

















Materiál pohovky Rám: Drevo, drevotrieska Poťah: POSO 34 Farba poťahu: Tmavo sivá Zloženie poťahu: 100% Polyester Materiál poťahu: Manšester (Velúr) Odolnosť proti oderu (Martindale): 35 000 Typ sedáku: Penová výplň Typ peny: Polyuretánová pena T30 Pružiny: Vlnité pružiny Nožičky: Plast Súprava je potiahnutá Poso tkaninou s jemnou rebrovanou štruktúrou, veľmi príjemnou na dotyk, s vysokou gramážou 380g/m 2 a odolnosťou voči oderu. Sedáky súpravy tvoria kvalitná a dlhodobo tvarovo stála polyuretánová pena doplnená o výstuž z vlnitých pružín. Konštrukcia sedačky je vyrobená z masívneho borovicového a bukového dreva s doplnkovým materiálom z drevotriesky, preglejky a sololitu. Rozmery pohovky Vyhotovenie: Sedacia súprava do U Šírka: 295 cm Hĺbka: 140 cm Výška: 83 cm Výška sedu: 38 cm Hĺbka sedu: 71 cm / 130 cm Plocha na spanie: 140 x 265 cm Nožičky: 5 cm Vybavenie Úložný priestor: Áno (stredová časť sedacej súpravy) Lôžková úprava: Áno Voľné oporné vankúše: 4 ks Čalúnená zadná strana sedačky: Áno Lôžková úprava Rozkladanie do lôžka: Áno Rozmer lôžka: 140 x 265 cm Typ rozkladania: Manuálne bez mechanizmu na rozkladanie Dodávané v demonte. Poso Plyšovo hebká látka Poso svojím vzhľadom pripomína manšester. Jeho jedinečný 3D efekt je na dotyk príjemný, navyše veľmi pevný a odolný. Jemné chĺpky na povrchu sa ľahko čistia pomocou špeciálnych prípravkov pre čalúnený nábytok. Pre svoje jedinečné vlastnosti sa využíva ako čalúnnická textília na sedacie súpravy, kreslá aj stoličky. Vyrobená je zo 100% polyesteru o vysokej gramáži . Dôležitým parametrom používaných tkanín je ich pevnosť a odolnosť proti oderu, tzv. test Martindale. V laboratórnych podmienkach to znamená, že po prekonaní určitého počtu cyklov vykazuje látka opotrebovanie. Čím je číslo vyššie, tým lepšie. Látka Poso sa pýši číslom 35 000 cyklov. Bežné látky v domácnosti majú okolo 20 000 cyklov.
| Farba | Sivá |
|---|---|
| Úložný priestor | S úložným priestorom |
| Nožičky | S nožičkami |
| Varianta rohu | Pravý roh, Ľavý roh, Univerzálny roh |
| Podrúčky | S podrúčkami |
| Materiál poťahu | Látka |
| Rozkladanie | Rozkladacia |
| Veľkosť | Viacmiestne |
| Výška sedu | 38 cm |
| Tvar | Do U |
| Plocha na spanie pohovky | 140 x 265 cm |
| Hmotnosť | 80 kg |

12-17×158×84 cm, v dekore borovica, - boxy
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 2 týždne
17×158×84 cm, - boxy, drevená
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 2 týždne
15×109×64 cm, - zásuvky, drevená
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
17×150×57 cm, - boxy, drevená
Dostupné v 3 e-shopoch
Skladom
Bambusový, bavlnený, kusový
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
74-84×47×57 cm, otočná, s pogumovanými kolieskami
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
90×200 cm, toppery
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
Do postieľky, s gombíkmi, bavlnená
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
Do postieľky, s gombíkmi, so zipsom
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
Do postieľky, pre dievča, s gombíkmi
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
Do postieľky, pre dievča, s gombíkmi
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
90×200 cm, latkový
Dostupné v 6 e-shopoch
Skladom
Závesný, priemer
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
Do postieľky, pre dievča, s gombíkmi
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
73-87×47×56 cm, otočná, s pogumovanými kolieskami
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
50×100 cm, bavlnený, kusový
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
Z mikroplyšu, so zipsom, so zvieracím motívom
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
Z polyesteru
Skladom