


Rozmery 90×200 cm
Dostávajte upozornenia, keď cena tohto produktu klesne pod požadovanú cenu.
Plachty na vysoké matrace a jersey materiál nadchnú vyznávačov zdravého spánku Hľadáte jersey plachty a máte vysoké matrace? Ste tu správne! Napínacie posteľné plachty tvorí veľmi jemná a husto tkaná priadza 100% bavlny s vysokou stálosťou materiálu aj farieb. Levanduľová farba prestieradiel navodí uvoľnenie, pokoj a harmóniu do každej spálne. Sú krásne hladké, mäkké a poskytnú dobrú absorpciu vlhkosti pre celoročné využitie. Tieto jersey prestieradlá padnú skvele aj na vyšší matrac s výškou až do 35 cm. Vďaka zakončeniu na gumičku sa ľahko vypína a uchytí na matrac čo vám ušetrí čas so žehlením. Pre dokonale zladený interiér kombinujte deky aj vankúšiky k posteľnej bielizni a vytvoríte si tak svoj jedinečný set.
| Šírka: | 90 cm |
|---|---|
| Hĺbka: | 200 cm |
| Materiál | Jersey, Bavlna |
|---|---|
| Typ | Napínacie |
| Rozmery | 90x200 cm |
| Zloženie | 100% bavlna |
| Obsah balenia | 1 ks |
| Gramáž | 190 g/m² |
| Výška matraca | Do 35 cm |
| Rozmery plachiet | 90 x 200 cm |
| Certifikát | Oeko-tex® standard 100 |
| Na matrac | Do 35 cm |
| Rozmer | 90 x 200 cm |
| Výrobca | XPOSE® |

180×200 cm, jersey, ľanová
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
90×190 cm, mapínacia
Skladom
90×200 cm, jersey, mapínacia
Na odoslanie o 2 dni
Bavlnená, saténová, bambusová
Na odoslanie o 2 dni
90×200 cm, jersey, mapínacia
Skladom
Mikroplyšová
Skladom
200×220 cm, jersey, bavlnená
Na odoslanie o 1 deň
200×200 cm, jersey, mapínacia
Skladom
140×200 cm, jersey, mapínacia
Na odoslanie o 2 dni
200×220 cm, saténová, z bavlneného saténu
Na odoslanie o 2 dni
Jersey, mapínacia, bavlnená
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
Mapínacia, saténová
Skladom
90×200 cm, jersey, mapínacia
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
160×200 cm, bavlnená, saténová
Na odoslanie o 2 dni
200×220 cm, saténová, klasická
Na odoslanie o 2 dni
90×200 cm, nepriepustná
Na odoslanie o 2 dni
90×200 cm, mapínacia, bavlnená
SkladomDoprava zadarmo
180×200 cm, jersey, froté
Dostupné v 2 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
200×220 cm, jersey, mapínacia
Skladom
180×200 cm, jersey, froté
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
160×200 cm, mapínacia, bavlnená
Skladom
Saténová
Skladom
Mapínacia

Jersey
Skladom
160×200 cm, mapínacia, froté
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
150×200 cm, mapínacia, saténová
Skladom
200×200 cm, jersey, mapínacia
Skladom
180×200 cm, mapínacia, perkálová
Skladom
90×200 cm, jersey, froté
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
180×200 cm, jersey, ľanová
Skladom
200×200 cm, jersey, mapínacia
Skladom
90×200 cm, jersey, mapínacia
Dostupné v 2 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
180×200 cm, jersey, ľanová
Skladom
180×200 cm, jersey, ľanová
Dostupné v 8 e-shopoch
Skladom
180×200 cm, jersey, ľanová
Skladom
90×200 cm, jersey, mapínacia
Skladom
180×200 cm, jersey, ľanová
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
90×200 cm, jersey, mapínacia
Skladom
200×220 cm, jersey, ľanová
Dostupné v 3 e-shopoch
Skladom
90×200 cm, jersey, mapínacia
Skladom
90×200 cm, jersey, ľanová
Skladom
180×200 cm, jersey, mapínacia
Skladom
180×200 cm, mikroplyšová, klasická
Dostupné v 3 e-shopoch
Skladom
180×200 cm, jersey, ľanová
Skladom
40×40 cm, dekoračný, s výplňou z polyesteru
Skladom
90×200 cm, jersey, mapínacia
Skladom
180×200 cm, jersey, ľanová
Skladom
90×200 cm, napínacie, nepriepustné
Skladom
Plážový, bavlnený, froté
Skladom
90×200 cm, jersey, mapínacia
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom