e-shopoch
Skladom
50×70 cm, anatomický, na spanie
Skladom
Anatomický, na spanie, antialergický
Skladom
Antialergický, bavlnený, s výplňou z polyesteru
Skladom
70×90 cm, anatomický, na spanie
Dostupné v 3 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
Na spanie, antialergický, s výplňou z polyesteru
Skladom
50×50 cm, dekoračný, antialergický

Na spanie, antialergický, s výplňou z polyesteru
Skladom
70×90 cm, na spanie, antialergický
Skladom
50×70 cm, na spanie, obdĺžnikový
SkladomDoprava zadarmo
Na spanie, antialergický, s výplňou z polyesteru
Skladom
40×60 cm, anatomický, obdĺžnikový

7×70×140 cm, penový, so snímateľným poťahom
Skladom
10×80×195 cm, penový, tvrdý
Skladom
10×80×195 cm, zdravotný, penový
Skladom
10×80×195 cm, penový, tvrdý
Skladom
10×80×195 cm, penový, tvrdý
Skladom
10×80×195 cm, zdravotný, penový
Skladom
10×80×195 cm, zdravotný, penový
Skladom
10×80×195 cm, zdravotný, penový
Skladom
10×80×195 cm, penový, tvrdý
Skladom
10×80×195 cm, penový, tvrdý
Skladom
10×80×195 cm, penový, tvrdý
Skladom
10×80×195 cm, penový, tvrdý
SkladomDoprava zadarmo
10×80×195 cm, penový, tvrdý
SkladomDoprava zadarmo
10×80×195 cm, penový, tvrdý
SkladomDoprava zadarmo
10×80×195 cm, penový, tvrdý
SkladomDoprava zadarmo
10×80×195 cm, penový, tvrdý
SkladomDoprava zadarmo
10×80×195 cm, penový, tvrdý
SkladomDoprava zadarmo
10×80×195 cm, penový, tvrdý
SkladomDoprava zadarmo