



















Dostávajte upozornenia, keď cena tohto produktu klesne pod požadovanú cenu.
Rozmery balenia: 116 x 56 x 31,5 cm Hmotnosť balenia: 20,2 kg
| Farba | Červená |
|---|---|
| Stav | Nový |
| Vek dieťaťa | 3 roky + |
| Max. zaťaženie | 30 kg |
| Svetlá | Predná LED dióda |
| Výška tovaru v centimetroch | 56 |
| Šírka výrobku v centimetroch | 32 |
| Prevádzkový čas | Do 1 hodiny |
| Brzda | Automaticky po uvoľnení plynového pedála |
| Kľúče | X |
| Sedadlá | Ekokoža |
| Kolesá | Mäkký EVA |
| Disk | 2x45W |
| Rýchlosť | 3-5km/h |
| Diaľkové ovládanie | 2.4G |
| Počet dverí | 2 |
| Počet miest | 1 |
| Značka | BMW |
| Audio | Vstup MP3 |
| Otvárateľné dvere | + |
| Bezpečnostné pásy | + |
| Prevodovka | 3 rýchlosti |
| Batéria | 1x12V7Ah |
| Dĺžka vozidla | 115 |
| Dĺžka tovaru v centimetroch | 116 |
| Vlastná hmotnosť | 14,5 kg |
| Model | BMW Retro SX1938 |
| Šírka vozidla | 55 |
| Celková hmotnosť v gramoch | 34645.33 |
| Hmotnosť výrobku s obalom | 18.5 |
| Rozmery vozidla | 115 cm x 55 cm x 50 cm |
| Výrobca | LEAN CARS |

Priemer
Na odoslanie o 5 dníDoprava zadarmo
Priemer
Na odoslanie o 5 dníDoprava zadarmo
Priemer
Na odoslanie o 5 dníDoprava zadarmo
Priemer
Na odoslanie o 5 dníDoprava zadarmo
Priemer
Na odoslanie o 5 dníDoprava zadarmo
Priemer
Na odoslanie o 5 dníDoprava zadarmo
Priemer
SkladomDoprava zadarmo
Priemer
Na odoslanie o 5 dníDoprava zadarmo
Priemer
Na odoslanie o 5 dníDoprava zadarmo
Priemer
SkladomDoprava zadarmo
Priemer
Na odoslanie o 5 dníDoprava zadarmo
Priemer
Na odoslanie o 5 dníDoprava zadarmo
Priemer
Na odoslanie o 5 dníDoprava zadarmo
Priemer
Na odoslanie o 5 dníDoprava zadarmo
Priemer
Na odoslanie o 1 týždeňDoprava zadarmo
Priemer
Na odoslanie o 5 dníDoprava zadarmo

Priemer
Na odoslanie o 5 dníDoprava zadarmo
Priemer
Na odoslanie o 5 dníDoprava zadarmo
Priemer
Na odoslanie o 5 dníDoprava zadarmo
Priemer
Na odoslanie o 1 týždeňDoprava zadarmo
Priemer
Na odoslanie o 5 dníDoprava zadarmo
Priemer
Dostupné v 2 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
Priemer
Na odoslanie o 5 dníDoprava zadarmo
Priemer
Na odoslanie o 5 dníDoprava zadarmo
Priemer
Na odoslanie o 5 dníDoprava zadarmo
Priemer
Na odoslanie o 5 dníDoprava zadarmo
Priemer
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 5 dníDoprava zadarmo
Priemer
Na odoslanie o 5 dníDoprava zadarmo
Priemer
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 5 dníDoprava zadarmo
Priemer
Na odoslanie o 5 dníDoprava zadarmo
Priemer
Dostupné v 3 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo