
Koberec Agnella Lush Buds béžový
80×150 cm, s dlhým vlasom, v modernom štýle
Na odoslanie o 5 dníDoprava zadarmoRozmery 120×220 cm
Najlepšia cena za posledných 30 dní: 140,4 €
Dostávajte upozornenia, keď cena tohto produktu klesne pod požadovanú cenu.
Béžový obdĺžnikový koberec Lille 2020 BEIGE je štýlový doplnok, ktorý obohatí každý interiér o krásu a komfort. Béžový odtieň ladí s rôznymi farebnými schémami a vzorovaný povrch – jemný dekoratívny vzor pridáva kobercu charakter a eleganciu. Obdĺžnikový tvar je klasickou voľbou, ktorá sa hodí do obývačky, spálne aj chodby. Stredný vlas s výškou 12 mm poskytuje príjemný komfort pri chôdzi a odolnosť pri každodennom používaní. Vyrobený z kvalitného materiálu Shrink polyester zaručuje dlhodobú odolnosť voči vyblednutiu, oderu aj strate tvaru . Gramáž 2000 g/m² prispieva k stabilite a prémiovému dojmu koberca. Dostupný je v rozmeroch: 240x330, 200x290, 160x220, 120x180. Vlastnosti produktu: Materiál: Shrink polyester Výška vlasu: 12 mm (+/- 5%) Gramáž: 2000 g/m² Vhodný na podlahové kúrenie: Áno Tvar: obdĺžnikový Farba: béžová
| Šírka: | 120 cm |
|---|---|
| Hĺbka: | 220 cm |
| Umiestnenie | Interiérové |
|---|---|
| Výška vlasu | Stredný, Krátky |
| Materiál | Polyester |
| Farba | Béžová |
| Tvar | Obdĺžnikové |
| Typ materiálu | Syntetické |
| Rozmer | 200x290 cm, 120x180, 160x220, 200x290, 240x330 |
| Vzor | So vzorom, Orientálny vzor, Vintage |
| Vlastnosti | Vhodný na podlahové kúrenie |
| Dĺžka | 220, 180, 290, 330 |
| Výrobca | BE |

80×150 cm, s dlhým vlasom, v modernom štýle
Na odoslanie o 5 dníDoprava zadarmo
80×150 cm, s dlhým vlasom, v modernom štýle
Na odoslanie o 5 dníDoprava zadarmo
160×230 cm, bavlnený, v modernom štýle
Dostupné v 4 e-shopoch
Na odoslanie o 1 týždeňDoprava zadarmo
200×300 cm, s dlhým vlasom, interiérový
Na odoslanie o 5 dníDoprava zadarmo
100×140 cm, s dlhým vlasom, v modernom štýle
Na odoslanie o 5 dníDoprava zadarmo
133×190 cm, s dlhým vlasom, interiérový
Na odoslanie o 5 dní
6 000×100 cm, s dlhým vlasom, interiérový
Dostupné v 3 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
120×180 cm, tkaný, vlnený
Na odoslanie o 5 dníDoprava zadarmo
120×170 cm, s dlhým vlasom, vlnený
Na odoslanie o 5 dníDoprava zadarmo
170×240 cm, s dlhým vlasom, vlnený
Na odoslanie o 5 dníDoprava zadarmo
80×150 cm, tkaný, s dlhým vlasom
Na odoslanie o 1 týždeň
80×150 cm, tkaný, s dlhým vlasom
Na odoslanie o 1 týždeň
200×300 cm, vlnený, prírodný
Na odoslanie o 5 dníDoprava zadarmo
Metrážový, interiérový, syntetický
Na odoslanie o 1 týždeňDoprava zadarmo
240×330 cm, s dlhým vlasom, v modernom štýle
Na odoslanie o 5 dníDoprava zadarmo
80×150 cm, s dlhým vlasom, v modernom štýle
Na odoslanie o 5 dníDoprava zadarmo
6 000×100 cm, s dlhým vlasom, interiérový
Dostupné v 2 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
Metrážový, s krátkym vlasom
Na odoslanie o 1 týždeň
80×150 cm, s dlhým vlasom, vlnený
Dostupné v 3 e-shopoch
Na odoslanie o 1 týždeň
133×190 cm, vlnený, orientálny
Na odoslanie o 5 dníDoprava zadarmo
200×300 cm, vlnený, prírodný
Na odoslanie o 5 dníDoprava zadarmo
133×190 cm, vlnený, prírodný
Na odoslanie o 5 dníDoprava zadarmo
140×190 cm, s dlhým vlasom, v modernom štýle
Na odoslanie o 5 dní
6 000×100 cm, s dlhým vlasom, interiérový
Dostupné v 3 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
80×150 cm, v škandinávskom štýle, interiérový
Na odoslanie o 5 dní
200×300 cm, tkaný, vlnený
Na odoslanie o 5 dníDoprava zadarmo
150×300 cm, interiérový, obdĺžnikový
SkladomDoprava zadarmo
77×148 cm, v modernom štýle, interiérový
Na odoslanie o 1 týždeň
80×150 cm, s dlhým vlasom, interiérový
Na odoslanie o 5 dní
Tkaný, metrážový, záťažový
Na odoslanie o 1 týždeňDoprava zadarmo
Tkaný, metrážový, v modernom štýle
Na odoslanie o 1 týždeň
133×190 cm, tkaný, s dlhým vlasom
Na odoslanie o 5 dní