




















Vyberte si z 2 e-shopov v cenovom rozpätí od 419 € do 441,75 €:
Dostávajte upozornenia, keď cena tohto produktu klesne pod požadovanú cenu.
Vozidlo Scania R-SERIE čierne je kvalitným produktom s vynikajúcimi vlastnosťami a špecifikáciami. Vyrobené s dôrazom na bezpečnosť, kvalitu a dlhodobú funkčnosť. ⚙️ Kľúčové vlastnosti a špecifikácie Rozmery kartónu: 129 x 60 x 52,5 cm Maximálne zaťaženie: 40 kg Kolesá: Kolesá z EVA peny, 23 x 8 cm, Diaľkové ovládanie: 2,4 GHz, 3 rýchlosti, Bezpečnostné tlačidlo zastavenia, Kolesá: Kolesá z EVA peny, 23 x 8 cm, Prevodovky: Pomalý štart, Predné/zadné 2 rýchlosti Svetlá: LED svetlá, Predné, Audio panel: MP3, Bluetooth, USB vstup, Tlačidlá zvuku a klaksónu na volante, Predinštalované melódie, ✨ Prečo si vybrať tento produkt? Vysoká kvalita a bezpečnosť Moderný dizajn a funkcionalita Dlhodobá odolnosť a výkonnosť Vynikajúci pomer kvality a ceny 👶 Odporúčané pre: Deti a mladí ľudia zaujatí daným typom hračky 📋 Podrobné špecifikácie a parametre: Špecifikácia Vozidlo Scania R-SERIES Motor 4x35 W Batéria 2x12V7Ah Diaľkové ovládanie 2,4 GHz, 3 rýchlosti, Bezpečnostné tlačidlo zastavenia, Kolesá Kolesá z EVA peny, 23 x 8 cm, Prevodovky Pomalý štart, Predné/zadné 2 rýchlosti Svetlá LED svetlá, Predné, Vybavenie Audio panel MP3, Bluetooth, USB vstup, Tlačidlá zvuku a klaksónu na volante, Predinštalované melódie, Indikátor nabitia ÁNO Sedadlo Eko-koža, Bezpečnostné pásy, 22 x 35 x 37 cm Otváracie dvere Áno Rozmery Veľkosť vozidla Dĺžka 119 cm, Šírka 53 cm, Výška 100 cm, Hmotnosť vozidla 26 kg Rozmery kartónu 129 x 60 x 52,5 cm Hmotnosť kartónu 31 kg Maximálne zaťaženie 40 kg Svetlá výška 13 cm Dodatočné vybavenie Návod na použitie + montážna sada Nabíjačka Kábel MiniJack
| Sedadlo – počet | 1 |
|---|---|
| Batéria – kapacita | 7Ah |
| Motor – výkon | 35 W |
| Prevod – smery jazdy | Predné/zadné |
| Prevod – rýchlosti | 2 |
| Prevod – štart | Pomalý štart |
| Indikátor nabitia | Áno |
| Sedadlo – materiál | Eko-koža |
| Svetlá výška | 13 cm |
| Kolesá – šírka | 8 cm |
| Audio – usb | Áno |
| Audio – mp3/sd | Áno |
| Kolesá – priemer | ⌀23 cm |
| Sedadlo – bezp. pásy | Áno |
| Audio – bluetooth | Áno |
| Batéria – počet ks | 2 |
| Kolesá – typ | Kolesá z EVA peny |
| Svetlá – typ | LED svetlá,Predné |
| Hmotnosť balenia | 31 kg |
| Diaľkové ovládanie | 2,4 GHz,3 rýchlosti,Bezpečnostné tlačidlo zastavenia |
| Max. zaťaženie | 40 kg |
| Hmotnosť vozidla | 26 kg |
| Sedadlo – rozmery | 22 x 35 x 37 cm |
| Rozmery vozidla | Dĺžka 119 cm,Šírka 53 cm,Výška 100 cm |
| Rozmery balenia | 129 x 60 x 52,5 cm |
| Výrobca | Ramiz |




Dostupné v 4 e-shopoch
Na odoslanie o 5 dníDoprava zadarmo




Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 5 dníDoprava zadarmo


Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom




Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 5 dníDoprava zadarmo







Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 5 dníDoprava zadarmo





Na drevené uhlie a brikety
Na odoslanie o 1 týždeňDoprava zadarmo

S polstrami, pevné
Dostupné v 3 e-shopoch
Skladom
S úložným priestorom, čalúnený, v modernom štýle
Skladom
Kovový, rozkladací, obdĺžnikový
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 1 týždeň
Drevený, okrúhly, v modernom štýle
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 1 týždeň
Kovová, voľne stojaca
Dostupné v 4 e-shopoch
Na odoslanie o 1 týždeňDoprava zadarmo
Plynový, s bočným horákom, s roštom
Na odoslanie o 1 týždeňDoprava zadarmo
Plastové
Na odoslanie o 5 dní
Kovové, s polstrami, pevné
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 1 týždeň
Dostupné v 3 e-shopoch
Na odoslanie o 1 týždeň
⌀ 90 cm, tkaný, orientálny
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
Hojdacie, s polstrami
Dostupné v 2 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 1 týždeň
Na drevené uhlie, s kamennou grilovacou plochou
Dostupné v 4 e-shopoch
Na odoslanie o 1 týždeň
Plastová, s podrúčkami
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 1 týždeň