LEAN CARS Jeep Rubicon 4x4 batéria auto čierna
DostupnosťNa odoslanie o 5 dní
Doprava zadarmo
Produkt môžete vrátiť do 14 dní
História cien
- 30. 5. 2026 - 342 €
- 9. 4. 2026 - 342 €
Dostávajte upozornenia, keď cena tohto produktu klesne pod požadovanú cenu.
Popis produktu
Akumulátorový Jeep Wrangler Rubicon čierny 4x45 W Sníva si vaše dieťa už od útleho veku o tom, že bude môcť šoférovať auto? Môžete mu to umožniť tým, že mu darujete biele terénne auto na batériu. Nechajte dieťa pocítiť zodpovednosť a samostatnosť, ktoré vyplývajú z používania zariadenia, ktoré je pre neho nedosiahnuteľné. Pamätajte, že kvalitne vyrobené zariadenie je základom – preto si bez obáv vyberte terénny Wrangler. Tento model bol navrhnutý s dôrazom na najmenší detail, čo prispieva k pozitívnym zážitkom mladého pretekára. Odolná a masívna konštrukcia v kombinácii s vysoko kvalitnými materiálmi zaručujú skvelú zábavu na dlhé roky a odolnosť voči poškodeniu. Atraktívnosť modelu zvyšujú otváracie dvere a veľké kolesá, na ktorých je umiestnený, vďaka čomu bude jazda po nerovnom a hrboľatom teréne oveľa príjemnejšia a plná dobrodružstiev. Toto detské akumulátorové autíčko určite splní očakávania malých fanúšikov motorizmu. Mäkké sedadlo nám umožní pohodlne sedieť počas jazdy a hudobný panel s USB a SD vstupom a rádiom ešte viac spestrí jazdu. Terénne auto Jeep Wrangler je osadené na veľkých kolesách vyrobených z mäkkého materiálu. Vďaka tomu sa s autom môžeme pohybovať nielen po tvrdom povrchu, ale aj po jemných nerovnostiach. Veľká svetlá výška nám umožní prekonať prekážky, s ktorými sa stretneme počas výletov. Akumulátorové auto neznamená, že vaše dieťa môže riadiť úplne voľne – vždy môžete kontrolovať jeho rýchlosť pomocou diaľkového ovládača. Tento model je určený pre deti od 3 rokov, avšak pod dohľadom rodiča ho môžu používať aj mladší vodiči.
Parametre
| Farba | Čierna |
|---|---|
| Výška tovaru v centimetroch | 70 |
| Šírka výrobku v centimetroch | 40 |
| Max. zaťaženie | 35 kg |
| Prevádzkový čas | Do 1 hodiny |
| Kľúče | X |
| Dĺžka tovaru v centimetroch | 120 |
| Sedadlá | Ekokoža |
| Kolesá | Mäkký EVA |
| Prevodovka | Automatické |
| Diaľkové ovládanie | 2.4G |
| Rýchlosť | 3-5 km/h |
| Audio | Vstup MP3 |
| Otvárateľné dvere | + |
| Bezpečnostné pásy | + |
| Batéria | 12V10Ah |
| Značka | Jeep |
| Disk | 4x45W |
| Svetlá | Predná a zadná LED dióda |
| Vlastná hmotnosť | 18 kg |
| Brzda | Núdzové zastavenie s diaľkovým ovládaním (P) |
| Model | Jeep Wrangler Rubicon |
| Celková hmotnosť v gramoch | 56000 |
| Rozmery vozidla | 124 cm x 71 cm x 74 cm |
| Výrobca | LEAN CARS |
Podobné produkty

343,2 €
Ramiz Mercedes Benz Unimog pre deti Čierna + Terrain 4x4
Priemer
Na odoslanie o 5 dníDoprava zadarmo
343,2 €
Ramiz Mercedes Benz Unimog pre deti biely + pohon 4x4 + diaľkové ovládanie + nosič batožiny + pomalý štart + MP3 LED
Priemer
Na odoslanie o 5 dníDoprava zadarmo
419 €
LEAN CARS Autobatéria Mercedes 540K Black
Priemer
Na odoslanie o 5 dníDoprava zadarmo
356,4 €
Ramiz Mercedes Benz Unimog pre deti Moro lak + pohon 4x4 + diaľkové ovládanie + batožinový priestor + pomalý štart + MP3 LED
Priemer
Na odoslanie o 5 dníDoprava zadarmo
266,2 €
Ramiz Terénne vozidlo CLIMBER Zelená
