Odporúčame
vidaXL Záhradná kôlňa, hnedá, 191x895x198 cm, galvanizovaná oceľ
Rozmery 1×1×1 cm
História cien
- 28. 4. 2026 - 1 129,77 €
- 18. 2. 2026 - 1 129,77 €
Popis produktu
vidaXL Záhradná kôlňa, hnedá, 191x895x198 cm, galvanizovaná oceľ Rozšírte svoje možnosti skladovania vonku a chráňte svoje náradie pomocou tejto multifunkčnej záhradnej kôlne. Pevný materiál: Záhradná kôlňa na náradie je vyrobená z pozinkovanej ocele, ktorá zabraňuje hrdzaveniu a zaručuje dlhodobé používanie. Oceľ je mimoriadne tvrdý a odolný materiál. Zabezpečuje pevnosť a stabilitu. Galvanizácia poskytuje lepšiu ochranu pred koróziou a je užitočná v prípade výrobkov,ktoré sa budú používať vonku, ako aj v náročných podmienkach.Veľa miesta na skladovanie:Tento kovový prístrešok poskytuje dostatok miesta na uskladnenie palivového dreva,záhradné náradie, nábytok, vybavenie a ďalšie.Pohodlné úchytky:Prístrešok má úchytky na dverách, čo uľahčuje vstup.Dobré vetranie: Vonkajší prístrešok je vybavený 4 vetracími otvormi,ktoré zabezpečujú vetranie a obmedzujú hromadenie vlhkosti a nepríjemných pachov v dome.Sklopená konštrukcia:Šikmá strecha zabezpečuje voľný odtok vody.Stojí za to vedieť:Aby sa zabránilo poškodeniu spôsobenému hojným hromadením snehu,Odporúčame pravidelne odpratávať sneh zo strechy v zime. Parametre: Farba: hnedá Materiál: galvanizovaná oceľ Celkové rozmery: 191 x 895 x 198 cm (š) x hl. x výška ) Rozmery dverí: 80 x 170 cm (š) x výška ) Ochrana rohov Požadovaná montáž: áno
Rozmery
| Šírka: | 1 cm |
|---|---|
| Hĺbka: | 1 cm |
| Výška: | 1 cm |
Parametre
| Materiál | Plech |
|---|---|
| Tvar strechy | Šikmá |
| Farba | Hnedá |
| Dominantný materiál | Iný |
| Celková dĺžka | 1 |
| Kód výrobcu | 8720845894740 |
| Druh | Iný |
| Celková výška | 1 |
| Stav | Nové |
| Hmotnosť produktu s jednotkovým balením | 181.64 |
| Celková šírka | 1 |
| Ean (gtin) | 8720845894740 |
| Výrobca | VidaXL |

