


Rozmery 180×200 cm
Najlepšia cena za posledných 30 dní: 16 €
Dostávajte upozornenia, keď cena tohto produktu klesne pod požadovanú cenu.
Zelená jersey plachta 160x200 cm pre kvalitný spánok v bavlne Vyrábajú sa zo 100% bavlny s vysokou stálofarebnosťou, a preto sú priedušné a vhodné na celoročné využitie. Zelená plachta je ideálna pre osvieženie interiéru a s voľbou kvetinového vzoru obliečok navodí krásnu jarnú či letnú atmosféru. Hladký materiál je príjemný na dotyk a dobre absorbuje vlhkosť. Spodná časť prestieradla na dvojlôžko je zakončená všitou gumou, vďaka ktorej sa ľahko upevní na matrac a dobre na ňu drží. Stačí si len vybrať tu správnu plachtu a spánok ako na obláčiku máte zaručený. Predĺžte životnosť matraca a uľahčite si starostlivosť o hygienu vášho lôžka pomocou chrániča matracov.
| Šírka: | 180 cm |
|---|---|
| Hĺbka: | 200 cm |
| Typ | Klasické |
|---|---|
| Materiál | Jersey, Bavlna, Ľan |
| Rozmery | 180x200 cm |
| Zloženie | 100% bavlna |
| Gramáž | 190 g/m² |
| Výška matraca | Do 25 cm |
| Rozmery plachiet | 180 x 200 cm |
| Certifikát | Oeko-tex® standard 100 |
| Na matrac | Do 25 cm |
| Rozmer | 180 x 200 cm |
| Výrobca | XPOSE® |

200×220 cm, jersey, mapínacia
Skladom
Mapínacia
Skladom
Jersey, mapínacia, bavlnená
Skladom
Mapínacia, bavlnená
Skladom
200×200 cm, jersey, mapínacia
Skladom
Jersey, mapínacia, bavlnená
Na odoslanie o 2 dni
Mapínacia
Skladom
Jersey, bavlnená
Skladom
Mapínacia, froté, bavlnená
Skladom
Mapínacia, froté, bavlnená
Skladom
200×220 cm, jersey, mapínacia
Na odoslanie o 2 dni
Jersey, mapínacia, bavlnená
Skladom
Jersey, mapínacia, bavlnená
Skladom
Mapínacia, froté, bavlnená
Skladom
Mapínacia, froté, bavlnená
Skladom
Froté
Skladom
120×200 cm, froté, bavlnená
Na odoslanie o 2 dni
Mapínacia
SkladomDoprava zadarmo
Froté
Skladom
Mapínacia, flanelová
Skladom
Jersey, mapínacia, bavlnená
Skladom
Mikroplyšová
Skladom

Mapínacia
SkladomDoprava zadarmo
Jersey, mapínacia, froté
Na odoslanie o 2 dni
180×200 cm, mapínacia, froté
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 2 dni
200×220 cm, bavlnená, klasická
Skladom


90×200 cm, jersey, bavlnená
Na odoslanie o 1 deň
Jersey, mapínacia, bavlnená
Skladom
Mapínacia, froté, bavlnená
Skladom
90×200 cm, napínacie, nepriepustné
Skladom
140×200 cm, bavlnená, so srdiečkami
Skladom
180×200 cm, chrániče
Skladom
90×200 cm, jersey, mapínacia
Skladom
Bavlnený, froté, kusový
Skladom
Bambusový, kusový
Skladom
Plážový, bavlnený, froté
Skladom
Bambusový, kusový, so zvieracím motívom
Skladom
140×200 cm, bavlnená, dvojlôžková
Skladom
70×140 cm, plážový, bavlnený
Skladom
Pre dievča, klasická, s gombíkmi
Skladom
90×200 cm, chrániče
Skladom
70×140 cm, plážový, bavlnený
Skladom
Bavlnený, froté, kusový
Skladom
180×200 cm, mikroplyšová, klasická
Dostupné v 3 e-shopoch
Skladom
180×200 cm, jersey, mapínacia
Skladom
Nepriepustné, bavlnené
Skladom
180×200 cm, mikroplyšová, klasická
Dostupné v 4 e-shopoch
Skladom