





























Rozmery 83×54×55 cm
Vyberte si z 2 e-shopov v cenovom rozpätí od 136,6 € do 137,4 €:
Materiál Materiál: Plast Farba: Žltá Rozmery Šírka: 54 cm Šírka sedáku: 30–46 cm Šírka operadla: 52,5 cm Hĺbka: 55 cm Hĺbka sedu: 41 cm Výška: 82,5 cm Výška sedu: 45 cm Výška operadla: 39 cm Výška od zeme k područkám: 65 cm Nosnosť: 120 kg Vyhotovenie Jedálenský set pre 4 osoby Originálny tvar operadla aj područiek Stohovateľné vyhotovenie pre úsporu miesta Plast nie je UV stabilný – stoličku odporúčame chrániť pred priamym slnečným žiarením Dodávané v demonte Nechajte sa inšpirovať Nábytok Pre deti
| Šírka: | 54 cm |
|---|---|
| Hĺbka: | 55 cm |
| Výška: | 83 cm |
| Materiál | Plast |
|---|---|
| Uloženie | Stohovateľné |
| S podrúčkami | Ano |
| Farba | Žltá |
| Štýl | Moderný |
| Počet miest na sedenie | Pre 4 osoby |
| Typ nôh | Štyri nohy |
| Materiál sedadla | Plast |
| Materiál nôh | Plast |
| Podrúčky | S podrúčkami |
| Otočné | Nie |
| Výška sedu | 45 cm |
| Počet ks v balení | 4 |
| Skladanie | Stohovateľné |
| Polohovateľnosť | Pevné |
| Typ | Sedacia |
| Vzor | Jednofarebný |
| Sady | Sady |
| Vzhľad | Klasický |
| Vzhľad opierky | Klasický |
| Hmotnosť | 17,6 kg |

83×54×55 cm, plastová, stohovateľná
Dostupné v 2 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
110×56×75 cm, drevená, skladacia
Dostupné v 7 e-shopoch
Skladom
Kovová, skladacia, plastová
SkladomDoprava zadarmo
83×54×55 cm, plastová, stohovateľná
Dostupné v 2 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
89×57×62 cm, drevená, skladacia
Dostupné v 5 e-shopoch
Skladom
72×52×55 cm, kovová, z ratanu
Dostupné v 3 e-shopoch
Skladom
83×54×55 cm, plastová, stohovateľná
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
81×58×66 cm, kovová, s podrúčkami
Dostupné v 2 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
98×42 cm, drevená, skladacia
Dostupné v 7 e-shopoch
Skladom
Kovová, z umelého ratanu, stohovateľná
Dostupné v 2 e-shopoch

110×63×75 cm, drevená, skladacia
SkladomDoprava zadarmo
82×61×57 cm, kovová, s podrúčkami
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 5 dníDoprava zadarmo
89×46 cm, drevená, skladacia
Dostupné v 3 e-shopoch
Skladom
81×58×66 cm, kovová, s podrúčkami
SkladomDoprava zadarmo
110×56 cm, drevená, z teakového dreva
Dostupné v 6 e-shopoch
Skladom
87×57×58 cm, kovová, plastová
Dostupné v 3 e-shopoch
Skladom
Kovová, stohovateľná, šírka
Dostupné v 2 e-shopoch

80×58×54 cm, kovová, plastová
Na odoslanie o 5 dníDoprava zadarmo
114×63×64 cm, kovová, stohovateľná
Dostupné v 5 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
83×54×55 cm, plastová, stohovateľná
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
81×42×49 cm, plastová, stohovateľná
Na odoslanie o 5 dníDoprava zadarmo
Plastová, stohovateľná
Na odoslanie o 4 dni
92×40×50 cm, kovová, skladacia
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 5 dníDoprava zadarmo
92×40×50 cm, kovová, skladacia
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 5 dníDoprava zadarmo
90×57×60 cm, drevená, skladacia
Dostupné v 3 e-shopoch
Skladom
82×42×47 cm, plastová, stohovateľná
SkladomDoprava zadarmo
107×62×76 cm, drevená, skladacia
SkladomDoprava zadarmo
Drevená, skladacia, z teakového dreva
Dostupné v 7 e-shopoch
Skladom
89×57×62 cm, drevená, skladacia
Dostupné v 10 e-shopoch
Skladom
Kovová, stohovateľná, s podrúčkami
Skladom
Plastová, stohovateľná, šírka
Na odoslanie o 4 dni
98×42×43 cm, drevená, skladacia
Dostupné v 3 e-shopoch
Skladom
180×200 cm, jersey, mapínacia
SkladomDoprava zadarmo
180×200 cm, jersey, mapínacia
SkladomDoprava zadarmo
180×200 cm, jersey, ľanová
Dostupné v 2 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
90×200 cm, jersey, mapínacia
SkladomDoprava zadarmo
90×200 cm, jersey, mapínacia
Dostupné v 2 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
90×200 cm, chrániče, výška
Dostupné v 2 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
17×200×57 cm, - boxy, drevená
Dostupné v 3 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
90×200 cm, jersey, mapínacia
SkladomDoprava zadarmo
90×200 cm, jersey, mapínacia
SkladomDoprava zadarmo
90×200 cm, lamelový
Dostupné v 3 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
Bavlnená, v sade, výška
SkladomDoprava zadarmo
Celoročná, antialergická, s výplňou z dutého vlákna
SkladomDoprava zadarmo
90×200 cm, jersey, mapínacia
SkladomDoprava zadarmo
180×200 cm, jersey, mapínacia
SkladomDoprava zadarmo
70×90 cm, anatomický, na spanie
Dostupné v 3 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
90×200 cm, mapínacia, bavlnená
SkladomDoprava zadarmo
17×200×57 cm, v dekore dub, - boxy
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 2 týždneDoprava zadarmo
90×200 cm, jersey, mapínacia
SkladomDoprava zadarmo