


Dostávajte upozornenia, keď cena tohto produktu klesne pod požadovanú cenu.
Aku kultivátor značky HAYAMI s rozkladacou konštrukciou a 2 batériami je praktický pomocník na kyprenie a úpravu pôdy v menších záhradách. Vďaka aku pohonu ponúka voľnosť pohybu pri práci bez nutnosti pripojenia k elektrickej sieti. Súčasťou balenia sú dve batérie, nabíjačka a príslušenstvo.
| Typ pohonu | Elektrické |
|---|---|
| Frekvence | 50 Hz |
| Otáčky | 36.000 rpm |
| Typ akumulátoru | Li-Ion |
| Napájení | 220V |
| Počet baterií | 2 |
| Vhodné baterie | HT-MNJDC (MAKITA) |
| Baterie jsou součástí balení | Áno |
| Výrobca | HAYAMI |

Elektrický
Na odoslanie o 2 dni

Ručný
Na odoslanie o 2 dni
Ručný
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
Ručný
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
Ručný
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
Ručný
Dostupné v 2 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
Ručný
Skladom
Solárne
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 2 dni

Príklepová, aku
Na odoslanie o 2 dni


Elektrický
Na odoslanie o 2 dni
Nerezový
Na odoslanie o 2 dni

Nádoby na olej a ocot
Na odoslanie o 2 dni
Solárne
Na odoslanie o 2 dni

Aku
Na odoslanie o 2 dni
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 2 dni
Ručná, akumulátorová
Na odoslanie o 2 dni
Akumulátorový
Na odoslanie o 2 dni

Solárne, závesné
Na odoslanie o 2 dni
Akumulátorová
Na odoslanie o 2 dni