











Akumulátorový traktor CH9959B s prívesom, svetlozelený, 24 V Rozmery balenia: 94 cm x 56 cm x 45,5 cm Hmotnosť balenia: 25 kg
| Svetlá | Predná LED dióda |
|---|---|
| Šírka výrobku v centimetroch | 46 |
| Dĺžka tovaru v centimetroch | 56 |
| Max. zaťaženie | 35 kg |
| Prevádzkový čas | Do 1 hodiny |
| Sedadlá | Plastové |
| Brzda | Automaticky po uvoľnení plynového pedála |
| Kolesá | Mäkký EVA |
| Kľúče | ✕ |
| Otvárateľné dvere | ✕ |
| Bezpečnostné pásy | ✓ |
| Audio | USB |
| Diaľkové ovládanie | 2,4G |
| Prevodovka | Automatická, 2 rýchlosti |
| Batéria | 24v9Ah |
| Vlastná hmotnosť | 20,8 kg |
| Model | CH9959B |
| Rýchlosť | 3,9-6,8 km/h |
| Motor | 2x120W |
| Rozmery vozidla | 152 cm x 66 cm x 59 cm |
| Celková hmotnosť v gramoch | 40357.33 |
| Výška tovaru v centimetroch | 94 |
| Výrobca | LEAN CARS |