





























Najlepšia cena za posledných 30 dní: 189,05 €
Dostávajte upozornenia, keď cena tohto produktu klesne pod požadovanú cenu.
Vozidlo Motorový skúter HONDA SH125I Biela je kvalitným produktom s vynikajúcimi vlastnosťami a špecifikáciami. Vyrobené s dôrazom na bezpečnosť, kvalitu a dlhodobú funkčnosť. ⚙️ Kľúčové vlastnosti a špecifikácie Rozmery kartónu: 97,5 x 32 x 53,5 cm, Maximálne zaťaženie: 30 kg, Kolesá: EVA 32 x 7 cm Kolesá: EVA 32 x 7 cm Prevodovky: Pomalý štart, Predné/zadné 2 rýchlosti Tlmič: 2 x zadný s nastavením Svetlá: LED, Predné, Spínač svetiel, Audio panel: MP3, AUX, Predinštalované melódie, Bluetooth ✨ Prečo si vybrať tento produkt? Vysoká kvalita a bezpečnosť Moderný dizajn a funkcionalita Dlhodobá odolnosť a výkonnosť Vynikajúci pomer kvality a ceny 👶 Odporúčané pre: Deti a mladí ľudia zaujatí daným typom hračky 📋 Podrobné špecifikácie a parametre: Špecifikácia Vozidlo Motorový skúter HONDA SH125I Motor 35 Batéria 12 V 7 Ah Kolesá EVA 32 x 7 cm Prevodovky Pomalý štart, Predné/zadné 2 rýchlosti Tlmič 2 x zadný s nastavením Svetlá LED, Predné, Spínač svetiel, Audio panel MP3, AUX, Predinštalované melódie, Bluetooth Vybavenie Dodatočné Bočné kolieska Štart Tlačidlo Sedadlo Eko-koža 34 x 20 cm, Rozmery Veľkosť vozidla Dĺžka 120 cm, Šírka 42 cm, Výška 75 cm, Hmotnosť vozidla 14,8 kg, Rozmery kartónu 97,5 x 32 x 53,5 cm, Hmotnosť kartónu 17,8 kg, Maximálne zaťaženie 30 kg, Svetlá výška 11 cm Dodatočné vybavenie Návod na použitie, Nabíjačka
| Max. zaťaženie | 30 kg |
|---|---|
| Rozmery vozidla | Dĺžka 120 cm,Šírka 42 cm,Výška 75 cm |
| Starttyp | Tlačidlo |
| Rozmery balenia | 97,5 x 32 x 53,5 cm |
| Kolesá – priemer | ⌀32 cm |
| Sedadlo – počet | 1 |
| Svetlá výška | 11 cm |
| Hmotnosť vozidla | 14,8 kg |
| Kolesá – šírka | 7 cm |
| Sedadlo – rozmery | 34 x 20 cm |
| Batéria – kapacita | 7 Ah |
| Batéria – počet ks | 1 |
| Svetlá – typ | LED,Predné,Spínač svetiel |
| Prevod – smery jazdy | Predné/zadné |
| Prevod – rýchlosti | 2 |
| Prevod – štart | Pomalý štart |
| Štart | Tlačidlo |
| Hmotnosť balenia | 17,8 kg |
| Batéria – napätie | 12 V |
| Sedadlo – materiál | Eko-koža |
| Audio – aux | Áno |
| Audio – mp3/sd | Áno |
| Audio – bluetooth | Áno |
| Výrobca | Ramiz |












Dostupné v 2 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo





Dostupné v 2 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo



Dostupné v 2 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom




Dostupné v 2 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo


Dostupné v 2 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo

Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 1 týždeňDoprava zadarmo
Záhradný
Skladom
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
Elektrické
Skladom
Drevené
SkladomDoprava zadarmo
Analógová
Skladom

⌀ 90 cm, tkaný, záťažový
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
Vonkajší, na viac kvetináčov
Skladom
S úložným priestorom, čalúnený, v škandinávskom štýle
Skladom
Dostupné v 4 e-shopoch
Skladom
Plastové
Skladom

Kovové, s polstrami, pevné
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom

Izbový, klasický
Skladom
Plechový
Na odoslanie o 1 týždeňDoprava zadarmo
Kovový, rozkladací, obdĺžnikový
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom