
Jerry Fabrics Obliečky do postieľky ZAJAČIK BING
Do postieľky, pre chlapca, pre dievča
SkladomNajlepšia cena za posledných 30 dní: 15,7 €
Dostávajte upozornenia, keď cena tohto produktu klesne pod požadovanú cenu.
Kvetinové obliečky pre jarnú aj letnú spálňu a kvalitný spánok 3D obliečky s nežným motívom kvetu SAKURA potešia duše romantikov a ozdobia nejednu spálňu. Samozrejmosťou je na dotyk príjemný hladký materiál mikrovlákna s nepatrne lesklým povrchom, ktorý zdatne dopĺňajú farby odolné voči praniu. 3D obliečky vás potešia aj s jednoduchým zapínaním na zips s nenáročnou údržbou bez nutnosti žehlenia.
| Typ | Klasické |
|---|---|
| Zapínanie | Zips |
| Materiál | Mikrovlákno |
| Farba | Biela |
| Rozmery | 140x200 cm |
| Zloženie | 100% mikrovlákno |
| Obsah balenia | 1 vankúš + 1 prikrývka |
| Rozmery prikrývka | 140 x 200 cm |
| Rozmery vankúš | 70 x 90 cm |
| Štýl | Kvetinové, Romantické |
| Vzor 3d | Kvetiny |
| Certifikát | Oeko-tex® standard 100 |
| Vzor | SAKURA |
| Výrobca | XPOSE® |

Do postieľky, pre chlapca, pre dievča
Skladom
Pre dievča, klasická, so zipsom
Skladom
Klasická, bavlnená
Skladom
Pre dievča, klasická, so zipsom
Skladom
Klasická, bavlnená
Skladom
Klasická, so zipsom, bavlnená
Skladom
Do postieľky, pre chlapca, bavlnená
Skladom
Pre chlapca, klasická, so zipsom
Skladom
140×200 cm, klasická, bavlnená
Skladom
Pre chlapca, klasická, bavlnená
Skladom
Klasická, bavlnená
Skladom
Flanelová, klasická
Skladom
Klasická, bavlnená
Skladom
Klasická, bavlnená
Skladom
Klasická, bavlnená
Skladom
140×200 cm, klasická, s gombíkmi
Skladom
Klasická, so zipsom, s dinosaurami
SkladomDoprava zadarmo
Do postieľky, pre dievča, bavlnená
Skladom
Klasická, bavlnená, so zvieratkami
Skladom
Klasická, s gombíkmi, bavlnená
Skladom
Klasická, so zipsom, bavlnená
Skladom
Pre dievča, klasická, s gombíkmi
Skladom
Klasická, s gombíkmi
Dostupné v 2 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
Do postieľky, bavlnená, so zvieratkami
Skladom
Klasická, bavlnená
Skladom
Pre dievča, klasická, so zipsom
Skladom
Klasická, bavlnená
Skladom
140×200 cm, klasická, s gombíkmi
Skladom
Klasická, s gombíkmi, bavlnená
Skladom
Pre dievča, klasická, s gombíkmi
Skladom
140×200 cm, bavlnená, so srdiečkami
Skladom
90×200 cm, napínacie, nepriepustné
Skladom
90×200 cm, jersey, mapínacia
Skladom
140×200 cm, bavlnená, dvojlôžková
Skladom
70×90 cm, jednofarebná, obdĺžniková
Skladom
Jednofarebná, obdĺžniková, s gombíkmi
Skladom
180×200 cm, chrániče
Skladom
Plážový, bavlnený, froté
Skladom
Voálová, kusová, na štipce/háčiky
Skladom
Pre dievča, klasická, s gombíkmi
Skladom
Klasická, s gombíkmi, bavlnená
Skladom
70×140 cm, plážový, bavlnený
Skladom
140×200 cm, klasická, bavlnená
Skladom
90×200 cm, chrániče
Skladom
Bavlnený, froté, kusový
Skladom
Nepriepustné, bavlnené
Skladom
Bambusový, kusový, so zvieracím motívom
Skladom
40×40 cm, dekoračný, s výplňou z polyesteru
Skladom