


Najlepšia cena za posledných 30 dní: 14,9 €
Dostávajte upozornenia, keď cena tohto produktu klesne pod požadovanú cenu.
3D obliečky pre milovníkov kúzla vesmíru a kvalitného spánku Nechajte sa uniesť tajomnou atmosférou nekonečného vesmíru. Snové vzory v tónoch modrej farby urobia z vašej spálne príjemné miesto na spanie. 3D obliečky KOSMOS sú vyrobené z príjemného mikrovlákna, ktorého hebkosť ucítite na prvý dotyk. V pozadí nezostanú ani vlastnosti materiálu, ako stálofarebnosť, dobrá absorpcia vlhkosti a bez nutnosti žehlenia si chvíle oddychu vychutnáte ešte viac.
| Typ | Klasické |
|---|---|
| Zapínanie | Zips |
| Materiál | Mikrovlákno |
| Farba | Modrá |
| Rozmery | 140x200 cm |
| Zloženie | 100% mikrovlákno |
| Obsah balenia | 1 vankúš + 1 prikrývka |
| Rozmery prikrývka | 140 x 200 cm |
| Rozmery vankúš | 70 x 90 cm |
| Štýl | Vesmír a Duchovno |
| Vzor 3d | Vesmír |
| Certifikát | Oeko-tex® standard 100 |
| Vzor | KOSMOS |
| Výrobca | XPOSE® |

Klasická, bavlnená
Skladom
Klasická, so zipsom, s dinosaurami
SkladomDoprava zadarmo
Pre chlapca, klasická, bavlnená
Skladom
Pre dievča, klasická, so zipsom
Skladom
Klasická, bavlnená
Skladom
Klasická, so zipsom, bavlnená
Skladom
Pre dievča, klasická, so zipsom
Skladom
140×200 cm, klasická, s gombíkmi
Skladom
Do postieľky, bavlnená, so zvieratkami
Skladom
Klasická, bavlnená
Skladom
Klasická, bavlnená
Skladom
Pre dievča, klasická, s gombíkmi
Skladom
140×200 cm, klasická, s gombíkmi
Skladom
Klasická, bavlnená
Skladom
140×200 cm, klasická, bavlnená
Skladom
Klasická, bavlnená
Skladom
Klasická, bavlnená
Skladom
Klasická, s gombíkmi
Dostupné v 2 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
Flanelová, klasická
Skladom
Pre dievča, klasická, s gombíkmi
Skladom
Pre chlapca, klasická, so zipsom
Skladom
Pre dievča, klasická, so zipsom
Skladom
Do postieľky, pre chlapca, pre dievča
Skladom
Klasická, bavlnená, so zvieratkami
Skladom
Do postieľky, pre dievča, bavlnená
Skladom
Klasická, bavlnená
Skladom
Klasická, s gombíkmi, bavlnená
Skladom
Klasická, s gombíkmi, bavlnená
Skladom
Do postieľky, pre chlapca, bavlnená
Skladom
Klasická, so zipsom, bavlnená
Skladom
140×200 cm, bavlnená, so srdiečkami
Skladom
90×200 cm, napínacie, nepriepustné
Skladom
90×200 cm, jersey, mapínacia
Skladom
140×200 cm, bavlnená, dvojlôžková
Skladom
70×90 cm, jednofarebná, obdĺžniková
Skladom
Jednofarebná, obdĺžniková, s gombíkmi
Skladom
Voálová, kusová, na štipce/háčiky
Skladom
Plážový, bavlnený, froté
Skladom
Pre dievča, klasická, s gombíkmi
Skladom
180×200 cm, chrániče
Skladom
Klasická, s gombíkmi, bavlnená
Skladom
70×140 cm, plážový, bavlnený
Skladom
Nepriepustné, bavlnené
Skladom
Bavlnený, froté, kusový
Skladom
Bambusový, kusový, so zvieracím motívom
Skladom
Bambusový, kusový
Skladom
140×200 cm, klasická, bavlnená
Skladom
70×140 cm, plážový, bavlnený
Skladom