








Rozmery 58×50×87 cm
Najlepšia cena za posledných 30 dní: 16,1 €
Dostávajte upozornenia, keď cena tohto produktu klesne pod požadovanú cenu.
Materiál Konštrukcia: Oceľ Poťah: Vodeodolný textil Farba Červená Čierna Rozmery Dĺžka: 87 cm Šírka: 50 cm Výška: 58 cm Nosnosť: 100 kg Hmotnosť: 1,7 kg Rozmer balenia: 63 x 21 x 17 cm Vyhotovenie Súčasťou balenia je prenosná taška Vodeodolný poťah Veľmi ľahká ale pevná konštrukcia Najlepší spoločník pre letné dni
| Šírka: | 50 cm |
|---|---|
| Hĺbka: | 87 cm |
| Výška: | 58 cm |
| Skladacie | Ano |
|---|---|
| Typ konštrukcie | Pevné |
| Farba | Čierna |
| Nosnosť | 100 kg |
| Nožičky | S nožičkami |
| Materiál konštrukcie | Oceľ |
| Materiál poťahu | Vodeodolná látka |
| Materiál | Oceľ, Polyester |
| Podrúčky | Bez podrúčok |
| Dĺžka | 87 cm |
| Skladanie | Skladacie |
| Určenie | Plážová |
| Veľkosť | Pre jedného |
| Poťah | S poťahom |
| Strieška | Bez striešky |
| Hmotnosť | 0,1 kg |

114×65 cm, skladacie, polohovacie
Dostupné v 3 e-shopoch
Skladom
Skladacie, polohovacie, kovové
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
Polohovacie

S polstrami, pevné
Skladom
S polstrami, pevné
Skladom
Skladacie, polohovacie, kovové
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
Hojdacie

Skladacie, polohovacie, kovové
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
Skladacie, polohovacie, kovové
Dostupné v 3 e-shopoch
Skladom
Hojdacie, kovové, s podrúčkami
Skladom
Skladacie, polohovacie, kovové
Dostupné v 6 e-shopoch
Skladom
Skladacie, kovové
Skladom
Skladacie, polohovacie, kovové
Dostupné v 5 e-shopoch
Skladom
S polstrami, pevné
Skladom
S polstrami, pevné
Skladom
Polohovacie, kovové, s polstrami
Dostupné v 6 e-shopoch
Skladom
35×46×155 cm, skladacie, kovové
Dostupné v 4 e-shopoch
Skladom
Polohovacie

Polohovacie, kovové, s polstrami
SkladomDoprava zadarmo
Skladacie, polohovacie, kovové
Skladom
Polohovacie, kovové, s polstrami
Dostupné v 6 e-shopoch
Skladom
Hojdacie, kovové
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
Drevené, polohovacie, z akáciového dreva
Dostupné v 7 e-shopoch
Skladom
Hojdacie, kovové, s podrúčkami
Skladom
Drevené, polohovacie, z akáciového dreva
Dostupné v 3 e-shopoch
Skladom
Skladacie, polohovacie, kovové
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
1×52×148 cm, skladacie, hojdacie
SkladomDoprava zadarmo
Polohovacie, kovové, s polstrami
Skladom
Polohovacie, kovové, s polstrami
Dostupné v 3 e-shopoch
Skladom
Polohovacie, kovové, s polstrami
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
Plastové, pevné
Dostupné v 3 e-shopoch
Skladom
So strieškou, kovové, s podrúčkami
Dostupné v 4 e-shopoch
Skladom
Jersey, mapínacia, froté
SkladomDoprava zadarmo
Jersey, mapínacia, froté
SkladomDoprava zadarmo
Bavlnený, kusový
Na odoslanie o 1 týždeňDoprava zadarmo
Jersey, mapínacia, froté
SkladomDoprava zadarmo
Jersey, mapínacia, froté
SkladomDoprava zadarmo
Jersey, mapínacia, froté
SkladomDoprava zadarmo
Jersey, mapínacia, froté
Dostupné v 2 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
Jersey, froté, bavlnená
SkladomDoprava zadarmo
Mapínacia, bavlnená
SkladomDoprava zadarmo
40×60 cm, klasický, štvorcový
Dostupné v 2 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
Jersey, mapínacia, ľanová
Dostupné v 2 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
S vankúšom, polyesterová, s výplňou z peria
SkladomDoprava zadarmo
90×200 cm, jersey, mapínacia
SkladomDoprava zadarmo
30×50 cm, v sadách, bavlnený
SkladomDoprava zadarmo
90×200 cm, jersey, mapínacia
SkladomDoprava zadarmo
Jersey, mapínacia, froté
SkladomDoprava zadarmo
90×200 cm, lamelový
Dostupné v 3 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
Jersey, mapínacia, froté
SkladomDoprava zadarmo