


Rozmery 40×5 cm
Vyberte si z 2 e-shopov v cenovom rozpätí od 5,6 € do 5,7 €:
Materiál Materiál poťahu: 100% bavlna Materiál výplne: 100% polyester Farba Červená Modrá Rozmery Šírka: 40 cm Dĺžka: 40 cm Hrúbka: 5 cm Hmotnosť: 0,463 kg Vyhotovenie Snimateľný a prateľný poťah so zapínaním na zips Výplň je súčasťou balenia Odporúčaná teplota prania 30 °C Nebieliť Nesušiť v sušičke
| Šírka: | 40 cm |
|---|---|
| Hĺbka: | 5 cm |
| Vnútorná výplň | Polyester |
|---|---|
| Materiál poťahu | Bavlna, Polyester |
| Tvar | Štvorcové |
| Typ | Dekoračný |
| Motív | Bodky |
| Farba | Červená |
| Umiestnenie | Interiérové |
| Vzor | So vzorom |
| Rozmer vankúša | 40 x 40 cm |
| Zapínanie | Zips |
| Odporúčaná teplota prania | 30 °C |
| Dĺžka | 40 cm |
| Výplňový materiál | 100% polyester |
| Hmotnosť | 0,463 kg |

40×5 cm, dekoračný, bavlnený
Dostupné v 2 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
30×10 cm, dekoračný, bavlnený
Dostupné v 2 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
Na spanie, dekoračný, antialergický
Skladom
29×26 cm, anatomický, z pamäťovej peny
Skladom
40×12 cm, na spanie, dekoračný
Skladom
Dekoračný, štvorcový, jednofarebný
Skladom
29×26 cm, anatomický, z pamäťovej peny
Skladom
Na spanie, dekoračný, obdĺžnikový
Skladom
Na spanie, dekoračný, antialergický
Skladom
Dekoračný, vianočný, s výplňou z polyesteru
Na odoslanie o 1 deň
50×70 cm, na spanie, antialergický
Skladom
45×45 cm, dekoračný, s výplňou z polyesteru
Na odoslanie o 1 deň
45×45 cm, dekoračný, s výplňou z polyesteru
Na odoslanie o 1 deň
50×15 cm, na spanie, dekoračný
Skladom
30×50 cm, anatomický, z pamäťovej peny

29×26 cm, anatomický, z pamäťovej peny
Skladom
15×45 cm, dekoračný, antialergický
Na odoslanie o 1 deň
29×26 cm, anatomický, z pamäťovej peny
Skladom
45×45 cm, dekoračný, bavlnený
Na odoslanie o 1 deň
Na spanie, dekoračný, s poťahom z polyesteru
Na odoslanie o 5 dní
Dekoračný, s výplňou z polyesteru, s poťahom z polyesteru
Na odoslanie o 1 deň
Anatomický, na spanie, klinový

45×45 cm, dekoračný, vianočný
Na odoslanie o 1 deň
Na spanie, dekoračný, štvorcový
Skladom
45×45 cm, dekoračný, s výplňou z polyesteru
Na odoslanie o 1 deň
Na spanie, dekoračný, štvorcový
Skladom
50×10 cm, na spanie, dekoračný
Skladom
25×7 cm, na spanie, cestovný
Skladom
45×16 cm, na spanie, dekoračný
Skladom
Dekoračný, antialergický, s výplňou z polyesteru
Dostupné v 4 e-shopoch
Na odoslanie o 1 deň
Dekoračný, antialergický, s výplňou z polyesteru
Na odoslanie o 1 deň
45×45 cm, dekoračný, vianočný
Na odoslanie o 1 deň
17×158×84 cm, - boxy, drevená
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 2 týždne
12-17×158×84 cm, v dekore borovica, - boxy
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 2 týždne
73-87×47×56 cm, otočná, s plastovými kolieskami
Skladom
15×109×64 cm, - zásuvky, drevená
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
17×150×57 cm, - boxy, drevená
Dostupné v 3 e-shopoch
Skladom
90×200 cm, toppery
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
Do postieľky, s gombíkmi, bavlnená
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
Do postieľky, s gombíkmi, so zipsom
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
Do postieľky, pre dievča, s gombíkmi
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
Do postieľky, pre dievča, s gombíkmi
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
Bambusový, bavlnený, kusový
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
Do postieľky, pre dievča, s gombíkmi
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
74-84×47×57 cm, otočná, s pogumovanými kolieskami
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
90×200 cm, lamelový
Dostupné v 3 e-shopoch
Skladom
Závesný, priemer
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
73-87×47×56 cm, otočná, s pogumovanými kolieskami
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
90×200 cm, latkový
Dostupné v 6 e-shopoch
Skladom
Z polyesteru
Skladom