






Rozmery 93×50 cm
Dostávajte upozornenia, keď cena tohto produktu klesne pod požadovanú cenu.
| Šírka: | 50 cm |
|---|---|
| Výška: | 93 cm |
| Materiál | Oceľ |
|---|---|
| Farba | Čierna |
| Série | BONDECO |
| Balenie | 1 |
| Tvar | Tvar H, Tvar H |
| Odporúčaná el. vykurovacia tyč | 400 |
| Možnosť vykurovania | Ústredné vykurovanie;Elektrické vykurovanie;Kombinované vykurovanie |
| Teplotný spád | 75/65/20 °C |
| Rozmer | 500x926 mm |
| Objem | 3.7 |
| Záruka | 2 roky |
| Max. prevádzkový tlak | 3 |
| Ean | 8590913124945 |
| Šírka (mm) | 500 |
| Rozteč pripojenia (mm) | 450 |
| Výkon (w) | 442 |
| Typ | Vykurovacie telesá - kúpeľňové radiátory |
| Výška (mm) | 926 |
| Séria | Aqualine BONDECO |
| Výrobca | Aqualine |


60×120 cm, panelový, oceľový
Dostupné v 2 e-shopoch