




Dostávajte upozornenia, keď cena tohto produktu klesne pod požadovanú cenu.
Hmotnosť vozidla: 23,5 kg Hmotnosť s obalom: 29,5 kg Rozmery balenia: 116,5 x 66,5 x 50,5 cm
| Farba | Ružová |
|---|---|
| Dĺžka tovaru v centimetroch | 70 |
| Šírka výrobku v centimetroch | 60 |
| Výška tovaru v centimetroch | 120 |
| Max. zaťaženie | 35 kg |
| Prevádzkový čas | Do 1 hodiny |
| Kľúče | X |
| Sedadlá | Ekokoža |
| Kolesá | Mäkký EVA |
| Diaľkové ovládanie | 2.4G |
| Rýchlosť | 3-5 km/h |
| Prevodovka | Automatické, 3 rýchlosti |
| Audio | Vstup MP3 |
| Otvárateľné dvere | + |
| Bezpečnostné pásy | + |
| Značka | Jeep |
| Svetlá | Predná a zadná LED dióda |
| Batéria | 2x12V7Ah |
| Brzda | Núdzové zastavenie s diaľkovým ovládaním (P) |
| Vlastná hmotnosť | 28,5 kg |
| Model | Jeep JC666 |
| Disk | 2x200W |
| Celková hmotnosť v gramoch | 84000 |
| Rozmery vozidla | 123 cm x 88 cm x 80 cm |
| Výrobca | LEAN CARS |

Priemer
Na odoslanie o 5 dníDoprava zadarmo
Priemer
Na odoslanie o 5 dníDoprava zadarmo
Priemer
Na odoslanie o 5 dníDoprava zadarmo
Priemer
Na odoslanie o 5 dníDoprava zadarmo
Priemer
Na odoslanie o 5 dníDoprava zadarmo
Priemer
Na odoslanie o 5 dníDoprava zadarmo

Priemer
Na odoslanie o 5 dníDoprava zadarmo
Priemer
Na odoslanie o 5 dníDoprava zadarmo
Priemer
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 5 dníDoprava zadarmo
Priemer
Na odoslanie o 5 dníDoprava zadarmo
Priemer
Na odoslanie o 5 dníDoprava zadarmo
Priemer
Na odoslanie o 5 dníDoprava zadarmo
Priemer
Na odoslanie o 5 dníDoprava zadarmo
Priemer
Na odoslanie o 5 dníDoprava zadarmo
Priemer
Na odoslanie o 5 dníDoprava zadarmo
Priemer
Na odoslanie o 5 dníDoprava zadarmo
Priemer
Na odoslanie o 5 dníDoprava zadarmo
Priemer
Na odoslanie o 5 dníDoprava zadarmo
Priemer
Na odoslanie o 5 dníDoprava zadarmo
Priemer
Na odoslanie o 5 dníDoprava zadarmo
Priemer
Na odoslanie o 5 dníDoprava zadarmoPriemer
Na odoslanie o 5 dníDoprava zadarmo
Priemer
Dostupné v 2 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
Priemer
Na odoslanie o 1 týždeňDoprava zadarmo
Priemer
Na odoslanie o 1 týždeňDoprava zadarmo
Priemer
Na odoslanie o 5 dníDoprava zadarmo
Priemer
SkladomDoprava zadarmo
Priemer
Na odoslanie o 5 dníDoprava zadarmo
Priemer
Na odoslanie o 5 dníDoprava zadarmo
Priemer
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 5 dníDoprava zadarmo
Priemer
Na odoslanie o 5 dníDoprava zadarmo