























Rozmery 101-200×201-300 cm
Vyberte si z 2 e-shopov:
Materiál 100% polyester (mikrovlákno): Tmavomodrá Rozmer +/- 3% Šírka: 140 cm Výška: 250 cm Vnútorný priemer kovového krúžku: 4 cm Podrobnosti Čiastočne zatemňovací záves Odporúčaná teplota prania: 30 °C Nebieliť Nečistiť chemicky Nesušiť v sušičke Žehlenie do 110 °C Závesy ako kľúčový prvok interiéru Závesy hrajú dôležitú úlohu nielen vo vzhľade miestnosti , ale aj v jej funkčnosti. Pomáhajú regulovať svetlo, zvyšujú súkromie a môžu pridať interiéru eleganciu alebo útulnú atmosféru . Správne zvolené závesy dokážu opticky zväčšiť priestor alebo mu dodať pocit tepla a pohodlia. Či už hľadáte praktické zatemňovacie závesy alebo ľahké, vzdušné varianty, vždy by mali ladiť s celkovým štýlom vášho domova.
| Šírka: | 101-200 cm |
|---|---|
| Hĺbka: | 201-300 cm |
| Typ | Black-out |
|---|---|
| Materiál | Polyester |
| Farba | Modrá |
| Metráž | Kusové |
| Zavesenie | Riasiaca páska |
| Umiestnenie | Interiérové |
| Odporúčaná teplota prania | 30 °C |
| Rozmer | 140 x 250 cm |
| Závesný systém | Riasiaca páska, Kovové krúžky |
| Vzor | Jednofarebný |
| Počet kusov v balení | 1 |
| Dĺžka | 201 - 300 cm |
| Prepustnosť svetla | Čiastočne zatemňujúci |
| Priemer kovového krúžku | 4 cm |
| Hmotnosť | 1 kg |

101-200×201-300 cm, black-out, kusový
SkladomDoprava zadarmo
101-200×201-300 cm, black-out, kusový
Dostupné v 2 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
Ľanový, bavlnený, kusový
Skladom
101-200×201-300 cm, black-out, kusový
SkladomDoprava zadarmo
140×250 cm, black-out, kusový
Dostupné v 2 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
140×250 cm, black-out, kusový
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
Do dverí, voálový, kusový
Skladom
101-200×201-300 cm, black-out, kusový
Dostupné v 2 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
101-200×201-300 cm, black-out, kusový
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
101-200×201-300 cm, black-out, kusový
Dostupné v 2 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
101-200×201-300 cm, black-out, kusový
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
Black-out, kusový
Skladom
Black-out, kusový
Skladom
101-200×201-300 cm, black-out, kusový
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
140×250 cm, black-out, kusový
Skladom
101-200×201-300 cm, black-out, kusový
SkladomDoprava zadarmo
101-200×201-300 cm, black-out, jednofarebný
Dostupné v 2 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
101-200×201-300 cm, black-out, kusový
Skladom
101-200×201-300 cm, black-out, kusový
Dostupné v 2 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
101-200×201-300 cm, black-out, kusový
Dostupné v 2 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
101-200×201-300 cm, black-out, kusový
Dostupné v 2 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
101-200×201-300 cm, black-out, kusový
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
Kusový
Skladom
140×250 cm, black-out, kusový
SkladomDoprava zadarmo
101-200×201-300 cm, black-out, kusový
SkladomDoprava zadarmo
101-200×201-300 cm, black-out, kusový
Dostupné v 2 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
101-200×201-300 cm, black-out, kusový
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
Black-out, kusový
Skladom
Kusový
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
60×1 cm, black-out, kusový
Skladom
Kusový
Skladom
Kusový
Skladom
11×158×84 cm, drevená
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
40×60×60 cm, s úložným priestorom, v dekore dub
Dostupné v 4 e-shopoch
Na odoslanie o 1 týždeň
80×100×60 cm, záhradný, matný
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
38×65×65 cm, s úložným priestorom, plastový
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
11×158×84 cm, drevená
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
Svetelné reťaze, plastové
Skladom
48×42×112 cm, s úložným priestorom, z lamina
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
Drevená
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 3 týždne
Drevená, z lamina
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
38×65×65 cm, s úložným priestorom, plastový
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
136×100×36 cm, kovový, v dekore dub
Dostupné v 7 e-shopoch
Na odoslanie o 1 týždeň
170×33×30 cm, matný, rovný
Dostupné v 3 e-shopoch
Skladom
51×80×30 cm, s lavičkou, výklopný
Dostupné v 5 e-shopoch
Skladom
38×65×65 cm, s úložným priestorom, plastový
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
Závesný
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
38×76×38 cm, s úložným priestorom, látkový
Dostupné v 5 e-shopoch
Skladom
38×65×65 cm, s úložným priestorom, plastový
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
90×200 cm, jersey, bavlnená
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom