



Materiál stola Nábytková doska: Dub artisan Horná strana dosky pokrytá PVC dyhou MDF: Čierna Rozmery stola Dĺžka: 120 cm Šírka: 80 cm Výška: 75 cm Rozteč nôh dlhá strana: 97 cm Rozteč nôh krátka strana: 56 cm Hrúbka dosky: 18 mm Vyhotovenie Moderná kombinácia čiernej a dreveného dekoru Pohodlné stolovanie pre 4 osoby Pevná a stabilná konštrukcia Vodoodolná úprava dosky Dodávané v demonte Rozvíjať v interiéri hodnoty, ako je kvalita, precíznosť a striedmosť sa oplatí. V jednoduchosti nájdete krásu, to platí dvojnásobne u škandinávskeho štýlu. Prepracovaný dizajn inšpirovaný v severských krajinách vnese do priestoru ľahkosť, energiu a vzdušnosť. Jemná paleta farieb priestor opticky zväčší a rozjasní. Interiéry vynikajú funkčnosťou a čistotou. Škandinávske jedálne a kuchyne vytvárajú veľký otvorený priestor plný svetla a harmónie. Jedálenský stôl Mado 120 x 80 cm sa vďaka svojim rozmerom hodí aj do menších miestností. Kombinácia čiernej farby a dekoru dubu artisan dodá moderný prvok a zútulní každú jedáleň. Nebojte sa kombinovať s výraznejšími doplnkami a čalúnenými stoličkami.
| Farba | Čierna |
|---|---|
| Počet miest na sedenie | Pre 4 osoby |
| Tvar | Obdĺžnikový |
| Rozkladanie | Bez rozkladania |
| Dĺžka | 120 cm |
| Hrúbka stolovej dosky | 18 mm |
| Materiál | Nábytková doska |
| Veľkosť | Malá |
| Tvar nôh | Štyri nohy |
| Dekor dreva | Dub artisan |
| Hmotnosť | 37,6 kg |

17×158×84 cm, - boxy, drevená
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 2 týždne
12-17×158×84 cm, v dekore borovica, - boxy
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 2 týždne
73-87×47×56 cm, otočná, s plastovými kolieskami
Skladom
15×109×64 cm, - zásuvky, drevená
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
17×150×57 cm, - boxy, drevená
Dostupné v 3 e-shopoch
Skladom
90×200 cm, toppery
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
Bambusový, bavlnený, kusový
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
98×100×207 cm, s úložným priestorom, vrátane matraca
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 2 týždne
Závesný, priemer
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
Do postieľky, s gombíkmi, so zipsom
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
Do postieľky, s gombíkmi, bavlnená
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
Do postieľky, pre dievča, s gombíkmi
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
Do postieľky, pre dievča, s gombíkmi
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
74-84×47×57 cm, otočná, s pogumovanými kolieskami
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
Do postieľky, pre dievča, s gombíkmi
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
90×200 cm, latkový
Dostupné v 6 e-shopoch
Skladom
73-87×47×56 cm, otočná, s pogumovanými kolieskami
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
50×100 cm, bavlnený, kusový
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom