


















Rozmery 101-200×201-300 cm
Najlepšia cena za posledných 30 dní: 9,7 €
Dostávajte upozornenia, keď cena tohto produktu klesne pod požadovanú cenu.
Materiál 100% polyester (mikrovlákno): Sivozelená Rozmer Šírka: 140 cm Výška: 270 cm Vnútorný priemer kovového krúžku: 4 cm Podrobnosti Čiastočne zatemňovací záves Odporúčaná teplota prania: 30 °C Nebieliť Neprať chemicky Nesušiť v sušičke Žehlenie do 110 °C Závesy ako kľúčový prvok interiéru Závesy hrajú dôležitú rolu nielen vo vzhľade miestnosti , ale aj v jej funkčnosti. Pomáhajú regulovať svetlo, zvyšujú súkromie a môžu pridať interiéru eleganciu alebo útulnú atmosféru . Správne zvolené závesy dokážu opticky zväčšiť priestor alebo mu dodať pocit tepla a pohodlia. Či už hľadáte praktické zatemňovacie závesy alebo ľahké, vzdušné varianty, vždy by mali ladiť s celkovým štýlom vášho domova.
| Šírka: | 101-200 cm |
|---|---|
| Hĺbka: | 201-300 cm |
| Typ | Black-out |
|---|---|
| Materiál | Polyester |
| Farba | Sivá |
| Metráž | Kusové |
| Zavesenie | Riasiaca páska |
| Umiestnenie | Interiérové |
| Odporúčaná teplota prania | 30 °C |
| Závesný systém | Riasiaca páska, Kovové krúžky |
| Vzor | Jednofarebný |
| Počet kusov v balení | 1 |
| Dĺžka | 201 - 300 cm |
| Prepustnosť svetla | Čiastočne zatemňujúci |
| Rozmer | 140 x 270 cm |
| Priemer kovového krúžku | 4 cm |
| Hmotnosť | 1,2 kg |

Black-out, kusový
Skladom
Black-out, kusový
Skladom
Black-out, kusový
Skladom
Black-out, kusový
Skladom
Black-out, kusový
Skladom
Black-out, kusový
Skladom
Black-out, kusový
Skladom
Black-out, kusový
Skladom
Black-out, kusový
Skladom
Black-out, kusový
Skladom
Black-out, bavlnený, kusový
Skladom
Black-out, kusový
Skladom
Black-out, kusový
Skladom
Black-out, kusový
Skladom
Black-out, metrážový, polyesterový
Skladom
Black-out, kusový
Skladom
Black-out, kusový
Skladom
Black-out, bavlnený, s kvetinovým motívom
Skladom
Black-out, kusový
Skladom
Black-out, kusový
Skladom
Black-out, kusový
Skladom
Black-out, kusový
Skladom
Black-out, kusový
Skladom
Black-out, kusový
Skladom
Black-out, metrážový, polyesterový
Skladom
Black-out, kusový
Skladom
Black-out, bavlnený, s kvetinovým motívom
Skladom
Black-out, kusový
Skladom
Black-out, kusový
Skladom
Black-out, bavlnený, kusový
Skladom
40×60×60 cm, s úložným priestorom, v dekore dub
Dostupné v 4 e-shopoch
Na odoslanie o 1 týždeň
11×158×84 cm, drevená
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
11×158×84 cm, drevená
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
80×100×60 cm, záhradný, matný
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
Svetelné reťaze, plastové
Skladom
48×42×112 cm, s úložným priestorom, z lamina
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
Závesný
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
Drevená
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 3 týždne
Drevená, z lamina
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
38×65×65 cm, s úložným priestorom, plastový
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
136×100×36 cm, kovový, v dekore dub
Dostupné v 6 e-shopoch
Na odoslanie o 1 týždeň
170×33×30 cm, matný, rovný
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
38×65×65 cm, s úložným priestorom, plastový
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
51×80×30 cm, s lavičkou, výklopný
Dostupné v 5 e-shopoch
Skladom
38×65×65 cm, s úložným priestorom, plastový
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
98×160×200 cm, s úložným priestorom, vrátane matraca
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 2 týždne
Drevený, v modernom štýle, plastový
SkladomDoprava zadarmo
90×200 cm, jersey, bavlnená
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom