













Dostávajte upozornenia, keď cena tohto produktu klesne pod požadovanú cenu.
Autíčko na batérie YSA021A, červené lakované Odteraz môže mať vaše dieťa vlastné auto! Splňte sen svojho malého, kúpte mu pohodlné auto na akumulátor YSA021A v pútavom červenom prevedení. Už teraz v dieťati rozvíjajte vášeň, ktorú budete v budúcnosti môcť spoločne zdieľať a prekonávať spolu široké cesty. Nechajte ho pocítiť radosť a slobodu, ktoré prináša samostatné riadenie dvojkolesového vozidla ! Detské autíčko na batériu vyzerá ako skutočné auto – s tým rozdielom, že jeho veľkosť je prispôsobená niekoľkoročnému dieťaťu. Pevná a odolná konštrukcia vyrobená z vysoko kvalitných materiálov zaručuje nepretržitú zábavu po mnoho rokov. Autíčko na batériu YSA021A bolo navrhnuté v modernom štýle, čo poteší nielen najmladších milovníkov motoristických hračiek, ale aj ich rodičov. Dôkladne prepracovanie interiéru a prvky napodobňujúce skutočné časti spôsobia, že sa vaše dieťa bude cítiť ako v skutočnom aute — ktoré samozrejme môže samo riadiť. Motoristická hračka YSA021A je určená pre všetky deti od 3 rokov , avšak pod vaším dohľadom ju môžu používať aj mladší pretekári. Predstavované akumulátorové auto má certifikát CE a jeho montáž je mimoriadne jednoduchá a rýchla – zaberie vám približne 30 minút. Rozmery balenia: 173 cm x 94 cm x 47 cm
| Farba | Červená |
|---|---|
| Značka | Iné |
| Kolesá | Nafukovacie |
| Šírka výrobku v centimetroch | 50 |
| Výška tovaru v centimetroch | 175 |
| Dĺžka tovaru v centimetroch | 100 |
| Max. zaťaženie | 100 kg |
| Prevádzkový čas | Do 1 hodiny |
| Brzda | Automaticky po uvoľnení plynového pedála |
| Sedadlá | Ekokoža |
| Prevodovka | Automatické, 3 rýchlosti |
| Audio | Vstup MP3 |
| Otvárateľné dvere | + |
| Bezpečnostné pásy | + |
| Kľúče | + |
| Svetlá | Predná a zadná LED dióda |
| Batéria | 24V7Ah |
| Vlastná hmotnosť | 58 kg |
| Model | A021 |
| Disk | 180W |
| Rýchlosť | 8-15 km/h |
| Celková hmotnosť v gramoch | 145833.32999999999 |
| Vek dieťaťa | Od 6 rokov |
| Rozmery vozidla | 173 cm x 104 cm x 66 cm |
| Výrobca | LEAN CARS |

Priemer
Na odoslanie o 5 dníDoprava zadarmo
Priemer
Na odoslanie o 5 dníDoprava zadarmo
Priemer
Na odoslanie o 5 dníDoprava zadarmo
Priemer
Na odoslanie o 5 dníDoprava zadarmo
Priemer
Na odoslanie o 5 dníDoprava zadarmo
Priemer
Na odoslanie o 5 dníDoprava zadarmo

Priemer
Na odoslanie o 5 dníDoprava zadarmo
Priemer
Na odoslanie o 5 dníDoprava zadarmo
Dostupné v 2 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
Priemer
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 5 dní
Priemer
Na odoslanie o 5 dníDoprava zadarmo
Priemer
Na odoslanie o 5 dníDoprava zadarmo
Priemer
Na odoslanie o 5 dníDoprava zadarmo
Priemer
Na odoslanie o 5 dníDoprava zadarmo
Priemer
Dostupné v 2 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
Priemer
Na odoslanie o 5 dníDoprava zadarmo
Priemer
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 5 dníDoprava zadarmo
Priemer
Na odoslanie o 5 dníDoprava zadarmo
Priemer
Na odoslanie o 5 dníDoprava zadarmo

Priemer
Na odoslanie o 5 dníDoprava zadarmo
Priemer
SkladomDoprava zadarmo
Priemer
Na odoslanie o 5 dníDoprava zadarmo
Priemer
Na odoslanie o 5 dníDoprava zadarmo
Priemer
Na odoslanie o 5 dníDoprava zadarmo
Priemer
Na odoslanie o 5 dníDoprava zadarmo
Priemer
Skladom
Priemer
Na odoslanie o 5 dníDoprava zadarmo
Priemer
Na odoslanie o 5 dní
Priemer
Na odoslanie o 5 dníDoprava zadarmo
Priemer
Na odoslanie o 5 dníDoprava zadarmo