









Dostávajte upozornenia, keď cena tohto produktu klesne pod požadovanú cenu.
Autíčko na batérie BBH-016 červené
| Farba | Biela |
|---|---|
| Max. zaťaženie | 30 kg |
| Svetlá | Predná LED dióda |
| Batéria | 12V7Ah |
| Výška tovaru v centimetroch | 60 |
| Šírka výrobku v centimetroch | 30 |
| Dĺžka tovaru v centimetroch | 115 |
| Brzda | Automaticky po uvoľnení plynového pedála |
| Kolesá | Mäkký EVA |
| Kľúče | ✕ |
| Sedadlá | Mäkká ekokoža |
| Otvárateľné dvere | ✓ |
| Bezpečnostné pásy | ✓ |
| Motor | 2x45W |
| Prevodovka | Automatické, 3 rýchlosti |
| Audio | Vstup MP3 |
| Celková hmotnosť v gramoch | 34500 |
| Vlastná hmotnosť | 16 kg |
| Prevádzkový čas | 1-2 hodiny |
| Diaľkové ovládanie | 2,4G |
| Model | BBH016 |
| Rýchlosť | 2,5-3,5 km/h |
| Rozmer balenia | 116 cm x 58 cm x 33 cm |
| Rozmery vozidla | 110 cm x 72 cm x 72 cm |
| Výrobca | LEAN CARS |

Priemer
Na odoslanie o 5 dníDoprava zadarmo
Priemer
Na odoslanie o 5 dníDoprava zadarmo
Priemer
Na odoslanie o 5 dníDoprava zadarmo
Priemer
SkladomDoprava zadarmo
Priemer
Na odoslanie o 5 dníDoprava zadarmo
Priemer
Na odoslanie o 5 dníDoprava zadarmo
Priemer
Na odoslanie o 5 dníDoprava zadarmo
Priemer
Na odoslanie o 1 týždeňDoprava zadarmo
Priemer
Na odoslanie o 5 dníDoprava zadarmo
Priemer
Na odoslanie o 5 dníDoprava zadarmo
Priemer
Na odoslanie o 5 dní
Priemer
Dostupné v 2 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
Priemer
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 5 dníDoprava zadarmo
Priemer
Dostupné v 2 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo

Priemer
Na odoslanie o 5 dníDoprava zadarmo
Priemer
Na odoslanie o 5 dníDoprava zadarmo
Priemer
Na odoslanie o 5 dníDoprava zadarmo
Priemer
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 5 dníDoprava zadarmo
Priemer
Na odoslanie o 5 dníDoprava zadarmo
Priemer
Na odoslanie o 5 dníDoprava zadarmo
Priemer
Na odoslanie o 5 dníDoprava zadarmo
Priemer
SkladomDoprava zadarmo
Priemer
Na odoslanie o 5 dníDoprava zadarmo
Priemer
Na odoslanie o 5 dníDoprava zadarmo
Priemer
Na odoslanie o 5 dníDoprava zadarmo
Priemer
Na odoslanie o 5 dníDoprava zadarmo
Priemer
Dostupné v 2 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
Priemer
Na odoslanie o 5 dníDoprava zadarmo
Priemer
Na odoslanie o 5 dníDoprava zadarmo
Priemer
Na odoslanie o 5 dníDoprava zadarmo
Priemer
Na odoslanie o 5 dníDoprava zadarmo