



Najlepšia cena za posledných 30 dní: 21,3 €
Dostávajte upozornenia, keď cena tohto produktu klesne pod požadovanú cenu.
Obliečky 140x220 a vzor byliniek pre dokonalú pohodu a pokojný spánok Ozdobte vašu spálňu harmonickou skladbou kvetín na týchto obliečkach a ľahnite si na rozkvitnutú voňavú lúku. Príjemné tóny farieb a krása flóry na krémovej v podklade pri predĺžených obliečkach, vám pomôžu naladiť sa na pokojný a vyrovnaný spánok. Jemná bavlna Renforcé je nielen savá, priedušná a príjemná na dotyk, ale oceníte aj stálofarebnosť a odolnosť materiálu voči praniu. Obliečky si krásne vyladíte s našou ponukou plachiet alebo môžete pridať aj jemné mikroplyšové deky ako prehoz či prikrývku na odpočinok.
| Typ | Klasické |
|---|---|
| Zapínanie | Gombíky |
| Materiál | Bavlna |
| Farba | Krémová |
| Rozmery | 140x220 cm |
| Zloženie | 100% bavlna RENFORCÉ |
| Obsah balenia | 1 vankúš + 1 prikrývka |
| Rozmery prikrývka | 140 x 220 cm |
| Rozmery vankúš | 70 x 90 cm |
| Štýl | Kvetinové, Rustikálne, Romantické |
| Certifikát | Oeko-tex® standard 100 |
| Vzor | BOTANICA |
| Výrobca | XPOSE® |

Klasická, s gombíkmi, bavlnená
Skladom
Flanelová, klasická
Skladom
Klasická, s gombíkmi
Dostupné v 2 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
Pre dievča, klasická, s gombíkmi
Skladom
Pre chlapca, klasická, bavlnená
Skladom
Klasická, so zipsom, s dinosaurami
SkladomDoprava zadarmo
140×200 cm, klasická, s gombíkmi
Skladom
Pre dievča, klasická, s gombíkmi
Skladom
Pre dievča, klasická, so zipsom
Skladom
Klasická, bavlnená
Skladom
Klasická, bavlnená
Skladom
Klasická, so zipsom, bavlnená
Skladom
Pre chlapca, klasická, so zipsom
Skladom
Klasická, bavlnená
Skladom
Klasická, bavlnená, so zvieratkami
Skladom
140×200 cm, klasická, bavlnená
Skladom
Pre dievča, klasická, so zipsom
Skladom
Klasická, so zipsom, bavlnená
Skladom
Do postieľky, pre chlapca, pre dievča
Skladom
140×200 cm, klasická, s gombíkmi
Skladom
Klasická, bavlnená
Skladom
Klasická, s gombíkmi, bavlnená
Skladom
Do postieľky, pre dievča, bavlnená
Skladom
Klasická, bavlnená
Skladom
Pre dievča, klasická, so zipsom
Skladom
Klasická, bavlnená
Skladom
Do postieľky, bavlnená, so zvieratkami
Skladom
Do postieľky, pre chlapca, bavlnená
Skladom
Klasická, bavlnená
Skladom
Klasická, bavlnená
Skladom
140×200 cm, bavlnená, so srdiečkami
Skladom
90×200 cm, napínacie, nepriepustné
Skladom
90×200 cm, jersey, mapínacia
Skladom
140×200 cm, bavlnená, dvojlôžková
Skladom
70×90 cm, jednofarebná, obdĺžniková
Skladom
Jednofarebná, obdĺžniková, s gombíkmi
Skladom
180×200 cm, chrániče
Skladom
Plážový, bavlnený, froté
Skladom
Voálová, kusová, na štipce/háčiky
Skladom
Pre dievča, klasická, s gombíkmi
Skladom
Klasická, s gombíkmi, bavlnená
Skladom
70×140 cm, plážový, bavlnený
Skladom
140×200 cm, klasická, bavlnená
Skladom
90×200 cm, chrániče
Skladom
Bavlnený, froté, kusový
Skladom
Nepriepustné, bavlnené
Skladom
Bambusový, kusový, so zvieracím motívom
Skladom
40×40 cm, dekoračný, s výplňou z polyesteru
Skladom