Odporúčame
3-dielne obliečky na dvojlôžko 200x200 cm Avebury Floral – Catherine Lansfield
Rozmery 200×200 cm
História cien
- 26. 5. 2026 - 26,3 €
- 19. 4. 2026 - 26,3 €
- 19. 3. 2026 - 27,2 €
- 10. 3. 2026 - 27,3 €
- 20. 2. 2026 - 25,8 €
Popis produktu
Obliečky Avebury Floral od značky Catherine Lansfield vnesú do vašej spálne romantickú atmosféru. Zdobí ich bohatý kvetinový vzor, ktorý pôsobí nežne a elegantne. Pre zmenu vzhľadu môžete obliečky otočiť na druhú stranu, kde sa nachádza drobnejší kvetinový motív. Sú vyrobené zo zmesi recyklovaného polyesteru a mäkkej bavlny, čo zaisťuje jednoduchú údržbu a príjemný pocit pri každodennom používaní. Výroba obliečok prebieha v súlade s vysokými štandardmi kvality a ekologickej bezpečnosti, čo potvrdzuje certifikácia MADE IN GREEN by OEKO-TEX®.
Rozmery
| Šírka: | 200 cm |
|---|---|
| Hĺbka: | 200 cm |
Parametre
| Materiál | Bavlna, Polyester |
|---|---|
| Typ | Dvojposteľ, Francúzske |
| Motív | Kvetiny |
| Vlastnosť | Obojstranné |
| Krajina pôvodu | PK |
| Zloženie a druh materiálu | Polybavlna |
| Počet obliečok na vankúš | 2 |
| Váha | 1.39 kg |
| Súprava | Vrátane obliečky na vankúš/3-dielne |
| Dĺžka | 200 cm |
| Rozmery obliečok | 200x200 |
| Veľkosť vankúša | 50x75 |
| Certifikáty a štandardy | OEKO-TEX® MADE IN GREEN/OEKO-TEX® STANDARD 100 |
| Produktový rad | Avebury Floral |
| Zapínanie obliečok | Na gombíky |
| Zapínanie vankúša | Gombíky |
| Vzor | Kvetiny/s potlačou |
| Dizajnový štýl | Romantický/retro |
| Kvalita | Basic |
| Starostlivosť | Nepoužívajte chemické bielidlo/vhodné do sušičky/perte na 40 stupňov |
| Špecifikácia materiálu | 48% Bavlna/52% Polyester |
| Farba | Farebná |
| Výrobca | Catherine Lansfield |
Najlepšie produkty od Bonami.sk

Samodržiace plastové háčiky v súprave 2 ks v lesklej striebornej farbe Vacuum-Loc – Wenko
Nástenný, prísavkový
Skladom
Matne čierny oceľový stojan na toaletný papier Rivalta – Wenko
S držiakom toaletného papiera
Dostupné v 3 e-shopoch
Skladom
Krémový detský koberec 120x170 cm Funny Dots – Hanse Home
120×170 cm, klasický, obdĺžnikový
Dostupné v 3 e-shopoch
Skladom
Samodržiaci háčik z nerezovej ocele Celano - Wenko
Samolepiaci, prísavkový
Skladom
Krémový detský koberec 160x235 cm Funny Dots – Hanse Home
160×235 cm, klasický, obdĺžnikový
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
WC sedadlo 2 v 1 s detskou doskou Wenko Syros, 44, x 37,5 cm
Skladom
Plastovo-bambusový box na vreckovky Rotello - Wenko
Na vreckovky
Skladom
Stojan 12 fliaš vína z orechového dreva Wenko Norway
28×42 cm, drevený, v dekore orech
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
Čierny kovový regál na víno počet fliaš 50 Barbera – Metaltex
108×50×26 cm, kovový, závesný
Skladom
Krémovobiely plastový úložný box s vekom 29x39x19 cm Style – Curver
18×29×39 cm, s vekom, plastový
Dostupné v 3 e-shopoch
Skladom
Béžová lavica z textílie buklé Watford – House Nordic
46×95×36 cm, v škandinávskom štýle
Dostupné v 3 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
Závesný oceľový košík – Metaltex
Plastový, kusový
Skladom
Polyresinový stojan na umývacie prostriedky Resa – Wenko
Stojaci, s pumpičkou
Skladom
Sušiak na bielizeň Infinity Flex – Vileda
128×56×304 cm, interiérový, stojaci
Dostupné v 3 e-shopoch
Skladom
Pedálový kovový odpadkový kôš 3 l – Orion
25 cm, ⌀ 17 cm, pedálový, s vekom
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
Svetlohnedý stojan na toaletný papier s WC kefou Wenko Rivalta
S držiakom toaletného papiera, kovová, sklenená
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
Forma na pečenie z liateho hliníka v zlatej farbe Bonami Selection Lotus
24×24 cm, ⌀ 24 cm, kovová, teflónová
Skladom
Oceľová roztiahnuteľná dvojitá garniža 213 - 365 cm Twilight – Umbra
Kovová
Skladom


































