



Najlepšia cena za posledných 30 dní: 41,69 €
Dostávajte upozornenia, keď cena tohto produktu klesne pod požadovanú cenu.
Akumulátorové záhradné nožnice značky NITRONIX sú ideálne na pohodlné a presné strihanie konárov až do priemeru 32 mm. Vďaka dvom výkonným Li-ion batériám a praktickému kufríku získate maximálnu mobilitu, dlhú výdrž a jednoduché prenášanie pri práci v záhrade.
| Akumulátorové | Ano |
|---|---|
| Farba | Modrá |
| Maximální řez | 32 mm |
| Kapacita | 1200 mAh |
| Typ akumulátoru | Li-Ion |
| Počet baterií | 2 |
| Vhodné baterie | HT-MNJDC (MAKITA) |
| Baterie jsou součástí balení | Áno |
| Napätie | 21 V |
| Výrobca | NITRONIX |

Akumulátorová
Dostupné v 3 e-shopoch
Na odoslanie o 2 dni
Akumulátorová
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 2 dni
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
Akumulátorová
Na odoslanie o 2 dni
Akumulátorová
Na odoslanie o 2 dni
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom

Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
Solárne
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 2 dni


Nerezový
Na odoslanie o 2 dni

Príklepová, aku
Na odoslanie o 2 dni
Akumulátorový
Na odoslanie o 2 dni
Akumulátorová
Na odoslanie o 2 dni
Ručná, akumulátorová
Na odoslanie o 2 dni

Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 2 dni
Elektrický
Na odoslanie o 2 dni


Elektrický
Na odoslanie o 2 dni
Nádoby na olej a ocot
Na odoslanie o 2 dni
Krájač ovocia a zeleniny
Na odoslanie o 2 dni