








Rozmery 84×46×51 cm
Vyberte si z 3 e-shopov v cenovom rozpätí od 20,2 € do 33,24 €:
Materiál stoličky Polypropylén: Tmavo sivá Kov: Čierna Rozmery stoličky Šírka: 46 cm Výška: 84 cm Hĺbka: 51 cm Výška sedu: 44 cm Hĺbka sedáku: 41 cm Šírka sedáku: 46 cm Hmotnosť: cca 3,3 kg Vyhotovenie Ergonomicky tvarované sedadlo Stabilná kovová konštrukcia Bezpečnostné protišmykové adaptéry Ľahký sedák s jednoduchou údržbou Dodávané v demonte Stolička je určená len pre domáce použitie Minimalizmus, ktorý ohromí Škandinávsky štýl si získal srdcia mnohých milovníkov dizajnu vďaka svojej jednoduchosti, funkčnosti a nadčasovému vzhľadu. Práve taká je aj táto stolička – čisté línie a výrazné farby ľahko zapadnú do akéhokoľvek interiéru. Či ju umiestnite k jedálenskému stolu, do pracovne alebo hosťovskej izby, bude pôsobiť ľahko, elegantne a moderne . Škandinávsky dizajn kladie dôraz nielen na estetiku, ale aj na pohodlie, a to táto stolička dokonale spĺňa.
| Šírka: | 46 cm |
|---|---|
| Hĺbka: | 51 cm |
| Výška: | 84 cm |
| Štýl | Moderný, Škandinávsky |
|---|---|
| Materiál sedáku | Plast |
| Materiál | Kov |
| Farba | Sivá |
| Nosnosť | 100 kg |
| Materiál nôh | Kov |
| Podrúčky | Bez podrúčok |
| Typ nôh | Štyri nohy |
| Otočná | Nie |
| Poťah | Bez polstrovania |
| Materiál sedadla | Plast |
| Sady | Kusové |
| Výška sedu | 44 cm |
| Vzhľad opierky | Plná |
| Vzhľad | Klasický |
| Vzor | Dvojfarebný |
| Tvar opierky | Zaoblená |
| Hĺbka sedadla | 41 cm |
| Šírka sedadla | 46 cm |
| Hmotnosť | 4,1 kg |

84×46×51 cm, kovová, v modernom štýle
Dostupné v 3 e-shopoch
Skladom
84×46×51 cm, kovová, v modernom štýle
Dostupné v 2 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
84×46×51 cm, kovová, v modernom štýle
Dostupné v 9 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
82×46×51 cm, plastová, v modernom štýle
Dostupné v 2 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
82×47×51 cm, plastová, v modernom štýle
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
Kovová, v modernom štýle, s látkovým sedákom
Na odoslanie o 1 týždeň
Kovová, čalúnená, s látkovým sedákom
Dostupné v 7 e-shopoch
Na odoslanie o 1 týždeň
76×46×42 cm, kovová, čalúnená
Dostupné v 7 e-shopoch
Na odoslanie o 1 týždeň
87×45×51 cm, kovová, v modernom štýle
Dostupné v 10 e-shopoch
Na odoslanie o 5 dní
87×45×51 cm, kovová, v škandinávskom štýle
Dostupné v 10 e-shopoch
Na odoslanie o 5 dní
76×46×42 cm, čalúnená, v škandinávskom štýle
Dostupné v 7 e-shopoch
Na odoslanie o 1 týždeňDoprava zadarmo
87×44×50 cm, kovová, v škandinávskom štýle
Dostupné v 10 e-shopoch
Skladom
87×44×50 cm, kovová, v škandinávskom štýle
Dostupné v 2 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
87×45×51 cm, kovová, v škandinávskom štýle
Dostupné v 18 e-shopoch
Na odoslanie o 5 dní
87×45×51 cm, kovová, v modernom štýle
Dostupné v 18 e-shopoch
Na odoslanie o 5 dní
Čalúnená, v škandinávskom štýle, v industriálnom štýle
Dostupné v 7 e-shopoch
Skladom
Čalúnená, v škandinávskom štýle, v industriálnom štýle
Dostupné v 14 e-shopoch
Skladom
Kovová, čalúnená, v modernom štýle
Na odoslanie o 1 týždeňDoprava zadarmo
76×46 cm, kovová, čalúnená
Dostupné v 14 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
Kovová, v škandinávskom štýle, s látkovým sedákom
Dostupné v 10 e-shopoch
Na odoslanie o 5 dní
Kovová, v škandinávskom štýle, s látkovým sedákom
Dostupné v 10 e-shopoch
Na odoslanie o 5 dní
87×44×50 cm, kovová, v škandinávskom štýle
Dostupné v 3 e-shopoch
Skladom
87×44×50 cm, kovová, v škandinávskom štýle
Dostupné v 3 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
87×44×50 cm, kovová, čalúnená
Dostupné v 18 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
87×44×50 cm, kovová, v škandinávskom štýle
Dostupné v 18 e-shopoch
Skladom
Kovová, čalúnená, v škandinávskom štýle
Dostupné v 14 e-shopoch
Na odoslanie o 1 týždeň
93×48×61 cm, kovová, s látkovým sedákom
Dostupné v 7 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
93×48×61 cm, drevená, v škandinávskom štýle
Dostupné v 7 e-shopoch
Skladom
Kovová, v modernom štýle, s látkovým sedákom
Na odoslanie o 1 týždeň
Kovová, čalúnená, v sade po 4 ks
Dostupné v 8 e-shopoch
Na odoslanie o 1 týždeňDoprava zadarmo
79×46 cm, kovová, čalúnená
Na odoslanie o 1 týždeň
Kovová, čalúnená, v modernom štýle
Dostupné v 3 e-shopoch
Na odoslanie o 1 týždeň
Jersey, mapínacia, froté
Dostupné v 2 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
Jersey, mapínacia, froté
SkladomDoprava zadarmo
Jersey, froté, bavlnená
SkladomDoprava zadarmo
Jersey, mapínacia, froté
SkladomDoprava zadarmo
Jersey, mapínacia, froté
SkladomDoprava zadarmo
Jersey, ľanová, mapínacia
SkladomDoprava zadarmo
Bavlnený, kusový
SkladomDoprava zadarmo
Jersey, mapínacia, froté
SkladomDoprava zadarmo
Jersey, mapínacia, froté
SkladomDoprava zadarmo
Bavlnený, kusový, so zvieracím motívom
Dostupné v 2 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
70×140 cm, bavlnený, kusový
SkladomDoprava zadarmo
Jersey, mapínacia, froté
SkladomDoprava zadarmo
Bavlnená
SkladomDoprava zadarmo
Bavlnený, kusový, so zvieracím motívom
Dostupné v 2 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
70×140 cm, bavlnený, kusový
SkladomDoprava zadarmo
70×140 cm, bavlnený, kusový
SkladomDoprava zadarmo
Bavlnený, kusový
Dostupné v 2 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
Bavlnený, kusový
SkladomDoprava zadarmo