



Rozmery 140×200 cm
Najlepšia cena za posledných 30 dní: 19,1 €
Dostávajte upozornenia, keď cena tohto produktu klesne pod požadovanú cenu.
Obliečky PARIS 140x200 pre romantické spálne aj dievčenské izby Bavlnené obliečky Paríž s romantickým vzorom vnesú do každej spálne či izbičky tú správnu atmosféru a jedinečný šarm Francúzska. Na svoje si prídu milovníci kvetín v malinovo-ružovej farbe v spojení s neodmysliteľnou Eiffelovou vežou, ako symbolu zamilovaných a to všetko na rafinovanom sivom základe. Vďaka dobrým vlastnostiam 100% bavlny Renforcé sú obliečky príjemne priedušné a hebké na dotyk s vynikajúcou absorpciou vlhkosti. Tieto romantické bavlnené obliečky zaručene prispejú k dobrej nálade aj k pohodlnému spánku. Obliečky na jednolôžko skvele padnú na naše prikrývky 140x200 a vankúše 70x90 cm, a hravo ich doladíte s jemnou dekou aj s obliečkami na vankúšiky s výberom v sekcii mikroplyš.
| Šírka: | 140 cm |
|---|---|
| Hĺbka: | 200 cm |
| Typ | Klasické |
|---|---|
| Pre koho | Dievča |
| Zapínanie | Gombíky |
| Materiál | Bavlna |
| Rozmery | 140x200 cm |
| Zloženie | 100% bavlna RENFORCÉ |
| Obsah balenia | 1 vankúš + 1 prikrývka |
| Rozmery prikrývka | 140 x 200 cm |
| Rozmery vankúš | 70 x 90 cm |
| Štýl | Kvetinové, Romantické |
| Vyrobené | V Turecku |
| Certifikát | Oeko-tex® standard 100 |
| Vzor | PARIS |
| Výrobca | XPOSE® |

Do postieľky, pre dievča, bavlnená
Skladom
140×200 cm, klasická, s gombíkmi
Skladom
Flanelová, klasická
Skladom
Klasická, s gombíkmi
Dostupné v 2 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
Klasická, so zipsom, s dinosaurami
SkladomDoprava zadarmo
140×200 cm, klasická, bavlnená
Skladom
Klasická, bavlnená
Skladom
Klasická, bavlnená
Skladom
Klasická, so zipsom, bavlnená
Skladom
Klasická, s gombíkmi, bavlnená
Skladom
140×200 cm, klasická, s gombíkmi
Skladom
Pre dievča, klasická, s gombíkmi
Skladom
Pre dievča, klasická, so zipsom
Skladom
Klasická, bavlnená
Skladom
Klasická, bavlnená
Skladom
Klasická, bavlnená
Skladom
Klasická, bavlnená
Skladom
Pre chlapca, klasická, so zipsom
Skladom
Do postieľky, pre chlapca, bavlnená
Skladom
Pre dievča, klasická, s gombíkmi
Skladom
Pre chlapca, klasická, bavlnená
Skladom
Do postieľky, bavlnená, so zvieratkami
Skladom
Klasická, so zipsom, bavlnená
Skladom
Klasická, s gombíkmi, bavlnená
Skladom
Klasická, bavlnená
Skladom
Klasická, bavlnená
Skladom
Klasická, bavlnená, so zvieratkami
Skladom
Pre dievča, klasická, so zipsom
Skladom
Pre dievča, klasická, so zipsom
Skladom
Do postieľky, pre chlapca, pre dievča
Skladom
140×200 cm, bavlnená, so srdiečkami
Skladom
90×200 cm, napínacie, nepriepustné
Skladom
90×200 cm, jersey, mapínacia
Skladom
140×200 cm, bavlnená, dvojlôžková
Skladom
70×90 cm, jednofarebná, obdĺžniková
Skladom
Jednofarebná, obdĺžniková, s gombíkmi
Skladom
Voálová, kusová, na štipce/háčiky
Skladom
Plážový, bavlnený, froté
Skladom
Pre dievča, klasická, s gombíkmi
Skladom
180×200 cm, chrániče
Skladom
Klasická, s gombíkmi, bavlnená
Skladom
70×140 cm, plážový, bavlnený
Skladom
Nepriepustné, bavlnené
Skladom
Bavlnený, froté, kusový
Skladom
Bambusový, kusový, so zvieracím motívom
Skladom
Bambusový, kusový
Skladom
140×200 cm, klasická, bavlnená
Skladom
70×140 cm, plážový, bavlnený
Skladom