Produkty, ktoré by sa Vám mohli páčiť
LEAN CARS Batériový vozík STRONG A032 zelený
1 056 €
História cien
- 30. 5. 2026 - 1 056 €
- 9. 4. 2026 - 1 056 €
Popis produktu
Akumulátorové autíčko Buggy STRONG A032 zelené Rozmery balenia: 131 cm x 87 cm x 57 cm Hmotnosť balenia: 61 kg
Parametre
| Farba | Zelená |
|---|---|
| Kolesá | Nafukovacie |
| Svetlá | Predná LED dióda |
| Šírka výrobku v centimetroch | 60 |
| Max. zaťaženie | 100 kg |
| Brzda | Automaticky po uvoľnení plynového pedála |
| Diaľkové ovládanie | X |
| Sedadlá | Ekokoža |
| Dĺžka tovaru v centimetroch | 90 |
| Prevodovka | Automatické, 3 rýchlosti |
| Otvárateľné dvere | + |
| Bezpečnostné pásy | + |
| Audio | USB |
| Kľúče | + |
| Prevádzkový čas | 1-2 hodiny |
| Výška tovaru v centimetroch | 135 |
| Vek dieťaťa | Od 6 rokov |
| Rozmery vozidla | 135 cm x 95 cm x 80 cm |
| Batéria | 24V14Ah |
| Vlastná hmotnosť | 61 kg |
| Model | A032 STRONG |
| Disk | 1x180W |
| Rýchlosť | 13-15 km/h |
| Celková hmotnosť v gramoch | 121500 |
| Výrobca | LEAN CARS |








































































