






Najlepšia cena za posledných 30 dní: 58,3 €
Dostávajte upozornenia, keď cena tohto produktu klesne pod požadovanú cenu.
Posteľné súpravy z kolekcie SATINLOVE PREMIUM sú vyrobené z kvalitného bavlneného saténu, tkaného z priadze NE 40/1 a hustoty 200TC a technikou digitálnej tlače. Tento spôsob tlače nespôsobuje žiadne poškodenie látky počas tlače. Digitálne potlačený satén je ešte jemnejší a lesklejší a zároveň dizajnovo a farebne jedinečný. Jemná a na dotyk hebká látka v kombinácii so zaujímavými originálnymi vzormi zaisťuje skvelý komfort. Posteľné súpravy sú vyrobené z látok s certifikátom OEKO-TEX. Zloženie: 100% bavlna. Gramáž: 110g/m2. Zapínanie: zips. Zloženie posteľnej súpravy: 180x200 + 2x (70x80) cm. Farby produktových fotografií sa môžu mierne líšiť od skutočnosti.
| Šírka: | 180 cm |
|---|
| Materiál | Bavlna, Bavlnený satén, Satén |
|---|---|
| Typ | Dvojposteľ, Francúzske |
| Farba | Oranžová |
| Motív | Jesenné |
| Zapínanie | Zips |
| Počet v balení | 1 ks |
| Plu kód | 04988443390 |
| Hustota látky | 110 GSM |
| Rozmery vankúša | 2 ks 70 x 80 cm |
| Rozmery prikrývky | 180 x 200 cm |
| Výrobca | Darymex |

140×200 cm, bavlnená, so zipsom
Skladom
200×200 cm, bavlnená, saténová
Na odoslanie o 2 dni
160×200 cm, bavlnená, saténová
Na odoslanie o 2 dni
220×200 cm, bavlnená, saténová
Na odoslanie o 2 dni
140×200 cm, z mikroplyšu, s vianočným motívom
Skladom
Bavlnená, z mikrovlákna, jednolôžková
Skladom
200×220 cm, bavlnená, saténová
Na odoslanie o 2 dni
200×200 cm, bavlnená, saténová
Na odoslanie o 2 dni
Z mikrovlákna, so zipsom, so zvieracím motívom
SkladomDoprava zadarmo
Bavlnená, z mikrovlákna, s vianočným motívom
Skladom
Bavlnená, z mikrovlákna, so zipsom
Skladom
160×200 cm, bavlnená, saténová
Na odoslanie o 2 dniDoprava zadarmo
Bavlnená, s vianočným motívom, so zipsom
Skladom
Bavlnená, krepová, jednolôžková
SkladomDoprava zadarmo
Bavlnená, jednofarebná, z mikrovlákna
Skladom
180×200 cm, bavlnená, saténová
Na odoslanie o 2 dni
Bavlnená, z mikrovlákna, jednolôžková
Skladom
200×220 cm, bavlnená, saténová
Na odoslanie o 2 dni
140×200 cm, z mikrovlákna, z mikroplyšu
Na odoslanie o 2 dni
160×200 cm, bavlnená, saténová
Na odoslanie o 2 dni
Bavlnená, krepová, dvojlôžková
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
140×200 cm, bavlnená, saténová
SkladomDoprava zadarmo
140×200 cm, bavlnená, dvojlôžková
Skladom
160×200 cm, bavlnená, francúzska
Dostupné v 3 e-shopoch
Na odoslanie o 1 deň
Bavlnená, so zipsom, jednolôžková
Na odoslanie o 2 dni
Bavlnená, krepová, dvojlôžková
Skladom
Francúzska, z mikrovlákna, so zipsom
SkladomDoprava zadarmo
140×200 cm, bavlnená, saténová
SkladomDoprava zadarmo
140×200 cm, z mikroplyšu, so zipsom
Skladom
Bavlnená, jednofarebná, z mikrovlákna
Skladom
Bavlnená, z mikrovlákna, jednolôžková
Na odoslanie o 2 dni
160×200 cm, bavlnená, saténová
Na odoslanie o 2 dni