Produkty, ktoré by sa Vám mohli páčiť
LEAN CARS Batériová bugina Can-am RS DK-CA001 Blue 4x4
História cien
- 30. 5. 2026 - 628 €
- 9. 4. 2026 - 628 €
Popis produktu
Rozmery balenia: 145 cm x 77 cm x 51 cm Hmotnosť balenia: 42 kg
Parametre
| Farba | Modrá |
|---|---|
| Max. zaťaženie | 50 kg |
| Prevádzkový čas | Do 1 hodiny |
| Brzda | Automaticky po uvoľnení plynového pedála |
| Kľúče | X |
| Kolesá | Mäkký EVA |
| Diaľkové ovládanie | 2.4G |
| Sedadlá | Mäkká ekokoža |
| Otvárateľné dvere | ✓ |
| Bezpečnostné pásy | ✓ |
| Prevodovka | Automatické, 3 rýchlosti |
| Audio | USB |
| Vek dieťaťa | Od 3 rokov |
| Svetlá | Predná a zadná LED dióda |
| Rýchlosť | 3-8 km/h |
| Vlastná hmotnosť | 36 kg |
| Batéria | 2x24V7Ah |
| Model | DK-CA001 |
| Rozmery vozidla | 145 cm x 84 cm x 79 cm |
| Motor | 4x200W |
| Výrobca | LEAN CARS |































































