













Rozmery 40×40 cm
Dostávajte upozornenia, keď cena tohto produktu klesne pod požadovanú cenu.
| Šírka: | 40 cm |
|---|---|
| Hĺbka: | 40 cm |
| Tvar | Okrúhly |
|---|---|
| Materiál | Keramika |
| Farba | Sivá |
| Série | OASIS |
| Balenie | 3 |
| Rozmer | 40x89,5 cm |
| Počet otvorov pre batériu | Bez otvoru |
| Prepad | NIE |
| Záruka | 2 roky |
| Typ umývadla | Na postavenie |
| Inštalácia | Na postavenie |
| 3d model | ÁNO |
| Ean | 8590913135965 |
| Hĺbka (mm) | 400 |
| Šírka (mm) | 400 |
| Typ | Umývadlo voľne stojace |
| Montáž | Voľne stojaca |
| Počet otvorov na batériu | 0 |
| Výška (mm) | 895 |
| Séria | Sapho OASIS |
| Výrobca | Sapho |

40×40 cm, keramické, hranaté
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 1 týždeňDoprava zadarmo
44×46 cm, keramické, hranaté
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 1 týždeňDoprava zadarmo
33×33 cm, keramické, hranaté
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 1 týždeň
Dostupné v 2 e-shopoch

40×40 cm, keramické, okrúhle
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 1 týždeňDoprava zadarmo
Dostupné v 2 e-shopoch

40×51 cm, na dosku, keramické
Skladom
Hranaté
Dostupné v 2 e-shopoch

41×33 cm, na dosku, keramické
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
Na dosku, keramické, hranaté
Dostupné v 2 e-shopoch

50×40 cm, na dosku, keramické
Skladom
33×41 cm, na dosku, keramické
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 1 týždeň
36×36 cm, na dosku, keramické
Skladom
235×47 cm, na dosku, keramické
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
47×47 cm, na dosku, keramické
Na odoslanie o 1 týždeň
Dostupné v 2 e-shopoch

37×57 cm, na dosku, hranaté
Na odoslanie o 1 týždeň
32×45 cm, na dosku, keramické
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 1 týždeň
40×40 cm, na dosku, kamenné
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 1 týždeň
42×34 cm, keramické, hranaté
Na odoslanie o 1 týždeň
48×42 cm, keramické, dizajnové
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 1 týždeň
230×46 cm, na dosku, keramické
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
40×22 cm, keramické, hranaté
Na odoslanie o 1 týždeň
41×30 cm, retro, keramické
Na odoslanie o 1 týždeň
40×51 cm, na dosku, keramické
Skladom
45×46 cm, keramické, hranaté
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 1 týždeňDoprava zadarmo
40×22 cm, na stenu, zapustené
Dostupné v 3 e-shopoch
Skladom
33×46 cm, na dosku, keramické
Na odoslanie o 1 týždeň
32×40 cm, na dosku, keramické
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
48×48 cm, keramické, hranaté
Na odoslanie o 1 týždeň
48×49 cm, keramické, hranaté
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 1 týždeňDoprava zadarmo
35×12 cm, zapustené, keramické
Na odoslanie o 1 týždeň