








Dostávajte upozornenia, keď cena tohto produktu klesne pod požadovanú cenu.
BMW S1000 RR Mini motorka na batérie pre deti Čierna + 3 kolesá + zvuky + LED je kvalitným produktom s vynikajúcimi vlastnosťami a špecifikáciami. Vyrobené s dôrazom na bezpečnosť, kvalitu a dlhodobú funkčnosť. ⚙️ Kľúčové vlastnosti a špecifikácie Rozmery vozidla: Dĺžka 67 cm, Šírka 35,5 cm, Výška 42 cm, Maximálne zaťaženie: 20 kg Kolesá: Plastové kolesá, Priemer predné: 20 cm, zadné: 17 cm, Šírka 7 cm, Kolesá: Plastové kolesá, Priemer predné: 20 cm, zadné: 17 cm, Šírka 7 cm, Svetlá: LED, Predné svetlá, Zvuky: Tlačidlo zvuku na volante, Sedadlo: Eko-kožené sedadlo, Dĺžka 21 cm, Šírka 14 cm, Rozmery vozidla: Dĺžka 67 cm, Šírka 35,5 cm, Výška 42 cm, ✨ Prečo si vybrať tento produkt? Vysoká kvalita a bezpečnosť Moderný dizajn a funkcionalita Dlhodobá odolnosť a výkonnosť Vynikajúci pomer kvality a ceny 👶 Odporúčané pre: Deti a mladí ľudia zaujatí daným typom hračky 📋 Podrobné špecifikácie a parametre: Špecifikácia BMW S1000 RR Mini Black Motocykel Motor 1 x 6 V/18 000 ot./min Batéria 6 V/4 Ah/20 hod. Kolesá Plastové kolesá, Priemer predné: 20 cm, zadné: 17 cm, Šírka 7 cm, Svetlá LED, Predné svetlá, Vybavenie Zvuky Tlačidlo zvuku na volante, Sedadlo Eko-kožené sedadlo, Dĺžka 21 cm, Šírka 14 cm, Rozmery Rozmery vozidla Dĺžka 67 cm, Šírka 35,5 cm, Výška 42 cm, Hmotnosť vozidla 5 kg, Rozmery kartónu 56 x 36 x 31 cm, Hmotnosť kartónu 7 kg Maximálne zaťaženie 20 kg Voľný priestor 5,5 cm, Dodatočné vybavenie Návod na použitie + montážna sada, Nabíjačka 6 V/500 mA,
| Farba | Čierna |
|---|---|
| Sedadlo – počet | 1 |
| Kolesá – typ | Plastové kolesá |
| Kolesá – šírka | 7 cm |
| Batéria – počet ks | 1 |
| Max. zaťaženie | 20 kg |
| Batéria – napätie | 6 V |
| Sedadlo – materiál | Eko-koža |
| Batéria – kapacita | 4 Ah |
| Hmotnosť balenia | 7 kg |
| Motor – otáčky | 18 000 ot./min |
| Svetlá – typ | LED,Predné svetlá |
| Rozmery vozidla | Dĺžka 67 cm,Šírka 35,5 cm,Výška 42 cm |
| Hmotnosť vozidla | 5 kg |
| Rozmery balenia | 56 x 36 x 31 cm |
| Výrobca | Ramiz |

Priemer
Na odoslanie o 5 dníDoprava zadarmo
Priemer
Dostupné v 2 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
Priemer
Dostupné v 2 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo

Priemer
Na odoslanie o 5 dníDoprava zadarmo
Priemer
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 5 dníDoprava zadarmoPriemer
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 5 dníDoprava zadarmo
Priemer
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 5 dníDoprava zadarmo
Priemer
Na odoslanie o 5 dníDoprava zadarmo
Priemer
Na odoslanie o 5 dní
Priemer
Na odoslanie o 5 dníDoprava zadarmo
Priemer
Na odoslanie o 5 dníDoprava zadarmo
Priemer
Na odoslanie o 5 dníDoprava zadarmo
Priemer
Na odoslanie o 5 dníDoprava zadarmo
Priemer
Na odoslanie o 5 dníDoprava zadarmo
Priemer
Na odoslanie o 5 dníDoprava zadarmo

Priemer
Na odoslanie o 5 dníDoprava zadarmo

Priemer
Na odoslanie o 5 dníDoprava zadarmo
Priemer
Na odoslanie o 5 dníDoprava zadarmo

Priemer
Na odoslanie o 5 dníDoprava zadarmo
Priemer
Na odoslanie o 5 dníDoprava zadarmo
Priemer
Na odoslanie o 5 dníDoprava zadarmo
Priemer
Na odoslanie o 5 dníDoprava zadarmo
Priemer
Na odoslanie o 5 dníDoprava zadarmo
Priemer
Na odoslanie o 5 dní
Priemer
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
Priemer
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
Priemer
Na odoslanie o 5 dníDoprava zadarmo
Priemer
Na odoslanie o 5 dníDoprava zadarmo
42×28×28 cm, s úložným priestorom, pufy
Skladom
Priemer
Dostupné v 3 e-shopoch
Skladom
Priemer
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 1 týždeňDoprava zadarmo
180×40×40 cm, kovový, drevený
Skladom
Plechový
Na odoslanie o 1 týždeňDoprava zadarmo
Kovový, s polstrami, pre 4 osoby
Na odoslanie o 1 týždeňDoprava zadarmo
52×60×60 cm, prenosné, oceľové
SkladomDoprava zadarmo
Hojdacie, s polstrami
Na odoslanie o 1 týždeňDoprava zadarmo
Kovový, z umelého ratanu, s polstrami
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 1 týždeňDoprava zadarmo
Kovový, s polstrami, pre 4 osoby
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 1 týždeňDoprava zadarmo
180×90×30 cm, kovový, matný
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 1 týždeň
Plastový, s polstrami, pre 4 osoby
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 1 týždeňDoprava zadarmo
Plechový
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 1 týždeňDoprava zadarmo
Elektrické, samonasávacie, priemer
Na odoslanie o 5 dní
122×549 cm, pevný, okrúhly
Dostupné v 6 e-shopoch
Na odoslanie o 5 dníDoprava zadarmo
Plastový, so šikmou strechou
Na odoslanie o 1 týždeňDoprava zadarmo
102×74×87 cm, kovové, s podrúčkami
Na odoslanie o 1 týždeňDoprava zadarmo
96×71×74 cm, kovové, s podrúčkami
Na odoslanie o 1 týždeňDoprava zadarmo