Priemer
Na odoslanie o 5 dníDoprava zadarmo
571 €
LEAN CARS Autobatéria Mercedes GLC 63S čierna farba
Priemer
Na odoslanie o 5 dníDoprava zadarmo
635,8 €
Ramiz Vozidlo Toyota Hilux Biela
Priemer
Na odoslanie o 5 dníDoprava zadarmo
46,2 €
Ramiz Sada kolieskových korčúľ 4 v 1 Korčule pre deti Veľkosť 29-33 Žltá
Priemer
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 5 dní
734 €
LEAN CARS Autobatéria Mercedes GT63 AMG DK-GT63 24V LCD Black Painted
Priemer
Na odoslanie o 5 dníDoprava zadarmo
274 €
LEAN CARS Batériový traktor s lyžicovým rýpadlom modrý
Priemer
Na odoslanie o 5 dníDoprava zadarmo
469,7 €
Ramiz Vozidlo Mercedes BENZ UNIMOG Biela
Priemer
Na odoslanie o 5 dníDoprava zadarmo
1 097,8 €
Ramiz Audi Spyder R8 LIFT vozidlo Sivá
Priemer
Na odoslanie o 5 dníDoprava zadarmo
481 €
LEAN CARS Autobatéria Mercedes + príves XMX622B LCD Yellow
Priemer
Na odoslanie o 5 dníDoprava zadarmo
196,9 €
Detské elektrické vozidlo Audi SQ8 - čierna
Priemer
Dostupné v 2 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
357 €
LEAN CARS BMW X6 Batéria Auto čierna koža, EVA
Priemer
Na odoslanie o 5 dníDoprava zadarmo
195,8 €
Ramiz Audi R8 Polícia na batérie pre deti + diaľkové ovládanie + EVA + pomalý štart + MP3 LED
Priemer
Na odoslanie o 5 dníDoprava zadarmo342 €
LEAN CARS Jeep Rubicon 4x4 batéria auto zelená
Priemer
Na odoslanie o 5 dníDoprava zadarmo
299,2 €
Ramiz Štvorkolka XT-Speed pre deti Zelená + 4x4 + EVA + Pomalý štart + MP3 rádio + LED
Priemer
Na odoslanie o 5 dníDoprava zadarmo
518,1 €
Ramiz Buggy UTV Off-roader pre deti Zelená + diaľkové ovládanie + nosič batožiny + pomalý štart + EVA + MP3 LED
Priemer
Na odoslanie o 5 dníDoprava zadarmo
1 097,8 €
Ramiz Audi Spyder R8 LIFT vozidlo Čierna
Priemer
Na odoslanie o 5 dníDoprava zadarmo
595 €
LEAN CARS Autobatéria Mercedes Actros čierna lakovaná MP4
Priemer
Na odoslanie o 5 dníDoprava zadarmo
563,2 €
Ramiz Mercedes GLC 63S Čierna - SUV pre deti + pohon 4x4
Priemer
Na odoslanie o 5 dníDoprava zadarmo
193 €
LEAN CARS Mercedes SL500 S506 batéria auto čierna
Priemer
Na odoslanie o 5 dníDoprava zadarmo
1 742,4 €
Ramiz 4-miestna bugina ATV RACING UTV2000 s lítium-iónovou batériou biela
Priemer
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 5 dníDoprava zadarmo
228 €
LEAN CARS Mercedes GTR batérie auto čierna
Priemer
Na odoslanie o 5 dníDoprava zadarmo
165,9 €
Elektrické autíčko Mercedes CLS 350 čierne
Priemer
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
333,3 €
Ramiz Maverick ATV žltá
Priemer
Na odoslanie o 5 dníDoprava zadarmo
282 €
LEAN CARS Jeep JJ245 Batéria do auta čierna
Priemer
Na odoslanie o 5 dníDoprava zadarmo
226 €
LEAN CARS Autobatéria Mercedes G63 S306-1 Black
Priemer
Na odoslanie o 5 dníDoprava zadarmo
1 493,9 €
RAMIZ Vozidlo 4-osobové Buggy ATV RACING UTV2000 A033.LIION - zelené
Priemer
Dostupné v 2 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
416,9 €
Ramiz Detské elektrické autíčko BMW X6M - čierne SUV + diaľkové ovládanie
Priemer
Dostupné v 3 e-shopoch
Na odoslanie o 5 dníDoprava zadarmo
1 742,4 €
Ramiz 4-miestna bugina ATV RACING UTV2000 s li-ion batériou Zelená
Priemer
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 5 dníDoprava zadarmo