
Vankúš 40 x 40 antialergický EMI standard
Na spanie, antialergický, štvorcový
Dostupné v 3 e-shopoch
SkladomRozmery 40×40 cm
Najlepšia cena za posledných 30 dní: 5,2 €
Dostávajte upozornenia, keď cena tohto produktu klesne pod požadovanú cenu.
Set obliečok na vankúšiky a divoké maky pre romantický interiér Obliečky na vankúše 40x40 a divoké maky dodajú vysoký komfort a romantický štýl do vašej spálne. Jemnosť a pôvab kvetov na béžovej - marhuľovej/ružovej farbe v podklade vytvára elegantný a sofistikovaný vzhľad, ktorý môžete doplniť o ďalšie obliečky na vankúšiky či o mikroplyšové deky čo navodí v miestnosti kúzelnú atmosféru. Samozrejmosťou bavlny je na dotyk príjemný povrch, savosť aj vzdušnosť a odolnosť materiálu posteľnej bielizne voči častému praniu. Každý povlak je unikátny a nesie na sebe inú časť vzoru strihanú z metráže.
| Šírka: | 40 cm |
|---|---|
| Hĺbka: | 40 cm |
| Materiál poťahu | Bavlna |
|---|---|
| Tvar | Štvorcové |
| Typ | Dekoračný |
| Motív | Kvety |
| Farba | Béžová |
| Rozmery | 2 x 40 x 40 cm |
| Zloženie | 100% bavlna RENFORCÉ |
| Obsah balenia | 2 ks |
| Rozmery vankúš | 40 x 40 cm |
| Zapínanie | Gombíky |
| Materiál | Bavlna RENFORCÉ |
| Certifikát | Oeko-tex® standard 100 |
| Vzor | DIVOKÉ MAKY |
| Výrobca | XPOSE® |

Na spanie, antialergický, štvorcový
Dostupné v 3 e-shopoch
Skladom
45×45 cm, dekoračný, antialergický
Dostupné v 4 e-shopoch

Na spanie, obdĺžnikový
Skladom
Anatomický, na spanie, antialergický
Skladom
Anatomický, antialergický, s výplňou z polyesteru
Skladom
70×90 cm, anatomický, antialergický
Skladom
Antialergický, bavlnený, s výplňou z polyesteru
Skladom
Anatomický, antialergický, s výplňou z polyesteru
Skladom
Na spanie, antialergický, s výplňou z polyesteru
Dostupné v 2 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
Na spanie, antialergický, obdĺžnikový

50×70 cm, na spanie, obdĺžnikový
SkladomDoprava zadarmo
Anatomický, s poťahom z polyesteru, atypický
Na odoslanie o 1 deň
Na spanie, obdĺžnikový
Skladom
50×70 cm, anatomický, bavlnený
Skladom
40×60 cm, anatomický, antialergický
Skladom
Na spanie, antialergický, obdĺžnikový
Skladom
50×70 cm, s poťahom z polyesteru, obdĺžnikový
Dostupné v 2 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
Anatomický, antialergický, s výplňou z polyesteru
Skladom
Na spanie, obdĺžnikový
Skladom
Na spanie, klinový, s poťahom z polyesteru
Na odoslanie o 1 deň
40×60 cm, anatomický, obdĺžnikový

Na spanie, antialergický, bavlnený

70×90 cm, na spanie, antialergický
Skladom
Antialergický, bavlnený, s výplňou z polyesteru
Skladom
50×70 cm, na spanie, antialergický
Skladom
Anatomický, antialergický, s výplňou z polyesteru
Dostupné v 3 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
50×50 cm, dekoračný, antialergický
Skladom
40×40 cm, dekoračný, s výplňou z polyesteru
Skladom
Anatomický, antialergický, s výplňou z polyesteru
Skladom
70×90 cm, na spanie, antialergický
Skladom
140×200 cm, bavlnená, so srdiečkami
Skladom
90×200 cm, napínacie, nepriepustné
Skladom
90×200 cm, jersey, mapínacia
Skladom
140×200 cm, bavlnená, dvojlôžková
Skladom
70×90 cm, jednofarebná, obdĺžniková
Skladom
Jednofarebná, obdĺžniková, s gombíkmi
Skladom
Plážový, bavlnený, froté
Skladom
Pre dievča, klasická, s gombíkmi
Skladom
180×200 cm, chrániče
Skladom
Klasická, s gombíkmi, bavlnená
Skladom
Voálová, kusová, na štipce/háčiky
Skladom
70×140 cm, plážový, bavlnený
Skladom
Nepriepustné, bavlnené
Skladom
Bambusový, kusový, so zvieracím motívom
Skladom
Bavlnený, froté, kusový
Skladom
Bambusový, kusový
Skladom
70×140 cm, plážový, bavlnený
Skladom
90×200 cm, bavlnené
Skladom